Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Gri 4/64 GB 8.7" Tablet Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Gri 4/64 GB 8.7" Tablet
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Gri 4/64 GB 8.7" Tablet

3.299 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Pembe Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Pembe
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Pembe

8.849 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Gri Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Gri
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Gri

7.898 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Mavi Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Mavi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Mavi

7.898 TL
Samsung Galaxy A24 6/128GB Akıllı Telefon Yeşil Samsung Galaxy A24 6/128GB Akıllı Telefon Yeşil
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy A24 6/128GB Akıllı Telefon Yeşil

9.999 TL
Samsung Galaxy A14 4/128GB Akıllı Telefon Açık Siyah Samsung Galaxy A14 4/128GB Akıllı Telefon Açık Siyah
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy A14 4/128GB Akıllı Telefon Açık Siyah

7.599 TL
Samsung EP-T1510XWEGWW 15 W Beyaz Type-C Kablolu Hızlı Şarj Aleti Samsung EP-T1510XWEGWW 15 W Beyaz Type-C Kablolu Hızlı Şarj Aleti
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung EP-T1510XWEGWW 15 W Beyaz Type-C Kablolu Hızlı Şarj Aleti

449 TL

Yenilikçi teknolojinin dev ismi Samsung, sunduğu elektronik ürünler ile pek çok kullanıcısının beğenisini kazanır. İşlevselliği ile dikkatleri üzerine toplayan Samsung elektronik ürünleri geniş yelpazesiyle her kitleye hitap eder.  

Samsung Ürünleri

Her geçen gün daha da gelişen ve yenilenen yüzüyle kullanıcılarının karşısına çıkan Samsung, televizyondan telefona, aksesuardan beyaz eşyaya birçok elektronik ürün seçeneği sağlar. Özellikle Tablet, telefon ve telefon aksesuarları sıklıkla tercih edilen ürünleri arasındadır.

Samsung Telefon Modelleri ve Fiyatları

Samsung, akıllı cep telefonu modellerine öncülük eden markalardan biridir. Samsung telefon modelleri farklı seriler olarak piyasada yerini alır. Her seri ve seride yer alan modeller farklı şekilde fiyatlandırılır. Birbirinden özel yenilikçi teknolojiye sahip Samsung akıllı cep telefonları ise şöyle:

Samsung Galaxy Z Serisi

Dikey veya yatay yönde katlanabilen Galaxy Z Serisi, cep telefonları içinde yeni bir çağ başlatabilecek nitelikte. Ürün, boyut ve alan kaygısı taşımadan işlevselliği en yüksek seviyeye taşır. Kendi içerisinde farklı ekran boyutlarıyla çeşitlenen Galaxy Z serisi kablosuz şarj olma, çerçevesiz ekran ve çoklu kamera gibi özelliklere de sahip. Ürünün fiyatları ise günümüzün üst model akıllı telefonlarının sahip olduğu fiyat çizgisindedir. Ürünün kendine has özelliklerine göre bu fiyatlar değişkenlik gösterir.

Samsung Galaxy M Serisi

Pek çok işlevsel özelliği bir arada sunan Galaxy M serisi uygun fiyatlarıyla dikkatleri üzerine toplar. Çoklu kamera ve çerçevesiz ekran gibi işlevsel özelliklerin yer aldığı M serisi akıllı telefonlar pek çok ihtiyaca cevap verebilir. Ayrıca uzun süre dayanan bataryası gün boyu kullanım deneyimi sağlar. Özellikle gündelik kullanımlar için son derece uygun bir cihazdır. Samsung Galaxy M kendi bünyesinde de farklı boyut ve batarya kapasitesine göre çeşitlenir.

Samsung Galaxy A Serisi

Geniş seçenek yelpazesi sunan Galaxy A serisi birçok ihtiyaca hitap edebilen ürüne sahiptir. Batarya kapasitesi, kamera kalitesi, depolama alanı ve daha pek çok özelliğe göre ayrı modellere ayrılır. Ayrıca fiyat/performan ürünüdür. Hem uygun fiyatlı olması hem istenilen özelliklere göre seçilebilir olması kullanıcılar için aranan nitelikte bir cihazdır. Genel özellikleri; geniş ve çerçevesiz ekran, kompakt tasarım olarak sayılabilir.

Samsung Galaxy S Serisi

Farklı fiyat ve özelliklere göre beklentileri karşılayan Galaxy S serisi sadece performans üstünlüğü olarak teknolojiye uyum sağladığı gibi tasarım olarak da trendlere uyum sağlar. Suya, toza ve darbelere dayanıklı materyallerden üretilmesi ise bu konuda aranan kriterleri karşılar. Seri içerisinde üst segment modelleri de barındırır. Samsung akıllı telefon serileri ve modellerinin her biri güncel işletim sistemini kullanır. Üstün teknolojik aletlerden biri olan Samsung akıllı cep telefon modelleri Android işletim sistemi ile gücünü birleştirir. Geniş telefon modellerine sahip olan Samsung aynı zamanda geniş kullanıcı kitlesine de sahip olur.

Samsung Tablet Modelleri ve Fiyatları

Bilgisayar ve akıllı telefonların birleşimi niteliğini taşıyan Samsung tablet modelleri pek çok beklentiye cevap verir. Özellikle eğitimden iş yaşamına pek çok alanda yer edinen tabletler telefon ve bilgisayarların yapabildiği çoğu görevi aynı anda üstlenir. Samsung tablet modelleri de kullanıcılarının beklentilerine göre farklı seçeneklerle piyasada yerini alır. Samsung tablet modelleri ve fiyatları ise işlevsellik veya malzeme bakımından çeşitlilik gösterir.

Samsung Galaxy Tab A Serisi

Samsung Galaxy Tab A, giriş ve orta segment cihazlardır. Yani gündelik kullanım için daha uygundur. Öğrenciler istedikleri gibi ders videoları izleyebilir veya oyunlar oynayabilir. Çalışanlar ise not alma, video izleme, online konferansa katılma gibi pek çok aktivite için kullanabilirler.

Bazı Tab A modelleri stylus adı verilen kalemleri de destekler. Böylece giriş seviyesinde çizim yapabilmeye veya el yazısı ile not alabilmeye imkan tanır. En güncel Android sistemi ile çalışma prensibi gösteren Galaxy Tab A serisi tabletler Google Play’de yer alan tüm uygulama ve oyunların kullanımını destekler. Ayrıca mobil cihazlar için hazırlanan ofis programları istendiğinde Galaxy Tab A tablet serisi ile kullanılabilir.

Samsung Galaxy Tab S Serisi

Orta ve üst segmente hitap eden Samsung Galaxy Tab S serisi profesyonel bir kullanım deneyimini kullanıcıları ile buluşturmayı hedefler. Galaxy Tab S serisi sunduğu özelliklerle standartların üzerinde bir kullanım sağlar. Kullanıcıların beklentilerini karşılayan Tab S serisi tablet modellerinin birçoğu stylus kalemini de destekler. Üst segment Galaxy Tab S serisi modelleri özellikle tasarımcıların ilgi odağı olabilir. Daha gelişmiş programları desteklemesi ile çizim ve tasarım ile uğraşan kişilere büyük kolaylık sağlar.

Orta ve üst segment kullanım deneyimi sunan Galaxy Tab S serisi tabletler kamera ve ekran görüntüsü bakımından da son teknolojiye sahiptir. Geniş ekran, geniş depolama alanı, yüksek çözünürlüklü kamera özelliği; eğitim, iş veya eğlence amaçlı kullanımlara imkan sağlar. Her yaşa her ihtiyaca göre seçenek sunan Galaxy Tab S serisi akıllı telefon ve bilgisayarlardan beklenen performans sağlanabilir.

Samsung Şarj Aleti Modelleri ve Fiyatları

USB Type-C ve Micro-USB gibi farklı giriş özellikli seçenekler sunan Samsung şarj aleti modelleri aynı zamanda hızlı şarj etme özelliğine sahiptir. Samsung şarj aletleri sadece Samsung akıllı cep telefonu modellerine değil tabletlere de uyumludur. Yüksek Watt sayesinde hızlı bir şekilde şarj edebilme imkanı sunan Samsung şarj cihazları hızına, kablolu veya kablosuz oluşuna göre çeşitlilik gösterir. Sayılan özelliklere bağlı olarak fiyatlandırılır.

Taşınabilir Şarj Cihazı (Powerbank)

Taşınabilir bataryalar her an her yerde telefon veya tablet gibi akıllı cihazları şarj edebilmeyi sağlar. Özellikle eğitim ve iş alanında sürekli kullanım halinde olan akıllı cihazların vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Hareket halindeyken bile telefon veya tableti şarj edebilmek için taşınabilir şarj aletinin söz konusu cihazlar ile bağlantılı olması yeterlidir.

Samsung taşınabilir şarj cihazları, Samsung telefon, tablet, kulaklık gibi cihazların olmazsa olmaz parçalarından biridir. mAh kapasitesine, rengine, boyutuna, dış materyaline ve tasarımına bağlı olarak çeşitlilik gösterir. En iyi taşınabilir şarj aleti üreticilerinden biri olan Samsung diğer cihazlarında olduğu gibi taşınabilir şarj aletlerinde de çeşitliliğe giderek kullanıcılarının  beğenisini kazanır.

Samsung Kablosuz Şarj Cihazı

Yenilikçi teknolojiye sahip Samsung ürünleri kullanıcıları için pek çok kolaylık sağlayan farklı ürünlerini sunar. Bunlardan biri de Samsung kablosuz şarj cihazıdır. Samsung İkili Süper Hızlı Kablosuz Şarj ile aynı anda iki ayrı cihaz şarj edilebilir. 15 W hızlı şarj özelliği ile desteklenen ürün ile aynı anda telefonu ve bluetooth kulaklığı şarj etmek oldukça kolaydır.

Kablosuz şarj yastığı adı da verilen üründe fanlı soğutma sistemi yer alır. Böylece şarj sırasında ısınma problemler yaşanmaz. Şarj edilecek ürünlerin sadece üzerine konmasıyla kullanım sağlayan ürün şarja engel olabilecek engelleri otomatik olarak tespit eder. Samsung kablosuz şarj aleti şarj seviyelerini ve diğer olası durumları belli eden bildirimleri farklı renklere sahip LED ışıkları sayesinde gösterir.  

Samsung Ürünleri Jebinde'den Alınır!

Siz de birbirinden kullanışlı Samsung akıllı cep telefonu, tableti ve şarj aletlerini Jebinde’de inceleyerek ihtiyacınıza cevap veren ürünleri kampanya ve uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN