Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Beko SD 5141 Şarjlı Süpürge Beko SD 5141 Şarjlı Süpürge
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko SD 5141 Şarjlı Süpürge

7.592 TL
Beko HydroTrio SD 5341 Şarjlı Süpürge Beko HydroTrio SD 5341 Şarjlı Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko HydroTrio SD 5341 Şarjlı Süpürge

7.653 TL
Beko PowerClean 2.0 VRT 86325 VI Şarjlı Süpürge Beko PowerClean 2.0 VRT 86325 VI Şarjlı Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko PowerClean 2.0 VRT 86325 VI Şarjlı Süpürge

11.868 TL
Beko BKS 1295 Dikey Süpürge Beko BKS 1295 Dikey Süpürge
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKS 1295 Dikey Süpürge

2.213 TL
Özellik Beko SD 2141 Şarjlı Süpürge Beko SD 2141 Şarjlı Süpürge
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko SD 2141 Şarjlı Süpürge

6.262 TL
Beko PowerClean SD 8041 K Şarjlı Dik Süpürge Beko PowerClean SD 8041 K Şarjlı Dik Süpürge
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko PowerClean SD 8041 K Şarjlı Dik Süpürge

11.413 TL
Miele Triflex HX1 Grafit Gri - SMUL1 Miele Triflex HX1 Grafit Gri - SMUL1
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Triflex HX1 Grafit Gri - SMUL1

Özellik Miele Triflex HX1 Beyaz - SMUL1 Miele Triflex HX1 Beyaz - SMUL1
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Triflex HX1 Beyaz - SMUL1

Miele Triflex HX1 Siyah Kırmızı - SMUL1 Miele Triflex HX1 Siyah Kırmızı - SMUL1
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Triflex HX1 Siyah Kırmızı - SMUL1

Özellik Beko SD 2341 Şarjlı Süpürge Beko SD 2341 Şarjlı Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko SD 2341 Şarjlı Süpürge

Özellik Beko SD 2061 Şarjlı Süpürge Beko SD 2061 Şarjlı Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko SD 2061 Şarjlı Süpürge

Beko PowerClean Pro SD 8161 Şarjlı Süpürge Beko PowerClean Pro SD 8161 Şarjlı Süpürge
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko PowerClean Pro SD 8161 Şarjlı Süpürge

Beko SD 2971 Şarjlı Süpürge Beko SD 2971 Şarjlı Süpürge
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko SD 2971 Şarjlı Süpürge

Beko SD 5061 Şarjlı Süpürge Beko SD 5061 Şarjlı Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko SD 5061 Şarjlı Süpürge

Beko PowerClean SD 8041 Şarjlı Dik Süpürge Beko PowerClean SD 8041 Şarjlı Dik Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko PowerClean SD 8041 Şarjlı Dik Süpürge

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yeni nesil dikey süpürge modelleri, hem pratikliği hem de yüksek performansı nedeniyle öne çıkan ürünlerden biridir. Slim formu sayesinde küçük evlerde bile kolaylıkla saklama imkanı sağlayan dikey süpürge çeşitlerinin birçoğu şarjlı olarak tasarlanmıştır ve kablodan bağımsız çalıştırılan elektrikli ev aletlerindendir. Yüksek çekiş gücü, torbasız tasarım ve kolay temizleme özelliği bulunan dikey süpürge modelleri, çeşitli marka ve fiyatlarla Jebinde ürün koleksiyonlarında sunulur.

Dikey Süpürge Modelleri

Yerli ve yabancı birçok farklı elektrikli ev aletleri markası tarafından tasarlanan dikey süpürge çeşitleri, şıklığı ve konforu bir arada sunan ürünlerdir. Evinizdeki yaşam konforunu artıracak dik süpürge modelleri, evinizi pratik bir biçimde temizlemenizi sağlar. Marka ve modele göre değişiklik gösteren şarj süreleri, size istediğiniz temizliği yapabilmeniz için zaman tanır. Tasarımda yer alan ses seviyesine göre maksimum sessizlik ile çalışabilen kablosuz dikey süpürge modelleri oldukça işlevseldir.

Şarj istasyonunda modelin gerekliliklerine göre dolum için bırakacağınız süpürgeyi tamamen şarj olduktan sonra dolu batarya halinde de bekletmeye devam edebilirsiniz. Ahşap parke, seramik yüzeyler ve yumuşak dokulu halı gibi alanları dikey süpürge modelleri ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Ana temizlik aparatının yanı sıra birçok modelde farklı temizleme başlığı da ürünle birlikte gelir. Koltuk temizleme, dar yüzeyler için fırça gibi çeşitli temizlik başlıkları, size her yüzeyde rahat bir temizlik yapabilme imkanı sunar.

Beko Dikey Süpürge

Beko, kablosuz tasarıma sahip şarjlı dikey süpürge çeşitleriyle, robot süpürge modellerinden geleneksel süpürge tasarımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Baza, yatak, koltuk ve dolapların altındaki tozları pratik bir biçimde tasarlanmış katlanabilir dikey süpürgeler, Beko imzası taşır. Ürünlerin bazı modellerinde yer alan ışıklı temizleme başlığı, en küçük toz ve partikülleri bile gözden kaçırmadan süpürge içine hapsetmenizi sağlar.

Dik süpürge modelleri, tutma sapı üzerinden kontrol edilebilir biçimde tasarlanmıştır. Ürünlerin geniş toz haznesi, temizlik sırasında toz boşaltma işlemini geciktirecek niteliktedir. Toz toplama ünitesi, kolayca temizlenebilecek biçimde tasarlanmış ve boşaltma sırasında etrafa toz yayılması maksimum düzeyde önlenmiştir. Beko kablosuz süpürge önerisi isteyenler için ayrıcalıklı seçimler sunar.

Miele Dikey Süpürge

Olağanüstü esneklik, konfor ve yüksek performans özellikleriyle tasarlanan Miele dikey süpürge modelleri, fonksiyonel elektrikli ev aletlerindendir. Şık tasarımı ve modern teknolojisi ile evinizin demirbaş ürünlerinden biri olacak Miele süpürgeler, klasik bir süpürgeden beklenilen temizleme performansından çok daha fazlasını sunar. Miele modellerine özel Hygiene Lifetime Filtre, temizlenen yüzeydeki tüm toz ve partiküllerin süpürge içindeki toz haznesine alınmasına ve hapsedilmesine katkı sağlar.

Ürünlerdeki uzun süre yetebilen şarj özelliği, temizliğin yarıda kesilmeden devam etmesine yardımcıdır. Evdeki çeşitli mobilya ve eşyaların altına rahatlıkla girebilen dik süpürge ile temizlenmemiş yer bırakmadan kusursuz bir temizlik elde edebilirsiniz. Hafif, ergonomik ve işlevsel tasarımı sayesinde Miele, temizlik yapmayı keyif haline getirecek özelliklere sahiptir. Miele dikey süpürge fiyatları, ürünlerin model ve sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Birden fazla model tasarımına sahip olan ürünler arasından ihtiyaçlarınızı belirleyerek ideal bir seçim yapabilirsiniz.

Kablosuz Dikey Süpürge Özellikleri

Hayatınızı kolaylaştıracak dikey süpürgeler, hem teknik hem de performans özellikleriyle öne çıkar. Jebinde ürün seçkisinde sunulan farklı markalara ait dikey süpürgelerin ortak özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kablosuz ve akülü olarak üretilen dikey süpürge çeşitleri, kablodan bağımsız çalışabilmeleri sayesinde geniş bir özgürlük alanı sunar ve temizlik yapmayı kolaylaştırır.
  • Hareketli aparatlarla performansı yükseltilen şarjlı dik süpürge çeşitleri, en dar ve sıkışık alanlarda bile temizlik yapmayı kolaylaştıracak hareket kabiliyetine sahiptir.
  • Toz torbasız tasarımı sayesinde, temizlik sonrası torba ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Vakumlanan toz ve parçacıklar, toz haznesi içine çekilerek hapsedilir.
  • Ürünlerin marka ve modeline göre farklılık gösteren şarj kapasitesi, temizlik için size geniş bir zaman aralığı yaratır.
  • Hafif tasarımı, dikey süpürgenin tek elle kolaylıkla kullanımını sağlar. Dikey süpürge modelleri hem temizlik yaparken hem de bir yerden bir yere taşınırken hafifliği sayesinde pratiktir.
  • Duvara monte edilebilen şarj ünitesi, evinizin herhangi bir köşesinde konumlandırılabilir. Dikey şarjlı süpürgeler, bu sayede gereksiz yer kaplamadan saklanabilir.
  • Dikey süpürgeler, tasarımları itibariyle tutma sapı üzerinden el ile kontrol edilebilir. Bu sayede açma kapama işlemi için sürekli eğilip doğrulmak gerekmeden, süpürgenizi tek elle kontrol edebilirsiniz.
  • Çoklu aparat desteği sayesinde birçok dik süpürge modelini koltuk, yatak, perde temizliği gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.
  • Ürünlerin birçok modelinde yer verilen filtre tasarımı, akar ve tozların tamamen toz haznesinde tutulmasını sağlar. Bu özellik, astım, bronşit gibi kronik nefes alma sorunları yaşayan bireyler için avantaj sağlayabilir.

Dik Süpürge & Şarjlı Süpürge Alınır mı?

Evinizdeki birçok elektrikli ev aleti gibi dik süpürge de hayat kurtarıcı cihazlardan biridir. Genel temizlik de dahil olmak üzere küçük kırıntılar, hızlıca süpürülmesi gereken alanlar için, dik süpürge çeşitleri mutlaka alınmalıdır. Evde klasik süpürge çeşitlerinden biri varsa, dikey süpürge edindikten sonra artık daha az kullanabilirsiniz. Gerek geniş toz alma kapasitesi, gerekse tozu yeniden dışarıya vermeden yapılan verimli temizlik, dik süpürge çeşitlerine ayrıcalık kazandıran özelliklerdendir. Özellikle evde küçük bebek ve çocuklar veya evcil hayvanlarınız varsa, şarjlı dikey süpürgeler sizin için çok daha elzem ürünler olabilir.

Sık sık süpürülmesi gereken alanlar için her defasında kablolu ve çok yer tutan klasik süpürgeler yerine pratik dikey süpürgelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Özel fırçaları sayesinde evdeki tüy ve kıl gibi parçacıkları da kolayca içine hapseden şarjlı dikey süpürge çeşitleri, evcil hayvanlarınız için de kolaylıktır. Bazı markaların dikey süpürge modellerinde, evcil hayvanların tüylerini daha dikkatlice hazneye alan özel tasarımlı başlıklar mevcuttur. Jebinde süpürge seçkisinden, tüm modelleri inceleyebilir ve size en uygun tasarımları kolayca satın alabilirsiniz.

Dikey Süpürge Fiyatları

İhtiyacınıza göre özellikler taşıyan süpürge modelini tercih etmeniz, hem fiyat hem de performans açısından önemlidir. Seçtiğiniz ürünün çekiş gücü, ses seviyesi, toz kapasitesi gibi detaylı özellikler, süpürgeden beklentinizin karşılanması adına fark yaratır. Seçtiğiniz modelin kablolu ya da şarjlı olması, temizlik yaparken kendinizi ne kadar özgür hissedeceğinizi belirleyen etkenlerden biridir. Şarjlı süpürge modelleri, fiyat olarak kablolu modellere oranlara biraz daha farklı gözlenebilir. Süpürgenin tasarımında kullanılan akünün kapasitesi, şarj dolum süresini ve temizlik sırasında şarjın dayanma süresini etkiler.

Süpürge fiyatları, dönemsel kampanyalar da dahil olmak üzere birçok nedenle farklılık gösterebilir. Jebinde koleksiyonunda satışa sunulan farklı markalara ait dikey süpürge fiyatları, ulaşılabilir ve esnek satın alma seçeneklerine sahiptir.

Dikey Süpürge Alırken Bilinmesi Gerekenler

Zamandan ve efordan tasarruf sağlayan dikey süpürgeleri alırken bazı detaylara dikkat etmek önemlidir. Ürünün gücü, ses seviyesi, pratik kullanımı gibi konuları araştırarak yeni bir süpürge edinmeniz, üründen alacağınız verimi artırabilir. En iyi şarjlı dikey süpürge araştırması yapılırken ürünün fiyat aralığından önce teknik detayları ve performans kalitesine dikkat etmeniz gerekir.

Kalitesini ispatlamış ve elektrikli ev aletleri konusunda kendini kanıtlamış markaların tasarladığı ürünler, satış sonrası servis hizmetine daha kolay ulaşabilmeniz bakımından fark yaratır. Dikey süpürgeler, güvenli, fonksiyonel ve performansı yüksek ürünlerdir. Hem müşteri hizmetleri desteği hem de satış sonrası garantisi veren markaların tasarladığı süpürge modellerini tercih ederek dikey süpürge alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Motor Gücü

Jebinde’de sunulan dikey süpürge çeşitleri, yerli ve yabancı markaların tasarladığı kalitesi yüksek ürünlerdir. Seçtiğiniz dikey süpürgenin etkin bir performans sunması için, motor gücünün de yeterli olması önemlidir. Ürünün sahip olduğu motor gücü, emiş yeteneği üzerinde etkilidir. Bu nedenle, özellikle torbasız süpürge çeşitlerinde motor gücünün yüksekliği çok önemli bir detaydır.

Toz torbalı süpürge modellerinde, torbanın kapasitesi doldukça emiş gücünün de azaldığı görülür. Bu sorun, torbasız tasarlanmış süpürgeler için de geçerlidir. Torbasız süpürgelerde, toz haznesini tam olarak dolmadan boşaltır ve yeniden kullanmaya başlarsanız, motorun daha verimli çalıştığını ve emiş gücünün arttığını da gözlemleyebilirsiniz.

Ergonomik Tasarım ve Hafiflik

Geleneksel elektrikli süpürgelerin evde yarattığı fazlalık problemine dikey şarjlı süpürgeler son noktayı koymuştur. Ergonomik tasarımlı şarjlı dik süpürge modelleri, her bir marka ve model için özel olarak tasarlanmış şarj ünitelerinde kullanıma hazır hale gelir. Akünün dolmasını sağlayan duvar aparatı, birçok üründe esnek bir kullanım özelliğine sahiptir. Bu sayede prize en yakın alanda duvara monte edilen şarj istasyonunu fazla alan kaplamaksızın konumlandırabilirsiniz.

Hafif materyaller kullanılarak tasarlanan şarjlı dikey süpürgeler, kullanımda ve taşımada kolaylık sağlar. Dikey süpürge seçerken hafif olmasına ve ergonomik detaylarına dikkat etmek gerekir. Dolap ve yatak altı gibi uzanması zor alanlara erişebilmek için, hareketli aparatlarının olması da önemlidir. Ana temizlik başlığının dışında, farklı bölgelerdeki tozları toparlamak için özel tasarlanmış başlık çeşitlerinin olması da dikey süpürgenin kullanımını kolaylaştıran unsurlardan biridir.

Ses Seviyesi

Bütün elektrikli süpürge modellerinde olduğu gibi, dikey süpürgelerde de ses seviyesinin makul seviyede olması tercih edilen bir durumdur. Süpürgenin kullanıldığı ortamdaki yaşam konforuna katkı sunan ses detayı, süpürge tercihi yapılırken dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Üstelik kısıtlı zamana sahip kişiler için, sessiz süpürge çeşitleri gece temizlik yapmaya da olanak tanır. Ses seviyesi düşük bir süpürge alarak komşularınızın süpürge sesinden rahatsız olmasını da önleyebilirsiniz.

Düşük ses seviyesine sahip süpürge modelleri sayesinde, evde bebeğiniz uyurken rahatça süpürme işlemi yapabilir ve zamanı verimli kullanabilirsiniz. Evcil hayvanların birçoğu da süpürge sesinden rahatsız olabilir. Onların yaşam kalitesi üzerinde de olumlu katkı sağlayacak biçimde, seçtiğiniz süpürgenin ses seviyesine dikkat edebilirsiniz.

Dikey Süpürge Faydaları

Dikey süpürgelerin pratik kullanım avantajları dışında yaşam kalitesini artıran farklı özellikleri de bulunur. Alerjik bünyeye sahip kişiler için, evlerinde bulunan toz, tüy ve akarlar, önemli bir nefes alma sorunu yaratabilir. Üretici markaların tasarımlarında bulunan özel filtreler sayesinde, evinizin en ücra köşelerinde bulunan tozlar, gözle görülmeyen tüy ve akarlar bile süpürge içine hapsedilebilir.

Birçok modelde yer verilen ışıklı büyük süpürge başlığı, çıplak gözle görülemeyen tozları ve partikülleri bile rahatlıkla görmenize imkan tanır. Bu sayede yatak ve dolap altlarındaki toz ve tüyler, tam anlamıyla süpürge içine alınabilir. Aşırı titiz ve kusursuz hijyen beklentisi olan kişiler için tozların yeniden dışarı atılmadan yapılan tam temizlik büyük fark yaratır.

Siz de evinizde konforlu ve yüksek kalitede bir temizlik performansı elde etmek için, Jebinde’de satışa sunulan dikey süpürge çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Dünyanın en beğenilen markalarının tasarladığı şarjlı dikey süpürgeleri en uygun fiyatlarla hemen satın almak için ürünleri sepetinize ekleyin ve Jebinde’de güvenli alışverişin keyfini çıkarmaya başlayın.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN