Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Grundig MC 6840 Tıraş Makinesi Grundig MC 6840 Tıraş Makinesi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig MC 6840 Tıraş Makinesi

639 TL
Grundig MGK 6841 Tıraş Makinesi Grundig MGK 6841 Tıraş Makinesi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig MGK 6841 Tıraş Makinesi

927 TL
BaByliss MT860E 11 Başlıklı Multi Bakım Kiti BaByliss MT860E 11 Başlıklı Multi Bakım Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT860E 11 Başlıklı Multi Bakım Kiti

2.999 TL
2.299 TL
700
%23
BaByliss MT727E Carbon Titanium 10 Başlıklı Yüz & Vücut Bakim Kiti BaByliss MT727E Carbon Titanium 10 Başlıklı Yüz & Vücut Bakim Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT727E Carbon Titanium 10 Başlıklı Yüz & Vücut Bakim Kiti

1.999 TL
1.699 TL
300
%15
BaByliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti BaByliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT890E Japanese Steel 12 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti

4.499 TL
4.049 TL
450
%10
BaByliss T890E Japanese Steel Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi BaByliss T890E Japanese Steel Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss T890E Japanese Steel Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi

3.699 TL
2.999 TL
700
%19
Philips Multigroom 3000 Serisi MG3710/15 6'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti Philips Multigroom 3000 Serisi MG3710/15 6'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Philips

Philips Multigroom 3000 Serisi MG3710/15 6'sı 1 Arada Erkek Bakım Seti

899 TL
Philips QP2724/10 Oneblade Yüz Şekillendirici Tıraş Makinesi Philips QP2724/10 Oneblade Yüz Şekillendirici Tıraş Makinesi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Philips

Philips QP2724/10 Oneblade Yüz Şekillendirici Tıraş Makinesi

799 TL
Grundig MS 9130 Tıraş Makinesi Grundig MS 9130 Tıraş Makinesi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig MS 9130 Tıraş Makinesi

1.157 TL
BaByliss BG120E 3 Başlıklı Vücut Bakım Kiti BaByliss BG120E 3 Başlıklı Vücut Bakım Kiti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss BG120E 3 Başlıklı Vücut Bakım Kiti

2.299 TL
1.999 TL
300
%13
BaByliss MT996E Super X Metal 15 Başlıklı Lityum Yüz & Vücut Bakım Kiti BaByliss MT996E Super X Metal 15 Başlıklı Lityum Yüz & Vücut Bakım Kiti
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
BaByliss

BaByliss MT996E Super X Metal 15 Başlıklı Lityum Yüz & Vücut Bakım Kiti

5.799 TL
4.419 TL
1380
%24
Beko MC 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri Beko MC 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko MC 9030 Saç Sakal Kesme Makineleri

Grundig MS 7640 Tıraş Makinesi Grundig MS 7640 Tıraş Makinesi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig MS 7640 Tıraş Makinesi

Grundig MS 6240 Tıraş Makinesi Grundig MS 6240 Tıraş Makinesi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Grundig

Grundig MS 6240 Tıraş Makinesi

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erkeklerin kişisel bakım rutininin vazgeçilmezi olan tıraş makinesi modelleri pratik kullanım avantajı sunar. Ev konforunda profesyonel tıraş deneyimi yaşatan bu cihazlar sayesinde zamanın yetersiz olduğu anlarda dahi bakımlı bir cilt görünümü elde etmek mümkün olur.  Tıraş makineleri aynı zamanda ustura ya da jiletlere kıyasla kesik ihtimalini ortadan kaldırması ve kıl dönmelerini minimize etmesiyle de pratik bir seçenek olarak öne çıkar. Siz de teknolojiye paralel olarak geliştirilen erkek tıraş makinesi seçeneklerinden birini değerlendirerek kişisel bakım sürecinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

Tıraş Makinesi Modelleri

Tıraş makineleri kullanım amacı, tasarımı, işlevi, rengi gibi pek çok parametreye göre değişen özelliklerle kullanıma sunulur. Sadece sakal tıraşı için kullanılabilen modeller olduğu gibi hem sakal şekillendirmek hem de saç kesme makinesi olarak kullanmak için tasarlanan işlevsel cihazlar da bulunur. Birden fazla başlıkla kullanıma sunulan bu cihazlar sayesinde en ince kıvrımlarda bile etkili sonuçlar almak mümkün olur.

Tıraş makinesi modelleri çalışma gücüne göre de birbirinden ayrılır. Şarjlı, kablolu ya da pilli olarak kullanıma sunulan seçenekler ihtiyaca uygun olarak değerlendirilebilir. Şarjlı yada pilli olan tasarımların kablosuz olması hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede çok daha geniş bir alanda kullanım elde edilebilir. Şarjlı tıraş makinesi pille çalışanlara kıyasla her an kullanıma hazır halde bulundurulabilmesiyle daha avantajlı olabilir.

Tek başına kullanılabilen tıraş makinesi modelleri olduğu gibi set halinde kullanıma sunulanlar da mevcuttur. Tekli olanlar  kompakt ve taşınabilir tasarımları ile seyahatlerinize kolaylıkla eşlik edebilir. Çok daha detaylı bir tıraş deneyimi yaşamak içinse erkek vücut tıraş makinesi modelleri tercih edilebilir. Farklı markaların çeşitli özelliklerle donatılmış tasarımlarına göz atarak sizin için en iyi tıraş makinesi modelini seçebilirsiniz.

Grundig Tıraş Makinesi

Yüksek teknolojili ve kullanıcı dostu tasarımları ile öne çıkan Grundig, her ihtiyaca cevap verebilen geniş bir tıraş makinesi yelpazesine sahiptir. Çok yönlü kullanıma uygun olan 2’si 1 arada modelleri hem saç hem de sakal tıraşı yapmak için elverişlidir. Markanın bu modelleri özel olarak geliştirilmiş ekstra geniş başlık ve ayarlanabilir taraklarla birlikte kullanıma sunulur.  Taraklar sayesinde istenilen uzunlukta saç ve sakal kesimi yapmak mümkün olur.  

Hassas kesim ve pürüzsüz bir cilt görünümü için tasarlanan Grundig tıraş makinesi modelleriyle başarılı sonuçlar alınabilir. Bazı tasarımlarında bulunan suya dayanıklılık özelliği sayesinde kullanım sonrası makinenin temizlenme süreci kolaylaşır. Tarak ve başlıkları su altında yıkayarak temizlemek mümkün olur.

Philips Tıraş Makinesi  

En çok tercih edilen tıraş makinesi markaları arasında yer alan Philips, her cilt ve kıl tipine uygun tasarımlar sunar. SkinIQ teknolojisi kullanılan cihazlar cilt tipini algılayarak son derece yakın ve hassas tıraş deneyimi yaşatır.

Markanın farklı başlıklar kullanılan modelleri çeşitli özellikleri ile öne çıkar. Kıl yoğunluğuna uyum sağlayan döner başlıklı modeller yüz kıvrımlarını takip edebilir. Ayrıca dairesel çalışma sistemiyle kılların doğal çıkış yönüne uygun olarak hareket eder. Bu sayede ciltte kıl dönmesi gibi sorunların yaşanması önlenir. Folyo başlıklı olan modeller  boyun ve yanak gibi bölgelerde verim alabilmek için tercih edilebilir.

Tıraş makinesi Philips modelleri kullanıcı türü, kullanım şekli ve kullanılacak olan bölgeye göre çeşitlendirilir. Farklı yönlere doğru çıkan kılları yakalamak için özel olarak tasarlanan bıçaklar pürüzsüz sonuçlar elde edilmesini sağlar. Kademeli hız ayarı bulunan modellerde bıçak hareketlerini daha hızlı ya da yavaş olacak şekilde ayarlamak mümkün olur. Bu bıçaklar dakikada yaklaşık olarak 150.000 kesme hareketi gerçekleştirebilir.

Cihazların sisteminde yüksek kaliteli çelik malzeme kullanılır ve bıçakların kendiliğinden bileniyor olması kullanım konforunu artırır. Özel korumalıklarla desteklenen bıçaklar cilt üzerinde kızarıklık ve kesik oluşmasını önler. Esnek yapısı ile yüz kıvrımlarına göre hareket eden tasarımlar yüksek cilt konforu sağlar. İhtiyacınıza göre tercihinizi ıslak ya da kuru kullanıma uygun  veya her iki özelliğe de sahip olan cihazlardan yana kullanabilirsiniz.

Babyliss Tıraş Makinesi

Babyliss kalitesiyle sunulan tıraş makinesi modelleri her ihtiyacı karşılayabilen seçeneklerle sunulur. İnce veya kalın uç opsiyonları sayesinde kullanılacak bölgeye göre seçim yapmak mümkün olur. Hassas bir şekilde tasarlanan başlıklar kılları çekmeden pürüzsüz kesimler yapabilmeyi sağlar.

Marka hem kablolu hem de şarjlı tasarımlara sahiptir. Kablolu modeller prize ulaşmanın mümkün olduğu her alanda kullanılabilir. Her zaman hazır durumda bulunan ve hareket kısıtlaması olmadan kullanım konforu sunan modeller ise özellikle seyahatler için tercih edilebilir.

Kullanıcı ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduran Babyliss her kesime hitap eder. Bireysel kullanımın yanı sıra profesyonellere hitap eden çok kapsamlı tasarımlara da yer verilir. Kıl türü ile birlikte cilt tipinin de dikkate alındığı modeller ıslak ya da kuru kullanım seçenekleriyle sunulur. Duşta kullanıma uygun olan vücut tıraş makinesi modelleri hassas ciltler için tercih edilebilir.

Tıraş Makinesi Fiyatları Jebinde'de!

Tıraş makinesi fiyatları marka, model, tasarım ve kullanılan teknolojiye göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun olan marka ve modeller bulunur. Kuru ya da ıslak kullanıma uygun olan, profesyonel özelliklerle desteklenen, dijital göstergeleriyle kolaylık sağlayan, farklı ölçülerle kullanıma sunulan pek çok erkek bakım seti arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız Jebinde güvencesiyle sunulan tıraş makinesi modellerine göz atabilirsiniz. Tıraş makinesi tavsiye ve önerilerin yer aldığı yorumlar da size rehberlik edebilir. Çeşitli markaların farklı modellerine geniş ürün yelpazesinde yer veren Jebinde hem güvenli hem de avantajlı alışverişin anahtarını size sunar.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN