Tükenenleri Gizle

Ankastre Buzdolabı

Filter IconFiltreler
Teka RBF 73350 FI Ankastre Buzdolabı Teka RBF 73350 FI Ankastre Buzdolabı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka RBF 73350 FI Ankastre Buzdolabı

40.622 TL
Teka CI3 330 No Frost Ankastre Kombi Buzdolabı Teka CI3 330 No Frost Ankastre Kombi Buzdolabı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka CI3 330 No Frost Ankastre Kombi Buzdolabı

32.329 TL
Teka CI3 350 NF Kombi Ankastre Buzdolabı Teka CI3 350 NF Kombi Ankastre Buzdolabı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Teka

Teka CI3 350 NF Kombi Ankastre Buzdolabı

50.781 TL

Ankastre beyaz eşyalar günümüzde yaşam alanlarında ekstra yer açmak için oluşturulmuş, estetik ve işlevselliğin bir arada sunulduğu son model tasarımlardır. Mutfak gibi zamanın büyük bir kısmını geçirdiğiniz alanlarda fonksiyonelliği sağlayan ankastre buzdolabı, yer tasarrufu sağlayarak, mutfakta rahatça yemek hazırlaybilmenin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Mobilyalarınızla uyumlu olarak seçebileceğiniz ankastre buzdolabınız, mutfakta da stilinizi ön plana çıkarmanızı sağlar.

Ankastre Buzdolabı Modelleri

Ankastre buzdolabı modelleri ürününün özelliklerine, boyutuna, rengine göre farklılıklar gösterir. Birbirinden farklı marka ve modeldeki ankastre buzdolabı çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Küçük bir mutfağa sahipseniz tezgah altı ankastre buzdolabı modellerini seçerek, yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Enerji tasarrufu da sağlayan bu modeller işlevselliği ile küçük mutfaklar için idealdir.

Ankastre buzdolabı modelleri enerji tüketimi konusunda da avantaj sağlar. A+++ enerji sınıfına sahip buzdolapları sizlere maksimum enerji tasarrufu imkanıyla sürdürülebilir bir çevre için katkıda bulunmanıza da yardımcı olur.

Ankastre Buzdolabı Özellikleri

Standart buzdolabından farklı olan ankastre buzdolapları mobilyalarınız ile bütünleşerek mutfağınıza estetik bir dokunuş kazandırır.

Ankastre buzdolapları nemi önleyen teknolojileriyle sebze ve meyvelerin daha uzun süre taze kalmasını sağlayarak, tasarruf etmenize olanak tanır. Birçok buzdolabında bulunan hareketli raf özellikleri ile buzdolabınızın içini kullanım kolaylığınıza göre düzenleme imkanı elde edebilirsiniz.

Ankastre buzdolapları standart buzdolaplarına göre daha büyük iç hacmi ve değiştirilebilir kapağa sahip modelleri ile, işlevselliği ile ön plana çıkararak, sizlere kolaylık sunar.

Ankastre Buzdolabı Ölçüleri

Ankastre buzdolabı alırken, mutfağınızdaki mobilya ile uyumlu olması oldukça önemlidir.

Tam olarak mobilya ile bütünleşmemiş ankastre buzdolapları uyumsuz bir görünüme sebep olup, mutfağınızdaki estetik görünüm elde etmenize engel olabilir.

Buzdolabının ölçüsünü alırken arkasında kalacak duvar ile ona en yakın engelin arasındaki mesafeyi ölçmeniz gerekir. Bu sayede buzdolabının kapağını açtığınızda herhangi bir engele çarpıp çarpmadığını anlamış olursunuz. Eğer dar bir alana sahipseniz ankastre mini buzdolabı sizin için uygun bir seçim olur. Tezgah altı ankastre buzdolabı olarak da adlandırılan bu buzdolapları, tezgah altına yerleştirilerek tezgahınızla bir bütün olarak gözükür ve temizleme kolaylığı sunar.

Mutfağınız geniş ise gardrop tipi ankastre buzdolabını tercih ederek mutfak dolaplarınızla şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Gardrobu anımsatan iki kapılı buzdolapları, geniş iç hacmi ile tek bir buzdolabında tüm ürünlerinizi muhafaza etmenizi sağlar. Beklentilerinize ve beğeninize uygun olarak, mini tek kapılı çift veya dört kapılı gardrop tipi ankastre modeller arasından dilediğinizi seçerek, mutfağınıza kullanışlı bir ürün kazandırabilirsiniz.

Ankastre Buzdolabı Fiyatları

Mutfağını yeni dekore edecekler için ankastre buzdolapları modern ve estetik görünümleriyle vazgeçilmezler arasındadır. Modeline, özelliklerine, rengine ve boyutuna göre fiyatları değişkenlik gösteren ankastre buzdolapları her ihtiyaca yönelik çözümler sunar.

Mini ankastre buzdolabı ebatı ve teknolojik özelliklerinin daha sınırlı olması sebebiyle tam ankastre modellere göre fiyat avantajına sahiptir. Ofisler, aileler ve bekarlar için uygun olan bu modeller, ergonomik yapısıyla kullanım kolaylığı sunar.

Gardrop tipi ankastre buzdolapları geniş yapıları ve yüksek teknolojileriyle geniş ailelerin ilk tercihlerindendir. Tüm yiyeceklerinizi tek bir dolapta muhafaza etmenizi sağlayan, bu buzdolaplarının teknolojik özelliklerine göre fiyatları değişir.

Solo buzdolaplarının aksine mobilyanızla uyumlu renk ve modellere sahip ankastre buzdolaplarının fiyatları renklerine göre de değişir. Aynı teknolojik özelliklere sahip beyaz ve renkli modeller arasından beyaz renkli olanlar fiyat avantajına sahip olması sebebiyle sıkça tercih edilir.

Ankastre Buzdolabı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Mutfağınızda kusursuz ve şık bir görünüm tercih ediyorsanız ankastre buzdolabı tam size uygun bir seçim olur. Peki ankastre buzdolabı seçerken nelere dikkat etmeniz gerekir?

  • Mutfak mobilyalarınız ile uyumlu renklerde seçeceğiniz tam ankastre buzdolabı, mutfağınızı bütünleyerek dekorasyon ve işlevselliği bir arada yaşamanızı sağlayacaktır.
  • Ankastre buzdolabınızı satın alırken, teknolojik özelliklerine, boyutuna, iç hacmine, tasarımına ve enerji sınıfına dikkat etmeniz gerekir.
  • Ankastre buzdolabının boyutu yerleştireceğiniz alandaki mobilya ile uyum içerisinde olmalıdır. Mobilyanızla tam uyuşmadığında, olumsuz bir görünüm oluşur.
  • Ankastre buzdolabının teknolojik özellikleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde olmalıdır. Kışın mevsiminde aldığınız sebzeleri yazın keyifle yemeği tercih edenlerdenseniz, geniş derin dondurucu alanı olan bir buzdolabı tercih ederek, sebzelerinizi ilk günkü lezzetinde tüketebilirsiniz.
  • Ankastre buzdolapları, enerji sınıflarına göre birbirinden ayrılır. A+++ dan başlayarak G sınıfına kadar kademeleri bulunan buzdolaplarından bütçenize en uygun olanı inceleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Siz de Jebinde ile ankastre buzdolabı ve ankastre ocak seçeneklerine göz atabilir, mutfağınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Enerji Sınıfı
Toplam Hacim (L)
Soğutucu Bölme Hacmi (L)
Dondurucu Bölme Hacmi (L)
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN