Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Fakir Çeyiz Seti 4 lü Avantaj Paket Antrasit
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Fakir

Fakir Çeyiz Seti 4 lü Avantaj Paket Antrasit

8.999 TL

Küçük ev aletleri, mutfaklarda konforlu kullanım sunan elektrikli araçları içeren bir ürün grubudur. Genellikle mutfakta hayatınızı kolaylaştıracak etkide farklı ürünler küçük ev aleti setleri ile bir arada bulunur. Küçük ev aletleri setleri olarak tasarlanan ürün grupları arasında çaycıdan, tost makinesine farklı cihazlar yer alır. Küçük ev aletleri toplu ürün paketleri halinde bir arada yer alması çeyiz alışverişleri için de tercih edilmesinde etkilidir. Küçük ev aletleri çeyiz seti olarak ya da günlük kullanım için uygun ürünlerdir.

Küçük ev aletleri markaları tarafından farklı paket içerikleri ile tasarlanır. Elektrikli ev aletleri seti içerisindeki cihazların tipi, ürün adedi ve özellikleri değişkenlik gösterebilir. Örneğin, set içerisinde çaycı olarak bulunan bazı ürünler yalnız çay demleme özelliğine sahip olurken bazı ürünler ise su ısıtıcı görevi de görebilir. Birden fazla işleve sahip olmaları cihazları daha avantajlı konuma getirebilir. Böylece ürünlerin özelliklerini dikkate alarak farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde ürünlere sahip olan elektrikli küçük ev aletleri setlerine öncelik verilebilir.

Küçük Ev Aletleri Setleri Hangi Ürünleri İçerir?

Küçük ev aletleri seti içerisinde yer alan ürünlerin her birisi farklı amaçlarda kullanıma uygundur. Ürünlerin özellikleri de bu kullanım amaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanır. Her markanın kendi içerisinde oluşturduğu set içerikleri değişkenlik gösterebilir. Beko Floral Beyaz Mutfak Serisi 4'lü Set gibi farklı ürünlerin bir araya getirildiği setler, renklerine göre çeşitlere ayrılabilir. Örneğin, Beko markasına ait Floral serisi içerisinde beyaz ve mor renklerini içeren iki alternatif bulunur.

Markanın sahip olduğu bir diğer renk seçeneği ise Beko Floral Mor Mutfak Serisi 4'lü Set olarak adlandırılır. Bu ürünlere ek olarak Fakir markasına ait küçük ev aletleri seti de tercih edilebilecek seçeneklerden biridir. Fakir Avantaj Paket Rosie Serisi olarak tasarlanan set içeriği de 4 parçadan oluşur. Rose rengi ile dikkat çeken set, mutfakta ihtiyaç duyulan ürünleri tek pakette kullanıcılara sunar. İhtiyaca yönelik olarak hazırlanan set içerisindeki başlıca küçük mutfak eşyaları ise şu şekilde:

  • El blender
  • Türk kahve makinesi
  • Tost makinesi
  • Çay makinesi

Küçük Ev Aletleri Seti Fiyatları

Küçük ev aletleri fiyatları farklı bileşenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ürünlerin markası, sezonu, kalitesi, içeriği gibi detaylar fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Set içeriği de fiyatları doğrudan etkileyen noktalardan biridir. Markanın satış sonrası müşteri desteği sunması ve ürünlerin garantisinin bulunması gibi etkenler de fiyat aralığı belirlenirken dikkate alınan ayrıntılardır. Elektrikli mutfak aletleri listesi hazırlanırken de fiyatlandırmalar öncelikli dikkat edilen noktalar arasında gösterilebilir. Elektrikli mutfak aletleri seti fiyatlarının farklılık göstermesi her kullanıcının kendi bütçesine uygun ürüne ulaşması kolaylaştırır.

Küçük Ev Aletleri Seti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir ve Ne Kadar Dayanıklıdır?

Küçük ev aletleri doğru seçim yapıldığında günlük yaşamda kolaylık sağlayacak özelliklere sahiptir. Seçim anında da bu özelliklere ayrıca dikkat edilebilir. Özelliklerinin yanı sıra satın alma aşamasında ayrıca dikkat edebileceğiniz önemli noktalar ise şu şekilde:

  • İlk etapta ihtiyaçların belirlenmesi gerekir. Örneğin, kalabalık aileler için yüksek kapasiteli ürünler tercih edilebilir. Yeni evlenen veya çekirdek aileler için daha küçük hazneli ürünler seçilebilir.
  • Kaliteli materyallere sahip olan ürünlere öncelik vermeye özen gösterilmelidir. Böylece satın alınan ürünlerin daha uzun ömürlü olması mümkün olur.
  • Küçük mutfak aletleri alırken tasarım ve renk seçeneklerinin ayrıntılı olarak değerlendirebilirsiniz. Beyaz, siyah, kırmızı, rose, mor gibi renk seçenekleri arasından mutfak dekorasyonuna uyum sağlayacak ürün rengini tercih edebilirsiniz.
  • Garantili olması da satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biridir. Ürünlerde zamanla oluşabilecek bozulmalara karşı garantili olması ve satış sonrası müşteri desteği sunması kullanıcılar için avantaj oluşturur.

Küçük Ev Aletleri Seti Ne Kadar Dayanıklıdır?

Elektrikli mutfak aletleri setlerinin dayanıklılığı ürünün markası ve materyallerinin kalitesine göre değişiklik gösterir. Kaliteli ürünlerden oluşan setler uzun yıllar kullanmaya imkan verir. Ürünlerin sahip olduğu materyal dayanıklılık konusunda etki sahibi olan en önemli bir faktördür. Araştırmalarınızda bu detaylara özen göstermeniz uzun süre kullanmanıza imkan sunacak sete ulaşmanızı kolaylaştırabilir.

Siz de Jebinde ile küçük ev aleti setlerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilir, yeni nesil teknolojilerin kullanışlı özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN