Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
TCL Breeva A2 Siyah Akıllı Hava Temizleyici TCL Breeva A2 Siyah Akıllı Hava Temizleyici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
TCL

TCL Breeva A2 Siyah Akıllı Hava Temizleyici

3.599 TL
3.499 TL
100
%3
TCL Breeva A5 Akıllı Hava Temizleyici TCL Breeva A5 Akıllı Hava Temizleyici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
TCL

TCL Breeva A5 Akıllı Hava Temizleyici

5.899 TL
TCL Breeva A2 Beyaz Akıllı Hava Temizleyici TCL Breeva A2 Beyaz Akıllı Hava Temizleyici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
TCL

TCL Breeva A2 Beyaz Akıllı Hava Temizleyici

TCL Breeva Pro 400 Premium Hava Temizleyici TCL Breeva Pro 400 Premium Hava Temizleyici
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
TCL

TCL Breeva Pro 400 Premium Hava Temizleyici

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hava temizleme cihazı, iç mekânlardaki havanın daha kaliteli bir hâle getirilmesi amacıyla kullanılır. Kalabalık iş yerlerinden evlere kadar farklı alanlarda kullanılabilen hava temizleyici pek çok markanın üretimini yaptığı bir üründür. Hava temizleme cihazını, havadaki zararlı organizmaların yok edilmesiyle insan sağlığına uygun bir ortam oluşturduğu için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda cihaz, sağlık sebepleriyle solunum güçlüğü yaşayan kişiler için de ideal ürünler arasında yer alır.

Hava Temizleyici Modelleri

Hava temizleyici modelleri, kullandıkları sistemlere göre farklı özelliklere sahip olabilir. Bu cihazlar, sigara dumanı, yemek kokusu ve diğer istenmeyen kötü kokuları içine çekerek ortamın havasını temizler. Ayrıca alerjik partiküller, toz ve küf gibi zararlı maddelerin yok edilmesi için de kullanılır. Hassas bünyeye sahip insanlardan bebek bulunan odalara kadar geniş bir yelpazede kullanabileceğiniz bir üründür.

Hastane ve iş yeri gibi insan kalabalığını ağırlayan yerlerde mikropların yayılmasına engel olmak için hava temizleyicilerden yardım alabilirsiniz. Okul ve fabrika gibi yoğun mekânlarda da kirli havanın temizlenmesi ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için idealdir. Farklı modelleri inceleyerek size uygun olan hava temizleyiciyi seçebilirsiniz. Ev hava temizleyici seçeneklerini inceleyerek yaşam alanınıza uyum sağlayacak ürünleri bulabilirsiniz.

Bu cihazlar, filtre ve hava toz temizleyici sistemleriyle iç mekânlarda hijyenik alanlar yaratmak için kullanılan özellikleriyle ilgi görür. Pek çok farklı modeli bulunan hava temizleyiciler ve özellikleri şöyle sıralanabilir:

 • HEPA filtreli hava temizleyici: HEPA filtre; havada bulunan partiküllere ek olarak mikrop, bakteri, mantar gibi zararlı organizmaları da temizleme özelliğine sahiptir. Solunum yolu rahatsızlıkları ve alerjik bünyeye sahip olanların ihtiyaç duyduğu temiz havayı sağlayan özellikleriyle öne çıkar. Ortamdaki kötü koku ve karbondioksiti temizlemek için HEPA filtreli hava temizleyicileri tercih edebilirsiniz.
 • İyonizerli hava temizleyici: İyonizerli hava temizleyiciler dünyada da ilgi gören modeller arasında yer alır. Havadaki pozitif ve negatif iyonları serbest bırakarak odadaki kötü kokuları dezenfekte eder ve azaltmaya destek olur. İyonizer filtre en gelişmiş hava temizleyici teknolojilerinden biri olan ek bir filtredir. Böylece ortamda bulunan toz, partikül ve parçacıklara kadar temizler.
 • Aktif karbonlu hava temizleyici: Hava filtreleme sistemlerinde aktif karbon önemli bir kullanıma sahiptir. Ev veya ofislerde toksinleri ve kokuları gidermek için tercih edilir. Temiz ve sağlıklı hava oluşturmak için uçucu organik bileşikleri, koku ve diğer gaz hâlindeki kirleticileri havadan ayrıştırabilir. HEPA ve diğer filtrelere göre farklı bir yöntemle hava temizleme yapar. Aktif karbon filtre, gaz moleküllerini kömür yataklarında hapseder ve bu şekilde sağlıklı bir ortam oluşturur.
 • UV-C ışını kullanan hava temizleyici: UV ışını kullanarak zararlı mikroorganizamaları, virüs ve bakterileri öldürür. Bunun için kısa dalga UV ışını kullanır. UV-C ışınları mikroorganizmaların DNA ve RNA yapılarını bozarak öldürür ve hijyenik bir hava sağlar.
 • Buharlaştırmalı hava temizleyici: Hava temizleme sırasında su buharını kullanan cihazlara, buharlaştırmalı hava temizleyici denilir. Su buharlaştığında havadaki partiküller de su buharına dönüşür ve temiz hava ortaya çıkar.

Hava Temizleyici Cihazlar

Hava temizleyici cihazlar, bulunduğu ortamın havasını sağlıklı ve ideal koşullara getirmek için kullanılır. Gözle görülmeyen bütün mikropartiküllerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Buna ek olarak havayı kirden arındırmada da etkilidir. Kötü kokulardan ve partiküllerden arındırılmış bir ortam için tercih edebileceğiniz özellikleri farklı hava temizleyicilerde bulabilirsiniz.

Küf, bakteri, rutubet ve toz gibi ortamın hava kalitesini düşüren her türlü zararlı maddeden uzaklaşmak için hava temizleyicileri kullanabilirsiniz. Mutfak, banyo, kalorifer ve soba kullanımı sebebiyle ortaya çıkan kötü kokulardan kurtulmak için bulunduğunuz mekânın özelliklerine uygun bir model seçebilirsiniz.  

Bebek ve çocuk odalarından hastanelere kadar pek çok yerde hijyenik ve sağlıklı koşulların oluşturulması amacıyla değerlendirebileceğiniz hava temizleyici cihaz çeşitleri vardır. Kapalı ortamlarda ve havalandırma olanağı bulunmayan plaza gibi büyük iş merkezlerinde insan sağlığını korumak için avantajlı çözümler sunan hava temizleyicileri değerlendirebilirsiniz.

TCL Hava Temizleyiciler

TCL hava temizleyici farklı modellerde üretilen cihazlarla dilediğiniz yerde kullanabileceğiniz alternatiflerden oluşur. Çalışma prensiplerine ve tasarımlarına göre ayrılan hava temizleyicileri ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünler arasından belirleyebilirsiniz.

 • TCL Breeva A2 modeli: HEPA H13 ve aktif karbon filtreli hava temizleyici, havadaki partiküllerin %99.7’sini tutma ve koku ve uçucu bileşenleri emme özelliğiyle ilgi görür. Ürün, dâhili nemlendiricisiyle ortamı kuruluktan korur. Çift sensörlü yapısı, hava kalitesini gözlemlemesine destek olur. Fan hızını ayarlayabileceğiniz farklı mod seçenekleri bulunur. Uyku modunda beyaz gürültü miktarı 26 dB olarak belirtilir. Böylece sessize yakın bir ortam sağlar.
 • TCL Breeva A5 modeli: HEPA H13 ve aktif karbon filtreli hava temizleyicinin 400 cmh’ye kadar temiz hava dağıtma özelliği bulunur. Bu durumda ortalama 35 m2’lik bir alanın havasını temizleyebilir. Koku ve uçucu organik bileşenleri emme ve havadaki virüslerin DNA ve RNA’larını yok etme özelliği de vardır. Çift sensörlü ve ortam ışığı sağlayan hava temizleyici modeli, fan hızını ayarlayabileceğiniz otomatik moda da sahiptir.
 • Breeva PRo 400: UV-C yıkanabilir filtre ve 5 aşamalı filtre artı anyon özellikleriyle ilgi görür. Antibakteriyal filtrasyon sistemi, gerçek zamanlı yüksek kaliteli hava sensörü ve 42 m2’ye kadar alanda 400m3/s temiz hava dağıtım hızıyla çalışır. 2022 iF tasarım ödüllü bir üründür. Google asistan, TCL Home APP, Alexia ile çalıştırma özelliği  bulunur.

Oda Hava Temizleyiciler

Oda hava temizleyici, bulunduğu alandaki kirli havayı filtreleyerek sağlıklı ve temiz bir şekilde havaya geri üfler. Hava kalitesini artırmak ve alerjik reaksiyonların oluşumuna engel olmak amacıyla kullanılabilen cihazlardır. Toz ve polenlerin yarattığı şikayetleri önlemek için en uygun ürünlerdir. Hassas yapıya sahip kişilerin odalarında veya bebeklerin bulunduğu yerlerde güvenle tercih edebilirsiniz.

İç mekânlarda havanın temizlenmesi amacıyla gün boyu açık bırakılabilen oda hava temizleyiciler sayesinde virüs ve mikroplardan da kurtulabilirsiniz. Sağlıklı bir kış geçirmek ve soluduğunuz hava kalitesini artırmak için bu ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Ortamdaki nem, buhar, küf ve mantar oluşumuna engel olmak için hava temizleyicileri tercih edebilirsiniz. Havadaki kötü kokuları engelleyerek temiz bir ortam yaratır. Tüm kirletici faktörlerden arındırılmış temiz bir hava için farklı modellerde üretilen hava temizleyicileri inceleyebilirsiniz.

Hava Temizleyicileri Kullanmanız için 8 Neden!

Hava temizleyicileri farklı ortamlarda ve farklı amaçlarla kullanmak isteyebilirsiniz. Ama hâlâ aklınıza takılan sorular varsa ve neden hava temizleyici kullanmalıyım diye düşünüyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyerek fikir edinebilirsiniz:

 • Virüs, bakteri ve diğer mikropları yok eder.
 • Küf, mantar ve kötü koku oluşumuna engel olur.
 • Sigara, yemek ve kafelerde nargile dumanını temizlemeye yardımcı olur.
 • Hava kalitesini artırarak daha iyi konsantrasyona sahip olmanızı sağlar. Ruh hâlinizi pozitif yönde etkiler ve daha iyi hissedersiniz.
 • Astım ve solunum hastalarının sağlıklı hava koşullarında yaşaması sayesinde bedensel olarak da kendilerini zinde hissetmelerine destek olur.
 • Evcil hayvanlardan kaynaklı kokuları giderdiği için evinizde rahatlıkla hayvan besleyebilirsiniz.
 • Tasarımlarıyla evinizin dekorasyonuyla uyumludur. Son teknolojiyle üretilen cihazlar kompakt yapılarıyla ve farklı renkleriyle evlerde rahatlıkla kullanılabilir.
 • Haşere ilaçları, kozmetik ve mobilyalardan yayılan zararlı gazların temizlenmesi için de hava temizleyicilerden faydalanabilirsiniz.

Hava Temizleyici Cihazlar Nerelerde Kullanılır?

Hava temizleyici cihazları kaliteli ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için farklı yerlerde kullanılabilen ürünlerdir. Ev ve ofis gibi mekânların dışında pek çok alanda ilgi görür. Her türlü eğitim ve öğrenim kurumunda havanın temizlenmesi ve öğrenciler için kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak için kullanılır. Aynı zamanda AVM gibi büyük ve geniş alışveriş mekânlarında insan kalabalığının oluşturduğu kirli havanın, toz, mikrop ve virüslerin temizlenmesi için tercih edilebilir. Hastane, laboratuvar, klinik ve sağlık hizmetlerinin verildiği kurum ve kuruluşlarda yayılabilecek her türlü mikrop ve bakterinin yok edilmesi amacıyla güvenle kullanılır. Aynı zamanda atık merkezleri gibi bakterilerin bulunduğu yerlerde havanın temizlenmesi için de idealdir. Kafe, restoran ve gıda hazırlığı yapılan alanlarda oluşan kokuların giderilmesi için hava temizleyicilere ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle büyük iş merkezleri, fabrika ve yemekhane gibi genel kullanıma açık alanlarda hava temizleyicileri görebilirsiniz. Bunun yanı sıra kalabalık olan yatakhane ve yurtlarda da tercih edilebilir.

Hava Temizleyici Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Hava temizleme cihazı aynı amaç doğrultusunda çalışan özelliklere sahip olsa da farklı çalışma prensipleriyle tercih şansı sunan ürünlerden oluşur. Hava temizleyici seçimi yapılırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Öncelikle hava temizleyici nerede ve hangi amaçla kullanıcak sorularının yanıtlarının verilmesi seçiminizi etkileyen konuların başında yer alır.

Cihazlar, filtreli ve filtresiz olarak farklı çeşitlerde üretilebilir. Ayrıca HEPA, UV-C, aktif karbon, buhar ve iyonizerli gibi filtre çalışma sistemlerine sahiptir. Bu bilgileri dikkate alarak size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Cihazın düşük gürültü emisyonu çalışma sırasında rahatsızlık vermemesi açısından önemlidir. Bu nedenle daha sessiz hava temizleyicilere yönelebilirsiniz.

Filtreli cihazların yılda minimum bir defa olacak şekilde filtre değişimlerinin yapılması gerektiğini bilmenizde fayda var. Böylece her zaman sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Hava Temizleyici Fiyatları

Hava temizleyici fiyatlarının belirlenmesinde pek çok konu etkilidir. Cihazın filtre özellikleri ve çalışma prensibi fiyat konusunda önemli bir rol oynar. Hava temizleyicilerin kullandıkları teknoloji de ürün fiyatına etki eder. En yeni ürünler diğerlerine kıyasla biraz daha yüksek fiyatlandırılır. Ev veya ofis gibi yerlerde kullanılacak cihazın kapasitesi de fiyatı değiştirebilir.

Bulunduğunuz mekânın büyüklüğüne göre hava temizleyici cihazına karar verebilirsiniz. Kapalı alanların havasını 7 gün 24 saat temizleyen ürünler, kaliteli ve hijyenik hava solumak amacıyla tercih edebileceğiniz pek çok marka ve modelden oluşur. Ürünleri istediğiniz özelliklere ve fiyata göre listeleyerek Jebinde bünyesinden bütçenize uygun olan ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Hava Temizleme Cihazı Jebinde'den Alınır!

Hava temizleyici, kirli havanın önlenmesi ve sağlıklı bir yaşam alanın oluşturulması açısından oldukça önemlidir. Hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunan hava temizleyiciler sayesinde virüs ve mikropların yayılmasına engel olabilirsiniz. Alerjik yapılı kişilerin hijyenik bir ortamda yaşayabilmesi için gereken her türlü olanağı sunan bu cihazlar, farklı yerlerde kullanabileceğiniz özellikleriyle öne çıkar.

Ev, iş yeri, atölye veya sağlık kurumlarında tercih edebileceğiniz en iyi hava temizleyici modellerini Jebinde bünyesinde bulabilirsiniz. Farklı çeşitlerde üretimi yapılan hava temizleme cihazlarını kişisel tercihlerinize göre kullanabilirsiniz. Bireysel veya kurumsal olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan hava temizleycileri satın almak için Jebinde’nin avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden Jebinde sayesinde size en uygun hava temizleyici cihazı kolayca bulabilir, avantajlardan faydalanmak için hemen siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN