Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
BaByliss MT727E Carbon Titanium 10 Başlıklı Yüz & Vücut Bakim Kiti BaByliss MT727E Carbon Titanium 10 Başlıklı Yüz & Vücut Bakim Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT727E Carbon Titanium 10 Başlıklı Yüz & Vücut Bakim Kiti

1.999 TL
1.699 TL
300
%15
BaByliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti BaByliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti

4.499 TL
4.049 TL
450
%10
BaByliss MT996E Super X Metal 15 Başlıklı Lityum Yüz & Vücut Bakım Kiti BaByliss MT996E Super X Metal 15 Başlıklı Lityum Yüz & Vücut Bakım Kiti
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT996E Super X Metal 15 Başlıklı Lityum Yüz & Vücut Bakım Kiti

5.799 TL
4.479 TL
1320
%23
BaByliss BG120E 3 Başlıklı Vücut Bakım Kiti BaByliss BG120E 3 Başlıklı Vücut Bakım Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss BG120E 3 Başlıklı Vücut Bakım Kiti

2.299 TL
2.069 TL
230
%10
BaByliss MT860E 11 Başlıklı Multi Bakım Kiti BaByliss MT860E 11 Başlıklı Multi Bakım Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT860E 11 Başlıklı Multi Bakım Kiti

2.999 TL
2.699 TL
300
%10
Philips Multigroom 3000 Serisi MG3710/15 6'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti Philips Multigroom 3000 Serisi MG3710/15 6'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Philips

Philips Multigroom 3000 Serisi MG3710/15 6'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erkek günlük bakımının önemli bir parçası olan erkek bakım setleri, vücuttaki kıl ve tüyleri hızlı, güvenli ve pratik şekilde tıraş etmeye yardımcı olan ürünlerdir. Farklı marka ve model seçenekleri ile sunulan erkek bakım setleri bir erkeğin cildine ve sakalına bakmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi içerir. Çok yönlü kullanım özellikleri ile bilinen erkek bakım kitlerinin kullanım alanı, tasarımı, boyutları ve aksesuarları ise birbirinden farklı olabilir.

Erkek Bakım Seti Çeşitleri

Erkek bakım setleri de saç kesme makinesi modellerindeki gibi geniş başlık seçeneklerine sahiptir. Saç düzeltici, sakal düzeltici, burun ve kulak kılı düzeltici ve hassas düzeltici gibi başlıklar ile gelen erkek bakım setleri takım olarak temin edilebileceği gibi tekli düzelticiler şeklinde de satın alınabilir. Philips ve BaByliss hem ürün yelpazesi hem de kalitesi ile öne çıkan erkek bakım seti markaları arasında yer alır.

Philips Erkek Bakım Seti

Philips erkek bakım seti 3000, 5000 ve 7000 serisi gibi farklı jenerasyonlara sahiptir. Her modelin kendine özgü kullanım detayları ve başlık stilleri bulunur. Saç, sakal ve vücut için geliştirilen şekillendirme başlıkları makine üzerine kolayca takılıp çıkarılabilir. Kendiliğinden bilenen bıçaklar çift kesim teknolojisi ile hassas ve hızlı bir tıraş deneyimi sağlar.

Ufak ve hafif gövde yapısıyla öne çıkan Philips erkek bakım setleri kauçuk yüzey kaplaması sayesinde ıslak kullanımda elden kaymaz. Makine gövdesi üzerinden hız ayarı ve başlık yükseklik seviyesi isteğe göre ayarlanabilir. Burun ve kulak kılı düzeltici gibi ek başlıklar da cihazın fonksiyonelliğini artırır.

İki saate kadar kablosuz kullanım olanağı sunan yeni nesil Philips erkek kişisel bakım seti modelleri su geçirmez yapısı ile duşta güvenle kullanılabilir. Pil simgesi sayesinde batarya durumu cihaz üzerinden kolayca takip edilebilir. Dahili bataryalı kişisel bakım setlerinden farklı olarak kalem pil ile çalışan ürünler de mevcuttur.

BaByliss Erkek Bakım Seti

Güçlü tıraş makineleri ile bilinen BaByliss, en iyi erkek bakım seti için de komple paket seçenekleri sunar. Bu sayede hem yüz hem de vücut için gerekli tüm başlıklara tek bir paket içinde ulaşabilmek mümkün olur. Su geçirmez formda tasarlanan tıraş makineleri duş alırken rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanışlı ve pratik başlık seçenekleri ile gelen BaByliss erkek bakım seti modelleri Japon çelik kesme bıçakları sayesinde hızlı ve sorunsuz tıraş deneyimi vadeder. Ayarlanabilir taraklı başlıklar saç ve sakalları istenen uzunlukta kısaltabilmenizi sağlar. Sinekkaydı tıraş için kullanılabilen folyo tıraş başlığı da bıçakların cilde direk temasını önler.

Saç ve sakal kesme için ideal olan 1-14 mm ölçekli başlıklar istenen uzunluğa uygun olarak ayarlanabilir. Hassas şekillendirici başlık aksesuarı ise koltuk altı ve kasık çevresi gibi hassas alanları güvenle tıraş eder. Ek koruma başlığı da vücut tüylerini ve kıllarını kısaltırken daha rahat hareket edebilmenizi sağlayarak tıraşı hızlandırır.

Erkek Bakım Setinde Neler Var?

Erkek bakım seti içinde işlevsel kullanım için tasarlanan çok sayıda aksesuar yer alır. Yakın tıraş için geliştirilen 1 ile 7 mm arasında ayarlanabilir başlıklar, vücut ve kirli sakal tıraşı için de kullanılabilir. 3 mm ile 16 mm arasında değişen taraklı başlıklar ise saç ve sakal kısaltma işleri için uygundur.

Geniş aksesuarlı birçok bakım setinde burun ve kulak kılı düzeltici de yer alır. Başlık olarak tasarlanan konik aparatlar tıraş başlıklarının yerine takılır. Benzer kuruluma sahip hassas folyo tıraş başlığı da sinekkaydı tıraş için idealdir. Cilt koruma başlığı ile beraber gelen vücut tıraş başlıkları ise koltuk altı gibi hassas bölgelerde kullanılır.

Saklama çantası, şarj kablosu, şarj adaptörü ve temizleme fırçası benzeri bakım araçları genellikle kutu içine dahil edilir. Hediye erkek bakım ürünleri seti içinde ise bu parçalara ek olarak tıraş losyonu, tıraş kolonyası ve nemlendirici gibi ek ürünler de yer alabilir.

Erkek Bakım Seti Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek bakım seti seçiminde ve kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli detaylar şunlardır:

  • Her aksesuar ve başlık üretim amacına uygun olarak kullanılmalıdır.
  • Hassas bölgede tıraş yaparken korumalı özel tıraş başlığı tercih edilmelidir.
  • Başlık üzerinde bulunan 2-3-4-5 gibi numaralar saç ve sakal tıraşına başlamadan önce ayarlanmalıdır.
  • Burun ve kulak kıl kesme aparatı daha hızlı ve etkili bir tıraş için dairesel hareketlerle yönlendirilmelidir.
  • Her kullanımdan sonra makine başlıkları fırça ile kıllardan arındırılmalı, yıkanmalı ve kurutulmalıdır.

Erkek Bakım Seti Fiyatları

Tıraş makinesi modellerinde olduğu gibi kişisel bakım ürünlerinde de set içindeki parçaların sayısı birbirinden farklı olabilir. Değiştirilebilir başlıklar ile gelen erkek bakım setleri tek bir makine ile farklı kesim stillerini uygulayabilecek şekilde tasarlanır. Set üstünde çeşitli taraklar ve özel aparatlar da yer alır. Ürünün aksesuar çeşitliliği ise fiyat üzerinde etkili olan hususlardan biridir.

Erkek vücut bakım seti fiyatları ürünün markası, modeli, tasarımı, malzeme kalitesi ve bıçak yapısı gibi detaylara bağlı olarak da farklılık gösterebilir. Siz de günlük rutinin önemli bir parçası olan erkek bakım kitlerine Jebinde ayrıcalıkları ile ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun ürünleri sepetinize ekleyebilir, avantajlı ve güvenli ödeme seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Marka
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN