Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş

29.999 TL
25.399 TL
4600
%15
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi

26.999 TL
19.999 TL
7000
%26
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe

26.999 TL
19.999 TL
7000
%26
LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri

29.999 TL
25.999 TL
4000
%13
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah

26.999 TL
22.399 TL
4600
%17
LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı

22.899 TL
LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi

74.999 TL
61.499 TL
13500
%18
Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi

54.999 TL
49.899 TL
5100
%9

İsviçre çıkışlı olan Laurastar, ürettiği ütü modelleri ile dünya genelinde yoğun ilgi görmeye devam eder. 80’li yıllardan günümüze kadar varlığını sürdüren marka; kaliteli ve şık tasarımlarını hedef kitlenin beğenisine sunar. Güçlü buhar sistemi ve profesyonel kullanıma uygun tasarımlarıyla kullanıcıların istek ve beklentilerine karşılık verir. Buharlı kazan ütü modellerinin yanı sıra ütü masalarıyla kompakte edilmiş ürünleriyle de ergonomik tasarımlara öncülük eder.

Kullanıcıların ütü süreci boyunca konfor ve rahatlık noktasında gereksinimlerini tam olarak karşılayan yeni nesil cihazları kolaylıkla ulaşabilir hale getirir. Hemen her zevke ve kullanıma uygun çeşitli ütü modelleriyle karşınıza çıkan marka, sizin de inatçı kırışıklıkları zahmetsiz bir şekilde açmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yaşamı kolaylaştıran teknolojik ütü modelleri sayesinde kuru temizleme konforu yaşatan tasarımlarıyla tanışmanıza imkan sunar. Boyut, donanım, renk ve kullanım amacına göre fazla sayıda model alternatifi de bulunur. Hem bütçeye hem de ev ekonomisine katkı sağlayan birbirinden şık ve tasarruflu ütü modelleri geliştirir. Siz de hayatı kolaylaştıran yeni nesil tasarımlarıyla öne çıkan Laurastar ile hemen tanışabilirsiniz.

Laurastar Ürün Çeşitleri

Profesyonel ütü ekipmanlarıyla çalışarak kıyafetlerinizi veya diğer tekstil malzemelerinizi çok daha etkili bir biçimde kırışıksız hale getirmeniz mümkündür. Bunun için özel olarak üretilen Laurastar ütülerinde profesyonellik, güçlü buhar desteği, kaliteli içerik, güvenli ekipmanlar ve fonksiyonellik gibi belli başlı kriterler yer alır. Laurastar ütü tasarımları arasında her bir kullanıcıya hitap eden geniş ürün yelpazesi bulunur. Ayrıca her bir modelin de kendine özgü bir özelliği vardır.

Özellikle yeni nesil teknoloji ile geliştirilen modeller, akıllı telefon aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir şekilde tasarlanır. Uygulama üzerinden ürünle ilgili ayarları kolaylıkla yapmanız için detaylı anlatımlar mevcuttur. Aynı zamanda bu tasarımlar, gelişmiş buhar gücü sayesinde etkili ve hızlı bir şekilde kırışıklıkları açarak memnun kalmanızı sağlar. Görünüm, boyut ve kullanışlılık bakımından da aralarında ayrışan tasarımları kendi zevkinize ve beklentinize göre belirleyebilirsiniz. Ütü yapma sürecini maksimum verimliliğe dönüştüren Laurastar ütü modelleriyle konforu yakından deneyimleyebilirsiniz. Taşınabilir formu ve ergonomik tasarımıyla sıklıkla tercih edilen Laurastar modellerinin görünümünü ve özelliklerini inceledikten sonra siz de hemen bu ürünlere sahip olmak isteyebilirsiniz.

Laurastar Ütü

Laurastar ütü modelleri, farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde tasarlanır. Hem fonksiyonları hem de tasarımları bakımından bu ütüler birbirlerinden ayrılır. Son teknolojiye sahip Laurastar ütüler sayesinde kıyafetlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde ütüleyebilirsiniz. Ayrıca inatçı kırışıklıkları bile bu ütülerin gücü sayesinde kolayca açabilirsiniz. Tek geçişte kumaşın pürüzsüz ve parlak görünmesini sağlayan Laurastar ütüler, kıyafetler üzerinde rahatça hareket edebilir. Böylece gömlek, kumaş pantolon gibi zorlu kıyafetleri bile kolayca ütülemenize yardımcı olur.

Ergonomik tasarıma sahip Laurastar ütü modellerini tercih ederek küçük alanlarda ve seyahatlerde bile kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Etkili buhar özelliğine sahip ütüler, aynı zamanda taşıma ve depolama açısından da avantaj sunar. Kolay kavrama imkanı sundukları için de uzun süre yorulmadan ütü yapmaya devam edebilirsiniz. Laurastar ütü tasarımları, kullanılmadığı zaman az yer kaplayacak şekildedir.

Laurastar ütü çeşitlerinin tamamı, yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilmiş olup darbeler karşısında uzun süre direnç gösterebilir. Ayrıca kireçlenmeye karşı da dayanıklı olan bu ütüler, kıyafetlerinizde leke bırakmadan ütü yapma imkanı verir. Anti-kireç özelliğine sahip Laurastar ütü modelleri, ütünüzün kullanım ömrünü de uzatabilir.

Akıllı teknolojilerle donatılan Laurastar ütü çeşitlerini, telefonunuza indireceğiniz uygulama sayesinde kontrol edebilirsiniz. Böylece daha kolay ve esnek bir ütü deneyimi elde edebilirsiniz. Buhar gücünü ve otomatik buhar özelliğini kontrol edebileceğiniz bu uygulamadan, ütünüzü tek tuşla açıp kapatmanız da mümkündür.

Hem evde hem de tekstil sektöründe kullanıma uygun olan Laurastar ütü çeşitleri, farklı kullanım alanlarında ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilir. Özellikle evde profesyonel bir şekilde ütü yapmak istiyorsanız, bu ütü modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Laurastar’ın en önemli özelliği olan DMS, kuru bir şekilde ütü yapmanıza olanak tanır. Kıyafetlerinize zarar vermeden kırışıklıkları giderebilir ve kumaşın ıslanmasını önleyebilirsiniz. Böylece ısı ve su lekesi gibi problemler de yaşamazsınız.

Bazı Laurastar ütü modelleri, ütü masasına entegre edilmiştir ve birlikte satılır. Aynı zamanda bu masalarda ütü kazanı da bulunur. Ütü istasyonu şeklinde sunulan bu ürünler, çok daha kapsamlı ve profesyonel bir şekilde ütü yapmanızı sağlar. Ütü masasının ayağında bulunan kazan, geniş su haznesine ve yoğun buhar gücüne sahiptir. Ütü başlığı ise dikey olarak kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. İşiniz bittiğinde masayı katlayarak ütüyü özel alanına yerleştirebilirsiniz. Böylece normal ütü masaları gibi bu ütüleri de az alan kaplayacak şekilde depolayabilirsiniz.

Laurastar Buhar Kazanlı Ütüler

Buhar kazanlı ütüler, yüksek buhar güçleri ile öne çıkarak en zorlu kumaşlarda ve derin kırışıklıklarda bile etkili sonuçlar almanızı sağlar. Laurastar markalı buhar kazanlı ütüler, buhar teknolojisini en iyi şekilde kullanır. Kazan içinde biriken yoğun buhar, ütü tabanı aracılığıyla kumaşa etki eder. Bu buharı kullanmak istediğinizde ütüdeki buhar düğmesine basmanız yeterlidir. Kullanıcı dostu tasarıma sahip Laurastar buhar kazanlı ütüler, hem yatay hem de dikey ütü yapabilmeyi sağlar.

Buhar kazanlı ütülerde bulunan buhar gücü ayarlama özelliği, farklı kumaşlarda sağlıklı ve güvenli ütü yapma imkanı verir. Özellikle hassas kıyafetlerinizi ütülerken kolaylık elde edebilirsiniz. Eğer çok derin bir kırışıklığı çözmek istiyorsanız, buhar gücünü ve yoğunluğunu artırabilirsiniz. Ayrıca ısı derecesini de kolay bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Buhar gücü, yoğunluk ve ısı derecesi gibi tüm ayarları buhar kazanından kolayca takip edebilirsiniz.

Laurastar buhar kazanlı ütülerde bulunan otomatik kapanma özelliği, hem güvenli hem de enerji tasarruflu bir şekilde ütü yapmanızı sağlar. Olası bir kazanın önüne geçen bu özellik, doğa dostu kullanım olanağı da verir. Geniş su haznesine sahip olan buhar kazanlı ütüler sayesinde uzun süre kesintisiz bir şekilde ütü yapmanız mümkündür. Bu sayede özellikle terzi, mağaza gibi alanlarda kullanım açısından Laurastar buhar kazanlı ütüler idealdir.

Ergonomik ve hafif ütü başlığına sahip Laurastar buhar kazanlı ütüler sayesinde uzun süre yorulmadan ütü yapmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca hem askıda hem de masada ütü yapma imkanı sunan tasarıma sahiptirler. Böylece çok yönlü kullanım avantajı elde edebilirsiniz. Ütü istasyonu şeklinde tasarlanan buhar kazanlı ütüler, masayla birlikte ütü ve buhar kazanı da sunar. Böylece buhar kazanı için ekstra bir alan ayırmanıza gerek kalmaz. Kolay kavranabilen bu ütüler sayesinde her iki elinizle de rahatça ütü yapabilirsiniz. Ayrıca kumaş üzerinde rahat bir şekilde kayan tabanı sayesinde de size zaman kazandırır.

Yüksek Watt gücüne sahip tüm Laurastar buhar kazanlı ütü modelleri, kısa süre içinde ısınır. Aynı zamanda yüksek watt değeri, daha verimli performans elde etmenizi de sağlar. Kolay kullanım imkanı sunan düğmeler ve paneller sayesinde Laurastar buhar kazanlı ütü, tüm ayarları birkaç dokunuşta halledebilmenize yardımcı olur. Kaliteli materyallerle üretilen kazan, kablo ile ütü tabanı sayesinde darbeler, aşınma, kireç gibi problemler karşısında ürün dayanıklılık gösterir.

Laurastar System Serisi Ütüler

Laurastar System ütü serisi, gelişmiş ve son teknoloji özellikleri ile öne çıkar. Kıyafetlerinizdeki kırışıklıkları gidermenin yanında onları sterilize etmek için de bu ütüleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca dikey buhar özelliğine sahip olduğu için gün içinde size pratiklik kazandırır. Evde, terzide, moda ve giyim sektöründe esnek bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun olarak bu ütülerin çeşitli özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Güçlü DMS buhar özelliğine sahip Laurastar System ütüler, kıyafetlerinizi güvenle dezenfekte etmenizi sağlar. Aynı zamanda tül, perde, yastık, kask gibi eşyalarda oluşan istenmeyen kokuları da azaltmaya yardımcı olur. Hem temizleme hem de ütüleme işlevini tek bir yerden aynı anda yapmanızı sağlayan Laurastar System ütüler, size zaman kazandırır.

Evde buharlı temizlik yapma imkanı sunan Laurastar System ütü çeşitleri, profesyonel sonuçlar almanızı sağlar. Bir ütü istasyonu sunan bu ürünleri katlayarak evinizde kolayca muhafaza edebilirsiniz. Darbelere ve yüksek ısıya dayanıklı materyallerle üretilen ütüleri, uzun süre sağlam ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Laurastar System serisi ütülerde bulunan özellikler şunlardır:

  • Kuru micro ince buhar (DMS)
  • Dikey ütüleme
  • Aktif masa
  • İdeal sıcaklık ayarı
  • 3D aktif taban
  • Otomatik kablo sarıcı
  • Kesintili buhar modu
  • Bluetooth uygulama
  • Sensteam teknolojisi

Laurastar Marka Ürünler Güvenilir mi?

Laurastar, kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan lider isimlerden biridir. Tasarladığı ürünlerde yüksek basınçlı buhar desteği, anti kireç sistemi, otomatik buhar kontrolü gibi fonksiyonel özelliklere sahiptir. Kaliteden ve işlevselliğinden ödün vermeyen Laurastar ürünleri güvenle kullanılabilecek malzemelere sahiptir. Tasarımlarında paslanmaz ve yapışmaz çelik kullanımı hakimdir. Ayrıca DMS özelliği ile kullanıcılarından tam not alan ürünler, kuru ütü yapmayı da güvenli hale getirir.

Kumaş üzerindeki bakteri, toz, mantar gibi zararlı maddelerden arındıran özel sistemiyle hijyenik bir kullanım imkanı sunar. Bu doğrultuda Laurastar ürünleri güçlü teknolojilerin yanı sıra yüksek kalite standartlarına sahip donanımlarıyla da marka hayranları tarafından tam not almayı başarır. Tarzınıza uygun renk alternatifleri, etkileyici ütüleme performansı, ergonomik kullanımı gibi belli başlı donanımlarıyla hedef kitleye hitap eder. Ütü yapmayı konforlu hale dönüştüren üstün teknolojili Laurastar ütü masası veya ütü modellerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Laurastar Ürünleri Jebinde'de!

Laurastar marka ürünleri inceleyerek hangisinin kendinize uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Ütülerin özellikleri, görselleri, yorumları ve fiyatlarına göre seçim yapabilirsiniz. Laurastar ütü yorumları kullanıcıların fikirlerinden oluştuğu için çok daha net bir şekilde ütü seçebilirsiniz. Jebinde’de ürünlerin altında bulunan ürün değerlendirmeleri kısmından kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu değerlendirmeleri okuyarak Laurastar ütüleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Laurastar ütü fiyat ve özelliklerini de Jebinde sayesinde inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı ürün açıklamalarını okuyarak farklı ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Geniş bir fiyat aralığı sunan Laurastar ütüleri uygun fiyatlı bir şekilde Jebinde’de bulabilirsiniz. Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize hitap eden Laurastar ürününü tek tıkla kolayca satın alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir teslimat, 250 TL ve üzeri ücretsiz kargo, müşteri hizmetleri gibi pek çok ayrıcalığı Jebinde’de elde edebilirsiniz.

Laurastar Fiyatları

Laurastar ütü fiyat aralıkları çeşitli unsurlara göre değişiklik gösterebilir. Özellikle fiyatı belirgin kılan en önemli ayrıntı ürünün markasıdır. Dolayısıyla üretilen tasarımın kalite ve güven sunması da beraberinde gelir. Bir İsviçre markası olan Laurastar, yüksek kaliteli ve teknolojili ütü modellerini kullanıcılarının beğenisine sunar. Bu nedenle kullanıcılar istenilen kalite güvencesine sahip, şık ve kullanışlı ütü modellerine rağbet gösterir.

Laurastar ürünleri akıllı ve kullanışlı özellikleriyle öne çıktığından fiyatlarda da modele bağlı değişiklikler olabilir. Aynı zamanda cihazların boyutu, teknolojik özellikleri, görünümü ve ekipmanları da fiyatın artış gösterilmesinde etkili olur. Kırışıklıkları açma performansı ve hızı, dijital kontrol panelleri, akıllı uygulamanın olup olmaması gibi kriterler farklı hedef kitlelerin istekleri doğrultusunda çeşitlendirilir. Bu nedenle fiyat aralıkları da kullanıcıların ilgisini çekebilecek düzeylerde belirlenir. Bu sayede bütçeye göre ev tipi veya profesyonel kullanım amacına uygun ürünler için kolaylıkla seçim yapma imkanı vardır. Sizler de en uygun özellik ve fiyat aralıkları için çok sayıda seçenekten oluşan Laurastar ürünlerini Jebinde aracılığıyla tercih edebilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN