Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Melitta Molino Elektrikli Kahve Çekirdeği Öğütücüsü Kırmızı Siyah 1019-01 Melitta Molino Elektrikli Kahve Çekirdeği Öğütücüsü Kırmızı Siyah 1019-01
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Melitta

Melitta Molino Elektrikli Kahve Çekirdeği Öğütücüsü Kırmızı Siyah 1019-01

3.999 TL
2.849 TL
1150
%29
Beko KO 8111 I Kahve Öğütücü Beko KO 8111 I Kahve Öğütücü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko KO 8111 I Kahve Öğütücü

1.356 TL
Braun Freshset KG7070 Kahve Öğütücü Braun Freshset KG7070 Kahve Öğütücü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Braun

Braun Freshset KG7070 Kahve Öğütücü

3.699 TL
KAHVELERDE İNDİRİM
Melitta Molino Elektrikli Kahve Çekirdeği Öğütücüsü Siyah 1019-02 Melitta Molino Elektrikli Kahve Çekirdeği Öğütücüsü Siyah 1019-02
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Melitta

Melitta Molino Elektrikli Kahve Çekirdeği Öğütücüsü Siyah 1019-02

3.399 TL
2.749 TL
650
%19
DeLonghi KG79 Kahve Öğütücü DeLonghi KG79 Kahve Öğütücü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

DeLonghi KG79 Kahve Öğütücü

DeLonghi KG210 Kahve Öğütücü DeLonghi KG210 Kahve Öğütücü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

DeLonghi KG210 Kahve Öğütücü

DeLonghi KG89 Kahve Öğütücü DeLonghi KG89 Kahve Öğütücü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
DeLonghi

DeLonghi KG89 Kahve Öğütücü

Taze çekirdeklerin istenen kıvamda öğütülmesine yardımcı olan aletlere kahve değirmeni ya da kahve öğütücü denir. Bunlar; eski taş kahve değirmenlerinin çalışma sistemlerine göre dizayn edilir. Ancak günümüzde daha pratik bir şekilde sunulur. İnsanlar kahveyi hem taze hem de yoğun aromalı bir şekilde kullanmayı isteyebilir. Bu nedenle de söz konusu mamülleri çekirdek halinde alıp öğütücüler ile kendileri öğütmek isterler. Kullanım alanlarına göre farklı modelleri bulunur. Genel olara eski ve yeni tip şeklinde iki farklı ürün seçeneği vardır. Yeni tip tasarımların çoğu elektrik ile çalışır. Büyük kısmı da yıkanabilir özelliktedir. Eski tip seçenekler ise kuvvete dayalı mekanizmaya sahip olur. Ancak hem taşınması hem de yıkanması daha pratiktir. Eski tip manuel çeşitler; pratik yapıları ve küçük boyutlu olmaları sebebiyle yoğun rağbet görür. Ayrıca lokanta, ev, iş yerleri, kafeterya ve yemek masasının olduğu pek çok yerde bu modeller bulunur. Jebinde üzerinden tüm kahve öğütücü makinesi modellerini inceleyebilirsiniz.

En İyi Kahve Öğütücü Çeşitleri

Otomatik kahve öğütücü olarak da bilinen elektrikli modeller, az eforla kısa süre içinde işlem gerçekleştirir. Bu nedenle de kişilerin ilk tercihleri arasında kendine yer bulur. Makinelerin içindeki diskler, kolay kullanım sağlar. Ev tipi modeller, yapı olarak genelde zarif krom kaplama gövde ile dizayn edilir. Çoğunun ortalama 70 gram malzeme alma kapasitesi bulunur. Dayanıklı ve paslanmaz çelik bıçakları ile son derece yüksek performans gösterir. Aynı zamanda yüksek çalışma kapasitesine de sahiptir. Hafif, pratik ayrıca tasarruflu bir ürün olduğundan dolayı sıklıkla tercih edilir. Bu aletlerin yapı olarak blender modelleri ile de benzer yönleri bulunur. Aynı zamanda filtre kahve makinesi öğütücüsü olarak da değerlendirilebilir. Seçenekler arasında kademeli, dereceli ya da şarjlı modeller dahi bulunur. Bu seçenekler ile malzemeleri istenen oranda öğütmek mümkündür. Manuel tasarımlar; hem hesaplı hem de pratiktir. Bunun yanı sıra kolay yıkanabilme özelliği de bulunur. Ancak kullanımı biraz daha fazla efor gerektirir. Söz konusu ürünler ile işletmelerde ya da evlerde pratik bir şekilde içecek hazırlanabilir. İnce, ekstra ince, kalın, ekstra kalın ya da orta taneli gibi ölçüm seçenekleri ile dünya lezzetlerini evinize getirebilirsiniz.

Kahve Öğütücü Fiyatları

Birbirinden farklı kahve çekirdeği öğütücü modelleri vardır. Bu modellerin her birinin teknik özellikleri farklılık gösterebilir. Cihazların özellikleri kadar fiyat aralıkları da merak edilir. Kahve öğütücü fiyatları, geniş bir skalada sunulur. Bu sebeple fiyatlar üzerinde etkili olan fazlaca unsur vardır. Marka, bunlardan biridir. Ürünlerin üretimini yapan marka sayısı oldukça fazladır. Her marka farklı ürünler ve ürün serileri tasarlar. Dolayısıyla fiyatlar da bu doğrultuda farklılık gösterir. Markanın dışında fiyatların belirlenmesinde rol oynayan başka faktörler de vardır. Tasarım, üretim malzemesi, çalışma sistemi ve diğer teknik detayların tamamı fiyatlarda etkili olur. Belirlenen satış rakamları ise ürün seçiminde pek çok kişinin yüzünü güldürmeyi sağlar. Bu sayede hemen herkes kendi bütçesine uyan bir model bulabilir.

İhtiyacınıza Uygun Kahve Öğütücüler

Küçük ev aletleri arasında yer alıp mutfaklarda şık görüntü de oluşturan çok amaçlı öğütücüler, son yılların favori cihazlarından olur. Bu cihazların çoğunda otomatik doz ile 60 öğütme ayarı bulunur. Kahve öğütücü makine modellerinde yer alan otomatik doz ayarı cihazların kapasitesine göre sınır belirler. Bu sayede ortalama 12 bardaklık kahve çıkabilir. 60 öğütme ayarı ise çekirdekleri çeşitli kalınlıkta veya incelikte öğütmeye fırsat tanır. 200 Watt gücü bulunan modeller, paslanmaz bıçakları ile öne çıkar. Tek tuş butonları, anlık kullanımlar için son derece uygundur. Yüksek hazne kapasitesi, çıkarılabilen hazne, paslanmaz çelik gövde ve kaymaz taban gibi detaylar da cihazların dikkat çeken özellikleri arasındadır. Kahvenin yanı sıra çeşitli baharatları öğüten modeller de vardır. 180 ile 300 Watt arasında sunulan bu çeşitler, kuru kabuklu çerezler ya da yemişleri dahi öğütebilir. Markaya göre modellerin teknik donanımları farklılık gösterebilir. Bu sebeple ürün seçim sürecinde ilk önce ihtiyaçların belirlenmesi önerilir. İhtiyaçlar kapsamında doğru seçimi yapmak mümkündür. Dilerseniz bu süreçte kahve öğütücü tavsiye ve önerileri de alabilirsiniz.

İndirimli Kahve Öğütücüler Jebinde'de!

Öğütücüler; markaya ve kaliteye göre farklı şekillerde dizayn edilir. Her marka kendi imajını yansıtan özel modeller tasarlar. Bu modellerde temel özellikler genelde aynıdır. Ancak gelişmiş fonksiyonlar ve teknik donanımlar farklılık gösterir. Bu noktada insanların beklentileri önem arz eder. Bazı kişiler, öğütücü makinelere gerek duymaz. Bazı kişiler de adeta zorunluluk gibi görür. Dolayısıyla söz konusu cihazların da bazı teknik özellikleri barındırması gerekir. Karar verme aşamasında cihazların hangi sıklıkta kullanılacağı son derece önemlidir. Günde birkaç defa kullanılacak ise en az 200 Watt gücünde olması gerekir. Watt oranı kullanım ömrü açısından da büyük önem taşır. En iyi kahve öğütücü modeli, beklentileri en doğru biçimde karşılayan olur. Bu noktada kapasite detayı da ön plana çıkar. Sürekli kullanımlar için genelde profesyonel bir şekilde çalışan elektrikli kahve öğütücü tavsiye edilir. Aynı zamanda bu profesyonel tasarımların tek seferde 12 bardağa kadar öğütme sağlaması da kullanımın pratik hale gelmesini destekler. Jebinde ile bütçenize, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden seçeneği kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN