Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Saç Düzleştirici Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig HS 7031 Botanika Biberiye Saç Düzleştirici

910 TL
Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Saç Düzleştirici Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig HS 7032 Botanika Lavanta Saç Düzleştirici

896 TL
Özellik Grundig HS 7033 Botanika Papatya Saç Düzleştirici Grundig HS 7033 Botanika Papatya Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig HS 7033 Botanika Papatya Saç Düzleştirici

698 TL
GRUNDIG HS 5630 Saç Düzleştirici GRUNDIG HS 5630 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

GRUNDIG HS 5630 Saç Düzleştirici

888 TL
Babyliss ST397E Sleek Control 235 Saç Düzleştirici Babyliss ST397E Sleek Control 235 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

Babyliss ST397E Sleek Control 235 Saç Düzleştirici

4.499 TL
3.489 TL
1010
%22
BaByliss ST573E Hydro-Fusion Saç Düzleştirici BaByliss ST573E Hydro-Fusion Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss ST573E Hydro-Fusion Saç Düzleştirici

4.699 TL
3.799 TL
900
%19
Grundig HS 6131 Saç Düzleştirici Grundig HS 6131 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig HS 6131 Saç Düzleştirici

1.155 TL
GRUNDIG HS 7030 Saç Düzleştirici GRUNDIG HS 7030 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

GRUNDIG HS 7030 Saç Düzleştirici

821 TL
BaByliss ST391E Salon Straight 235 Saç Düzleştirici BaByliss ST391E Salon Straight 235 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss ST391E Salon Straight 235 Saç Düzleştirici

3.499 TL
2.726 TL
773
%22
Grundig HB 7150 Saç Düzleştirici Grundig HB 7150 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig HB 7150 Saç Düzleştirici

812 TL
BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss ST492E Steam Straight Buharlı Saç Düzleştirici

5.499 TL
4.257 TL
1242
%23
Grundig HS 5331 Saç Düzleştirici Grundig HS 5331 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig HS 5331 Saç Düzleştirici

843 TL
BaByliss ST496E Steam Mist Buharlı Saç Düzleştirici BaByliss ST496E Steam Mist Buharlı Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss ST496E Steam Mist Buharlı Saç Düzleştirici

6.499 TL
5.399 TL
1100
%17
BaByliss ST089E Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici BaByliss ST089E Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss ST089E Ceramic Straight 230 Saç Düzleştirici

1.799 TL
1.399 TL
400
%22
BaByliss ST241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici BaByliss ST241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss ST241E Smooth Ceramic 230 Saç Düzleştirici

2.299 TL
1.699 TL
600
%26

Saç düzleştirici, kişisel bakım rutinlerinde sıklıkla tercih edilen araçlardan biridir. Günlük yaşantıda veya özel anlarınızda saçlarınızı hızlı ve etkili şekilde düzleştirmek, hacim kazandırmak ya da farklı stiller oluşturmak için ideal çözümdür. Saçlarınızın tipine ve ihtiyacınıza uygun bir saç düzleştirici seçmek, saç sağlığı için kritik öneme sahiptir. Yeni nesil saç düzleştiriciler saçın yapısına zarar vermeden etkili şekillendirme sağlar. Ayrıca yoğun kullanımlarda enerji verimliliği de büyük önem taşır. Enerji verimliliği yüksek bir ürün uzun vadede elektrik faturalarını olumlu yönde etkiler. Dolayısıyla, saç düzleştirici seçiminde çeşitli faktörleri göz önünde bulundurarak en uygun ürünü tercih etmek, hem saçınızın sağlığını korumanıza yardımcı olur hem de bütçe dostu bir çözüm sunar.

Saç Düzleştirici Modelleri

Saç düzleştirici modelleri, çeşitli saç tipleri ve kullanım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Örneğin, titanyum saç düzleştirici modelleri, yüksek ısıya hızlı şekilde ulaşabilir, bu özellikleri sayesinde de özellikle kalın ve zor şekillenen saç tipleri için tercih edilirler. Seramik saç düzleştirici ise saçı nazik bir şekilde düzleştirirken ısıyı eşit bir şekilde dağıtır. Böylelikle saçın zarar görmesi minimuma indirilmiş olur. Ayrıca, seramik modeller genellikle düşük ısıda da etkili olduğu için ince saç telleri için uygundur, saç yapısına zarar vermeden düzleştirmenize yardımcı olur.

Titanyum ve seramik malzemeden yapılan modellerin yanı sıra buharlı saç düzleştirici modelleri de mevcuttur. Buhar, saçın nemini koruyarak daha az hasarla düzleştirme sağladığından özellikle kuru ve yıpranmış saçlar için oldukça yararlıdır. Buhar özelliği bulunanlar ayrıca düzleştirme işleminin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine de olanak tanır.

Piyasada ayrıca çok fonksiyonlu modeller de bulunur. Farklı fonksiyonlara sahip cihazlar düzleştirme dışında kıvırcık veya dalgalı saç stilleri oluşturabilme kapasitesine sahiptir. Çok fonksiyonlu modeller özellikle değişik stilleri denemeyi sevenler için mükemmel bir tercih olabilir.

Grundig Saç Düzleştirici

Grundig saç düzleştirici çeşitleri kullanıcı deneyimini ön planda tutarak tasarlanmış ürünlerdir. Yüksek performans ve çeşitli özellikler ile donatılmışlardır. Örneğin Grundig saç düzleştirici plakaları kilitlenebilme özelliğine sahiptir. Böylelikle plakalar kullanılmadığında herhangi bir zarar görme riski olmadan, güvenli ve pratik bir şekilde korunabilir. Seramik kaplı oynar plakalar saçın zarar görmemesi için ısıyı eşit bir şekilde dağıtır. Dolayısıyla çok daha etkili ve dikkat çekici sonuçlar elde edebilirsiniz. Lavanta yağı, papatya yağı ve biberiye yağı ile kaplı plakalar ise saçın hem düzleştirilmesi hem de beslenmesi için ideal bir çözüm sunar. Özel yağlar ile kaplanan plakalar, saçın doğal bir parlaklık ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Ürünün özel tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Babyliss Saç Düzleştirici

Babyliss saç düzleştirici, saçınızın bakımı ve şekillendirilmesi konusunda teknolojik yenilikleri ile ön plana çıkar. Turmalin-seramik plakaları, saçınızın tellerini zarar görmeden etkili bir şekilde düzleştirir, aynı zamanda saça parlaklık kazandırır. Gelişmiş plazma teknolojisi ise, saçınızı nemlendirerek elektriklenmeyi tamamen ortadan kaldırır. Bu teknoloji, nem dengeleyici ikili iyon sistemi kullanarak saçın ihtiyacı olan nemi korur. Babyliss saç düzleştirici ürününün diğer önemli özelliği ise buhar fonksiyonudur. Buhar özelliği sayesinde saçınız daha az hasar görür ve eşsiz bir pürüzsüzlük kazanır. Doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Babyliss saç düzleştirici, saçınızı şekillendirirken ekstra bakım avantajı da sunar.

Philips Saç Düzleştirici

Philips saç düzleştirici, kullanıcı dostu özellikleri ve yüksek performansı ile saçınızın bakımını bir üst seviyeye taşır. Seramik ve titanyum plakaları sayesinde saçlarınızı hem hızlı şekilde düzleştirir, hem de sağlıklı bir parlaklık kazandırır. Cihazın otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde enerji tasarrufu sağlar ve güvenliğinizi ön planda tutar. İyon özelliği saçın elektriklenmesini önler, böylece her kullanımda profesyonel düzeyde sonuçlar elde edilir. Dijital ekranı sayesinde ısıyı kolayca kontrol edebilir ve saç tipinize uygun ısı seviyesini seçebilirsiniz. Kısa sürede ısınarak yoğun zamanlarda bile hızlı ve pratik kullanım imkanı sunar. Philips saç düzleştirici ek olarak uzun plakalara sahiptir. Uzun plakalar düzleştirme sürecinin daha kolay, etkili ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

Saç Düzleştirici Önerileri

Saç düzleştirici seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok önemli faktör vardır. Farklı saç tipleri, yaşam tarzları ve ihtiyaçlar için uygun çok sayıda model ve marka mevcuttur. Seçimlerinizde doğru marka ve modeli bulmak, sizin için en uygun olanı satın almak açısından kritik öneme sahiptir. İhtiyaçlarınızı belirlerken aşağıda yer alan saç düzleştirici önerileri işinize yarayabilir:

  • Seramik, titanyum veya turmalin plakalar saçınıza zarar vermez, maksimum parlaklık sağlar. Kaliteli malzeme, saçınızı kısa sürede düzleştirerek etkisini uzun süre muhafaza eder.
  • Dakikalar içinde ısınan modeller, sizin zamanınızı değerli kılar. Acele ettiğiniz anlarda bile hızlıca şekillendirme yapabilirsiniz.
  • Farklı sıcaklık seçenekleri, saçınızın ihtiyacına uygun bir şekillendirme sunar. Özellikle ince telli saçlar için düşük sıcaklık, kalın telli saçlar için yüksek sıcaklık idealdir.
  • İyon özelliği saçınızı elektriklenmeye karşı korur, otomatik kapanma evde açık unutulan aletin risk oluşturmasını engeller, dijital ekran ise kullanımı kolaylaştırır.
  • Enerji tasarruflu modeller seçerek, uzun vadede elektrik faturalarınızı olumlu yönde etkileyebilirsiniz.
  • Kullanım sırasında elinizi yormayacak, rahat tutuş sağlayan modelleri tercih etmek, özellikle uzun süreli kullanımda fark yaratır.
  • Buharlı saç düzleştirici gibi özel fonksiyonlar, saçın nemini korumaya yardımcı olur. Ayrıca, hareketli plakalar saçı daha iyi kavrar ve eşit ısı dağılımı sağlar.
  • Kullanıcı deneyimlerini araştırmak, ürünün performansı hakkında daha fazla fikir sahibi olmanıza imkân verir.
  • Tanınmış ve güvenilir saç düzleştirici markaları tercih etmek, uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün edinmenizi sağlar.

Saç bakımı gibi, evdeki diğer ihtiyaçlarınız için de kaliteli ürünler seçmek önemlidir. Örneğin, çamaşır makinesi fiyatları incelemesi yaparak enerji verimliliği yüksek, kullanıcı dostu ve fonksiyonel ürünleri uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Farklı kapasite ve devir seçenekleri sayesinde, ev işlerini daha da kolaylaştıracak bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Fiyatları

Saç düzleştirici fiyatları, modelin sunduğu özelliklere, marka prestijine ve ürünün kalitesine göre farklılık gösterir. Standart özellikleri olan modeller uygun fiyat aralıklarında sunulurken, daha fonksiyonel ve teknolojik özellikleri olanların fiyatları değişken fiyat aralıklarına sahiptir. Örneğin, iyon teknolojisi, otomatik kapanma veya turmalin-seramik kaplı plakalar gibi özellikler, ürünün fiyatını etkileyen unsurlar arasındadır.

Fiyat ve performans arasında ideal dengeyi bulmak için, ihtiyacınıza uygun özellikleri belirlemek ve belirlediğiniz kriterlere uygun bir bütçe ayarlamak gerekir. Dikkat etmeniz gereken diğer nokta da, kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerini tercih etmek olmalıdır.

Eğer saç düzleştirici dışında eviniz için elektronik ürün arayışı içerisinde iseniz, televizyon satın al seçeneği ile salonunuz, yatak odanız ya da mutfağınız için ideal televizyon modellerini inceleyebilirsiniz. En yeni teknolojilere sahip akıllı TV'ler, 4K çözünürlük seçenekleri ve farklı ekran boyutlarıyla ihtiyacınıza uygun bir televizyon mutlaka mevcuttur. Jebinde ile eviniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm elektronik ürünler ve aksesuarlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, uygun fiyat ve kaliteli seçeneklerle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Marka
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN