Tükenenleri Gizle

Ankastre Aspiratörler

Filter IconFiltreler
Teka GFH 55 Ankastre Aspiratör Teka GFH 55 Ankastre Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka GFH 55 Ankastre Aspiratör

5.366 TL
Beko P 38 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör Beko P 38 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko P 38 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör

2.922 TL
Beko P 41 TB Ankastre Sürgülü Aspiratör Beko P 41 TB Ankastre Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko P 41 TB Ankastre Sürgülü Aspiratör

4.673 TL
Teka GFH 73 Inox Ankastre Aspiratör Teka GFH 73 Inox Ankastre Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka GFH 73 Inox Ankastre Aspiratör

5.630 TL
Beko P 38 TB Ankastre Sürgülü Aspiratör Beko P 38 TB Ankastre Sürgülü Aspiratör
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko P 38 TB Ankastre Sürgülü Aspiratör

3.093 TL
Beko P 41 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör Beko P 41 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko P 41 TG Ankastre Sürgülü Aspiratör

4.433 TL
Beko P 40 S Ankastre Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko P 40 S Ankastre Sürgülü Aspiratör

4.037 TL
Teka TL 6310 Paslanmaz Çelik Sürgülü Aspiratör Teka TL 6310 Paslanmaz Çelik Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka TL 6310 Paslanmaz Çelik Sürgülü Aspiratör

3.862 TL
Beko P 38 TI Ankastre Sürgülü Aspiratör Beko P 38 TI Ankastre Sürgülü Aspiratör
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko P 38 TI Ankastre Sürgülü Aspiratör

2.988 TL
Beko P 41 TS Ankastre Sürgülü Aspiratör Beko P 41 TS Ankastre Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko P 41 TS Ankastre Sürgülü Aspiratör

4.673 TL
Teka CNL 6400 Siyah Sürgülü Aspiratör Teka CNL 6400 Siyah Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka CNL 6400 Siyah Sürgülü Aspiratör

8.088 TL
Teka TL 6310 Beyaz Sürgülü Aspiratör Teka TL 6310 Beyaz Sürgülü Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka TL 6310 Beyaz Sürgülü Aspiratör

3.862 TL
Teka GFG2 SS Inox Ankastre Aspiratör Teka GFG2 SS Inox Ankastre Aspiratör
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka GFG2 SS Inox Ankastre Aspiratör

6.542 TL

Ankastre aspiratör, mutfakta en fazla kullanılan elektrikli eşyalar arasındadır. Aspiratörler, yemek pişerken yayılan buhar ve iç ortam içerisindeki havayı çekerek temizlemek için kullanılır.

Aspiratörler ve davlumbazlar mutfakta aynı işlev için kullanılır. Ancak, aspiratörlerin mekanizmasında hava bacası yer almaz. Bu nedenle, mutfak açısından daha ergonomik ve az yer kaplayan modellerdir. Mutfak dekorasyonunda genellikle ocak üstüne, üst dolap altına yerleştirilerek kullanılırlar. Ankastre aspiratörler ise çoğunlukla gömülü olarak mutfak dolabı arasına yerleştirilir. Az yer kaplaması, kullanışlı olması ve küçük boyutlarda üretilmesi nedeniyle kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilirler. Ankastre aspiratörler ile ilgili merak ettiklerinize gelin birlikte bakalım.

Ankastre Aspiratör Ölçüleri Nelerdir?

Ankastre aspiratörlerin standart ölçülerde üretilmesine rağmen modellere göre farklı ebatlara sahiptir. Ankastre aspiratörler gömme olarak yerleştirildiği için en ve boy oranları önemlidir. Ankastre aspiratörler genişliğine göre 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm ve 90 cm farklı ölçülerde üretilir. Aspiratörlerin ebat genişliği 50-180 cm arasında değişir. Genellikle ocak genişliği baz alınarak ev tipi mutfaklarda 60 cm genişliği standart alınır. İşletme tipi mutfak veya evlerinde daha geniş ocak kullanımını tercih edenler için de ebatları 60 cm üzeri olan ankastre aspiratörler iyi bir seçenektir. Mutfakta kullanılan ocak genişliğine uygun ankastre aspiratörlerden uygun ölçülere sahip çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Ankastre Aspiratör Modelleri Nelerdir?

Pek çok farklı marka tarafından değişik teknik özelliklerde ve tasarımda mutfak aspiratör modelleri üretilerek piyasaya sunulur. Davlumbaz aspiratör, ankastre aspiratör gibi birçok farklı model arasından kullanıcı ihtiyacına göre seçim yapar. Ankastre aspiratörlerin çekiş gücü, motor yapısı, ses seviyesi, tasarımına göre üretilen modelleri mevcuttur. Aspiratör davlumbaz tipinde ise bir hava bacası çıkışına sahiptir. Bu modeller, genellikle yüksek emiş gücüne sahiptir. Ankastre aspiratörler ise gömülü olarak yerleştirilen ve daha az yer kaplayan, baca çıkışı bulunmayan modellerdir. Düşük ses seviyeleri ve az alan kaplaması ile öne çıkar. Hem mutfak içerisinde pişen yemekten oluşan buharın emilmesi hem de yağlanmanın önüne geçilmesini sağlar. Fonksiyonellik ve ergonomikliği ile mutfakta kullanılan vazgeçilmez eşyalar arasındadır. 2 veya 3 program kademeli, ışıklı, geniş veya daha az alan kaplayan ölçülerde üretilen modeller arasından istek ve ihtiyacınıza göre size uygun ankastre aspiratörü tercih edebilirsiniz.

Ankastre Aspiratörün Özellikleri Nelerdir?

Ankastre aspiratörler farklı teknik özelliklerde üretilir. Ürünün en önemli özelliği yemek pişirme sırasında buhar çekimi yaparak mutfağın ve dolapların nemlenmeden korunmasıdır. Ayrıca, yağlanma ve karışan yemek kokularından mutfağın arındırılmasını da sağlar. Cihazın motor tipine göre emiş gücü sağlaması önemli teknik özelliklerindendir. Yüksek emiş gücüne sahip, 2 veya 3 kademe programlı ankastre aspiratörler gelişmiş performansa sahiptir. Ankastre aspiratörler yüksek emme gücünün yanı sıra düşük ses seviyeleri ile dikkat çekerler. Bunun yanı sıra, minimal boyutlarda üretilerek mutfakta fazla alan kaplamaz, gömülü olarak yerlerine monte edilebilirler.

Ankastre Aspiratör Fiyatları

Ankastre aspiratör fiyatları birçok farklı parametreye göre değişir. Pek çok farklı marka tarafından cihaz üretilerek piyasaya sunulur. Dolayısıyla, marka ve modele göre ürünün fiyatları da değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra, cihazın teknik özellikleri de ürünün maliyetinde belirleyici rol oynar. Ankastre aspiratörün tipine, emme gücüne, ses seviyesine, program kademesine, motor gücüne ve ölçüleri, tasarım detaylarına göre fiyatları değişebilir. Ürünün fiyat aralığı hakkında bilgi sahibi olmak için en ucuz ve pahalı modeller arasında incelemek yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankastre Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ankastre aspiratör alırken ihtiyacınıza uygun, yüksek performans gösteren, kaliteli bir ürün seçmek önemlidir. Bu nedenle, cihazı almadan önce teknik özelliklerini incelemek gereklidir. Ankastre aspiratör alırken ilk olarak mutfak dekorasyonuna uygun ölçülerde bir ürün seçilmelidir. Ocak genişliği ölçülerek aspiratörün ebatları belirlenmelidir. Tasarım ve ölçüler haricinde ürünün program kademesi, ses seviyesi, motor tipi, emme gücü gibi teknik özellikler dikkate alınmalıdır. Emme gücü yüksek bir model seçimi daha fonksiyonel kullanım sağlar. Ayrıca, 2 veya 3 kademe programlı üretilen ankastre aspiratörler farklı kullanım modları ile kullanıcıya kolaylık sağlar. Cihazın seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik ses seviyesidir. Uzun süreli kullanımlarda daha sessiz çalışan modeller kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Ankastre aspiratör seçiminde ışık gibi ek fonksiyonlara sahip özellikleri de modelleri de seçebilirsiniz.

İhtiyacınıza uygun ankastre aspiratör, ankastre ocak ve bir çok seçenekleri Jebinde online satış mağazası aracılığıyla inceleyebilir almak istediğiniz ankastre modeline karar verebilirsiniz.

Hesabım
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN