Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
BaByliss AS122E Smooth Finish 1200W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti BaByliss AS122E Smooth Finish 1200W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS122E Smooth Finish 1200W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti

3.299 TL
2.899 TL
400
%12
BaByliss AS970E Big Hair Luxe Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi BaByliss AS970E Big Hair Luxe Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS970E Big Hair Luxe Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi

5.499 TL
4.148 TL
1351
%25
Babyliss StylePro AS965E 1000 W Saç Şekillendirme Seti Babyliss StylePro AS965E 1000 W Saç Şekillendirme Seti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

Babyliss StylePro AS965E 1000 W Saç Şekillendirme Seti

5.499 TL
4.099 TL
1400
%25
HAFTA SONUNA ÖZEL
BaByliss AS774E Hydro-Fusion Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti BaByliss AS774E Hydro-Fusion Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS774E Hydro-Fusion Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti

4.699 TL
3.638 TL
1061
%23
BaByliss AS136E Air Styler 1000 Hava Üflemeli Saç Şekillendirici BaByliss AS136E Air Styler 1000 Hava Üflemeli Saç Şekillendirici
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS136E Air Styler 1000 Hava Üflemeli Saç Şekillendirici

2.567 TL
Grundig HS 4330 Saç Şekillendirici Grundig HS 4330 Saç Şekillendirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig HS 4330 Saç Şekillendirici

1.010 TL
BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS126E Perfect Finish Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Set

2.199 TL
HAFTA SONUNA ÖZEL
BaByliss MS750E Bukle & Dalga Üçlü Şekillendirici Seti BaByliss MS750E Bukle & Dalga Üçlü Şekillendirici Seti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MS750E Bukle & Dalga Üçlü Şekillendirici Seti

4.699 TL
3.198 TL
1501
%32
BaByliss AS82E Air Brush 800W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici BaByliss AS82E Air Brush 800W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS82E Air Brush 800W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici

1.999 TL
1.617 TL
382
%19
BaByliss AS773E Hydro-Fusion Döner Başlıklı Saç Şekillendirici Fırça BaByliss AS773E Hydro-Fusion Döner Başlıklı Saç Şekillendirici Fırça
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS773E Hydro-Fusion Döner Başlıklı Saç Şekillendirici Fırça

4.899 TL
3.699 TL
1200
%24
BaByliss AS952E Big Hair Dual Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi Rose Gold BaByliss AS952E Big Hair Dual Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi Rose Gold
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss AS952E Big Hair Dual Hava Üflemeli Saç Şekillendiricisi Rose Gold

4.499 TL
2.773 TL
1726
%38

Saçların gün içerisinde kusursuz görünmesi için profesyonel bir şekillendirme yapmak gerekir. Gelişen teknolojinin bir ürünü olan saç şekillendiriciler ile ev ortamında, profesyonel ellerden çıkmış gibi görünen saçlara kavuşmak mümkün olur.

Saçların istenilen görünüme kavuşması için saç şekillendiricinin gerekli özelliklere ve kaliteye sahip olması önemlidir. Saç şekillendirici ile dalgalı, düz, kıvırcık bir saç hayali kolayca gerçeğe dönüşür. Bu cihazların kullanım sırasında sağladığı kolaylık ile farklı türde şekillendirmeler rahatlıkla yapılır.

Saç şekillendirici markaları, ürünlerini farklı özelliklere sahip olarak tasarlar. Birbirinden farklı şekillendirme aparatları, değişik sayılarda ısı kademesi seçenekleri vardır. Ayrıca modeller, tasarım detayları yönüyle de birbirinden ayrılır.

En iyi saç şekillendiriciye sahip olmak, gün içerisinde ya da önemli anlarda istediğiniz gibi görünmenizi sağlar. Saçlarınıza istediğiniz şekli vermek için uygun bir model tercih edebilirsiniz.

Saç Şekillendirici Modelleri

En iyi saç şekillendirici cihaz seçeneklerinin sahip olduğu üstün özellikler, saçlarınızın etkileyici görünmesini sağlar. Ürünlerde bulunan başlıklar, saçların hacmini artırarak daha dolgun görünmesine yardımcı olur. Hem tarama hem de şekillendirme amaçlı kullanılan fırçalar ile bakımlı bir görünüm elde edilir.

Saç şekillendirici makinelerde kurutma özellikli başlıklar bulunur. Duş sonrası oluşan ıslaklığı gidererek şekillendirme aşamasına geçmek için bu başlıklar kullanılabilir. Elektriklenmeyi önleme, iyon teknolojisi gibi farklı özellikler; kullanıcılara ayrıcalık sağlayan fonksiyonlar arasındadır.

Elden kaymadan kullanım olanağı sunan tutma kısımları, güvenli ve ergonomik tasarım, ürünlerin öne çıkan özellikleri arasındadır. Konforlu kullanım olanağına sahip modeller arasından saç şekillendirme alışkanlıklarına göre tercih yapılabilir.

Saç Şekillendirici Tarak Çeşitleri

Saç şekillendirici tarak kullananlar farklı saç modellerini kolay bir şekilde yapabilir. Islak kullanıma uygun modellerle duştan çıktıktan sonra saçınızdaki fazla nemi alabilirsiniz. Kuru saça hafif dalgalı ya da fönlü bir görünüm kazandırılabilir.

Üflemeli saç şekillendiricilerde soğuk ve sıcak hava seçenekleri vardır. Sadece saç uçlarına şekil vermek için soğuk üfleme özelliği kullanılabilir. Tarak başlıkları gerekli durumlarda kolayca değiştirilebilir. Seramik, kıllı, düz fırça gibi farklı fırça başlıkları ile saç tipine göre şekillendirme yapmak mümkün olur.

Saç şekillendirici tarak kullanmak, daha hızlı hazırlanmanızı sağlar. Elleriniz yorulmadan kurutma, düzleştirme gibi pek çok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Sıcaklık, hızlı bir şekilde istenilen seviyeye ulaşır. Böylece beklemenize gerek kalmaz. Ergonomik tasarımlı ürünler, kolay taşıma yönüyle de avantajlıdır. İstediğiniz ürünü satın aldıktan sonra seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Karışık ve ince telli olduğu için normal taraklarla zor açılan saçlar, şekillendirici taraklarla pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Saçların her noktasında eşit bir görüntü oluşturmak için yeterli teknolojik donanıma sahip taraklar kullanılabilir.

Babyliss Saç Şekillendirici

Babyliss saç şekillendirici, üstün özellikleri sayesinde en fazla tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Babyliss modelleri arasında aynı anda birden çok fonksiyona sahip olanlar vardır. Aynı zamanda sadece düzleştirme fonksiyonu olan bir model de tercih edilebilir.

Babyliss en iyi hava üflemeli saç şekillendirici modellerinin genel olarak özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • İki ya da daha fazla kademede ısı ayarı
  • Soğuk hava üfleme düğmesi
  • Elektriklenmeyi önleyen ve saçın daha parlak görünmesini sağlayan iyon teknolojisi
  • Taramayı kolaylaştıran yumuşak uçlu fırça
  • Kısa ve uzun saç tipine uygun aparatlar

Üflemeli saç şekillendiricilerin 1000W güç seviyesi, istenilen şeklin kısa sürede elde edilmesini sağlar. Saç yapısına göre ısı kademesini dilediğiniz şekilde ayarlama şansınız vardır. Sabitleme için soğuk hava düğmesi kullanılabilir. Böylece saç şekli daha uzun süre kalıcılığını koruyabilir.

Ürünlerde bulunan düğmelerle sıcaklık seviyesini istediğiniz an değiştirmeniz mümkün olur. Döner başlık özelliği olan modeller ile profesyonel bir şekillendirme yapma fırsatı elde edilir.

Elektrikli Saç Fırçaları

Elektrikli saç fırçası kullanmak, stilini özgün hale getirmek isteyenlerin tercihidir. Böylece kuaförlerde saatlerce vakit harcamaya gerek kalmaz. Elektrikli modeller, size birden fazla alternatif sunar. Her gün için dilediğiniz saç modelini yapabilirsiniz.

Saçlarının sönük görünmesinden şikayet edenler, bir türlü istediği biçimi elde edemeyenler elektrikli ürünlerin farklı özelliklerinden yararlanabilir. Elektrikli saç fırçası ile elde ettiğiniz dolgun saç görünümü, gün boyu size eşlik eder. Şekillendirmesi zor olan kısa saçlar, kahküller için de bu ürünleri kullanmanız mümkündür. Böylece her zaman stil sahibi bir görüntüye sahip olursunuz.

Isı kademelerini ayarlarken saç kalınlığını göz önünde bulundurmak gerekir. 180°C, ince telli saç yapısına sahip olanlar için uygundur. Normal saçlar için 200°C sıcaklık tercih edilebilir. Kalın telli saçlar için 230 °C olacak şekilde ısı ayarı yapılabilir. Isı kademeleri, ürün modeline göre değişir.

Kullanım kolaylığına önem verenler, döner fırçalı saç şekillendirici tercih edebilir. Bunun yanı sıra otomatik saç maşası gibi farklı alternatifler de vardır. Otomatik saç maşası gibi ürünlerde bulunan bazı özellikler şöyledir:

  • Buklelerin daha parlak ve yumuşak olmasını sağlayan seramik kaplama
  • Isının eşit şekilde dağılmasını sağlayan sistem
  • LCD ekran üzerinden kolay bir şekilde ısı ayarı yapabilme
  • Otomatik olarak kapanma

En İyi Saç Şekillendirici Ürünleri

En iyi saç şekillendirici ürünleri, kişinin saç tipine göre değişebilir. Saçın uzun ya da kısa olması; ince telli ve kalın yapısı, doğru modelin kişiye göre değişmesine yol açar. Ayrıca pratik kullanım, tasarım gibi detaylar da önemlidir. Döner başlıklı saç şekillendirici, pratik kullanım özelliğine önem veren kullanıcılara uygundur.

Bukleli ve kalın telli saçlar zor şekil alır. Bu tip saçları olanlar için cihazların ısı özellikleri önemlidir. Yüksek kademede ısı özelliği bulunan ve iyon teknolojisine sahip modeller ile saçlar, daha kolay şekil alır.

İnce telli saçlar, kolayca yıpranabilir. Bu nedenle ısıyı eşit dağıtan ve yüzeyi saçı yıpratmayan bir ürün gerekir. Seramik tabanlı, yumuşak fırça yapısına sahip ürünler ile yıpranma sorunu engellenir. Boyalı saçların ise rengin parlaklığını ortaya çıkaracak bir cihaza ihtiyacı vardır. Seramik iç plaka gibi özelliklere sahip cihazlar, saçlarınızın her zaman göz alıcı parlaklığa sahip olmasını sağlar.

Saç şekillendirici fırçaların kullanımı sırasında bazı detaylara dikkat edilmelidir. Ürünlerin uzun ömürlü olması ve arızalanmaması için sıvı temasının önlenmesi gibi ayrıntılar oldukça önemlidir. Bu sayede cihazınız her zaman yüksek performans gösterir.

Saç Şekillendirici Fiyatları

Saç şekillendirici fiyatlarının uygun seviyede olması sayesinde herkes, istediği modeli satın alabilir. Fiyatlar, ürün özelliklerine bağlı olarak değişir. Aynı zamanda markalara göre de fiyat farklılıkları olabilir.

Ürünlerin fiyatlarından önce özelliklerini incelemek gerekir. İhtiyacınız olan özellikleri belirledikten sonra markaya karar vermelisiniz. Bütçenizi önceden belirleyerek seçimi kolaylaştırmanız da mümkün olur.

Markalara özel kampanya dönemlerini takip ederek daha avantajlı fiyatlarla ürün satın alınabilir. Cazip indirim seçenekleri sayesinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için ürün satın alma fırsatınız olur.

Jebinde, en kaliteli saç şekillendiricilere sahip olmak için doğru adrestir. Fön makinesi de Jebinde güvencesiyle sahip olabileceğiniz ürünler arasındadır. Aynı zamanda saç düzleştirici modelleri de bu ürünlerle beraber satın alınabilir. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak istediğiniz tüm ürünlerin siparişini hemen verebilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN