Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Beko KL 8022 I Kettle Beko KL 8022 I Kettle
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko KL 8022 I Kettle

1.175 TL
Braun ID Collection WK5115WH Kettle Beyaz Braun ID Collection WK5115WH Kettle Beyaz
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Braun

Braun ID Collection WK5115WH Kettle Beyaz

Delonghi KBOV 2001.BG Icona Vintage Krem 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle Delonghi KBOV 2001.BG Icona Vintage Krem 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

Delonghi KBOV 2001.BG Icona Vintage Krem 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

YENİ ÜRÜN
Delonghi KBOV 2001.GR Icona Vintage Yeşil 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle Delonghi KBOV 2001.GR Icona Vintage Yeşil 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

Delonghi KBOV 2001.GR Icona Vintage Yeşil 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

YENİ ÜRÜN
Delonghi KBOV2001.AZ Icona Vintage Mavi 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle Delonghi KBOV2001.AZ Icona Vintage Mavi 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

Delonghi KBOV2001.AZ Icona Vintage Mavi 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

YENİ ÜRÜN
Delonghi KBJ 2001.W Brillante Beyaz 2000 W 1.7 lt Su Isıtıcısı Delonghi KBJ 2001.W Brillante Beyaz 2000 W 1.7 lt Su Isıtıcısı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

Delonghi KBJ 2001.W Brillante Beyaz 2000 W 1.7 lt Su Isıtıcısı

YENİ ÜRÜN
Delonghi KBJ 2001.BK Brillante Siyah 2000 W 1.7 lt Su Isıtıcısı Delonghi KBJ 2001.BK Brillante Siyah 2000 W 1.7 lt Su Isıtıcısı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

Delonghi KBJ 2001.BK Brillante Siyah 2000 W 1.7 lt Su Isıtıcısı

YENİ ÜRÜN
Braun ID Collection WK5115BK Kettle Siyah Braun ID Collection WK5115BK Kettle Siyah
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Braun

Braun ID Collection WK5115BK Kettle Siyah

Delonghi Icona Metallics KBOT2001.GY Su Isıtıcısı Delonghi Icona Metallics KBOT2001.GY Su Isıtıcısı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

Delonghi Icona Metallics KBOT2001.GY Su Isıtıcısı

YENİ ÜRÜN
Beko KL 8221 I Kettle Beko KL 8221 I Kettle
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko KL 8221 I Kettle

Beko KL 5022 C Kettle Beko KL 5022 C Kettle
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko KL 5022 C Kettle

Su ısıtıcı modelleri, işlevsel özellikleri ile hayatı büyük oranda kolaylaştırır. Kısa süre içinde ihtiyaç duyulan suyu kaynatarak mutfaktaki yardımcınız olur. Farklı teknik özellikleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılar. Bu noktada markalar çok sayıda kettle su ısıtıcı tasarlar. Üretilen cihazlar; hem teknik donanımları hem de şık görünümleri ile dikkat çeker. Genelde paslanmaz çelikten tasarlanan gövde kısımları, sağlığı da tehdit etmez. Aynı zamanda paslanmaz yapısı sayesinde korozyonu da engelleyebilir. Bu da sağlıklı deneyim yaşanmasına olanak tanır. Kettle modellerinin özel şekilde dizayn edilen gövde kısmı, uzun süreli kullanımlar için son derece idealdir. Bazı modellerde dış gövdeye yapılan özel parlak krom kaplama dayanıklılığı büyük oranda artırır. Parlak krom kaplama aynı zamanda seçeneklere şıklık kazandırır. Jebinde üzerinden kettle fiyatları ve özellikleri hakkında kapsamlı incelemeler yapabilirsiniz.

Kettle Modelleri

Su kaynatmak için kullanılan su ısıtıcı kettle modelleri, hem zamandan hem de enerjiden tasarrufu sağlar. Aynı zamanda tencere veya cezvelerde uzun süren su kaynatma derdine de son verir. Bu ürünler; kahve, çay ya da farklı amaçlar için oluşan sıcak su ihtiyacını hızlı biçimde karşılar. Farklı markalar tarafından dizayn edilen seçenekler; pek çok değişik tasarımda sunulur. Modellerin bir kısmı tamamen plastik, çelik ya da cam olabilir. Cam kettle ve diğer modellerin bazıları sesli uyarı sistemine sahiptir. Aynı zamanda suyun mevcut sıcaklığını koruyan ekstra özellikleri de bulunur. Bunların yanında hem demlik hem de kaynatma özellikleri bulunan çeşitler, pek çok avantajı beraberinde getirir. Uzun ömürlü ve kaliteli tasarımları ile konforlu deneyim vadeder. Ayrıca doğru şekilde kullanıldığında ve bakımı da düzenli biçimde yapıldığında uzun süre sorunsuz deneyim sunar. Çelik kettle modelleri gibi uzun süre kullanabileceğiniz, dayanıklı materyallerle tasarlanan seçenekleri de yaşam alanlarında değerlendirebilirsiniz. Ürünler farklı tedbirler kapsamında güvenlik deneyimini de üst seviyeye çıkarabilir. Modellerin bir kısmı haznesinde yer alan su 100 dereceye ulaştığı zaman otomatik şekilde kendini kapatır. Bu sayede suyun haznenin dışına taşması veya içerideki parçaların fazla ısınarak olumsuz durumlara neden olması engellenir. Ayrıca bu özellik, enerji tüketiminde de tasarruf oluşturur. Siz de yaşam alanlarınızda güvenli kullanım vadeden modeller ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

En İyi Su Isıtıcı Çeşitleri

Su ısıtıcısı kettle çeşitlerinin bir kısmı çıkarılabilir kireç filtresi detaylarına sahiptir. Bu da kişilerin işini büyük oranda kolaylaştırır. Söz konusu filtreler; yumuşak içime sahip içecekler hazırlanmasına imkan sunar. Aynı zamanda çıkarılabilir filtreler, temizliği de ekstra kolay bir hale getirir. Bunların haricinde cihazın kullanım süresini de artırabilir. Elektrikli kettle çeşitlerin büyük çoğunluğunda 360 derece dönebilen gövde yer alır. Bu sayede her taraftan cihazı kavramak mümkün hale gelir. Dönen tasarım ayrıca güvenliğini de büyük ölçüde artırır. Açı uygunluğu önemli olmadan rahat kullanım sunar. Bu da olası kazaların önüne geçebilir. Modellerin son derece hızlı bir şekilde çalışması, en büyük avantajlar arasında yer alır. Cihazlar, kompakt tasarımları ile de fazla yer kaplamaz. Işıklı kettle modelleri de her dönem dikkat çeker. Su ısınırken ışık yakan modeller, su kaynadığında otomatik olarak söner. Tasarımları güç değerleri de farklılık gösterebilir. Kullanım durumuna göre ideal güç oranlarına sahip seçenekler tercih edilebilir. Modellerin dikkat çeken bir diğer detayı da kaydırmaz ayak teknolojisi olur. Bu teknoloji, güvenliği üst düzeye çıkarır. Silikon malzemeli taban detayları bulunan seçenekler, son derece sağlam bir zemin tutuşu sunar. Tasarımların plastik kulpları, ısıyı ele iletmez. Bu sayede güvenli bir deneyim elde edebilirsiniz.

Kettle Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Elektrikli semaver modelleri ile benzer çalışma sistemine sahip olan kettle kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Doğru kullanımla en iyi kettle deneyimini elde etmek mümkündür. Kullanım sırasında göz önünde bulundurulması önerilen unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Ürünlerin mutlaka topraklı prizlerde kullanılması gerekir.
  • Bağlantı kurulacak prizlerin sigorta sistemleri, cihazların gücüne uygun olmalıdır.
  • Kullanımda uzatma kablosu tercih edilmemelidir. Bu durum; hem kablonun fazla ısınmasına hem de cihazların daha çok enerji tüketmesine sebep olur.
  • Islak zeminlerde kullanım uygun değildir.
  • Cihazların üzerinde yangına sebep olabilecek cisimler yer almamalıdır.
  • Ürünlerin arka kısmında yer alan havalandırma delikleri hiçbir şekilde kapatılmamalıdır. Hava sirkülasyonuna sebebiyet verilmemesi adına cihazların arkası ile duvar arasında minimum 20 cm bulunmalıdır.
  • Temizleme ya da bakım işlemleri sırasında cihazların mutlaka soğumuş olması gerekir.
  • Ürün kablosunun sıcak yüzeylere temas ettirilmemesi son derece önemlidir. Ayrıca zarar gören ya da yıpranmış kablolar kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • Cihaz çalışırken metal aksamlarına dokunulmamalıdır.

En Ucuz Kettle & Su Isıtıcı Fiyatları Jebinde'de!

Pek çok kullanıcı hem su kaynatma hem de demleme özelliğinden en iyi şekilde faydalanmak adına kettle fiyat aralıkları hakkında araştırma yapar. Dikkat çeken bu ürünlerin satış fiyatları belirlenirken bazı önemli detaylar ön plana çıkar. Bunlardan ilki; model ve marka olur. Aynı zamanda üretim malzemesi, kalitesi, tasarımı ve ekstra teknik özellikler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Su ısıtıcı fiyatları, farklı bütçelere hitap eder. Bu sayede ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler bulabilirsiniz. En ucuz kettle fiyatları ve özellikleri için Jebinde’ye göz atabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Marka
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN