Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Segway Ninebot SuperScooter GT1 Elektrikli Scooter Segway Ninebot SuperScooter GT1 Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot SuperScooter GT1 Elektrikli Scooter

129.000 TL
500 TL İNDİRİM FIRSATI!

Bunlar da İlginizi Çekebilir ?

Elektrikli scooter büyük bir hızla evrimleşen dünyanın en yenilikçi, çevreci ve sürdürülebilir ulaşım araçları arasında yer alıyor. Sıfır karbon ile doğaya hiçbir zarar vermediği gibi trafiğe takılma, gürültü kirliliği, yüksek yakıt maliyeti, park yeri gibi birçok sorunu da ortadan kaldırıyor. Üstelik elektrikli scooter kullanmak oldukça keyifli. Elektrikli motoru sayesinde yorgunluk vermiyor ve kısa-orta mesafeli yolculuklarda toplu taşıma ile binek araçlarına alternatif olabiliyor. Elektrikli scooter rampalı ve eğimli yollarda da size eşlik edebilecek bir araç! Bu yollarda bile düz alanda gidiyormuşsunuz gibi konforlu, hızlı bir sürüş deneyimi vadediyor.

Elektrikli Scooter Modelleri

Elektrikli scooter modelleri çeşitli markalar tarafından farklı teknoloji ve özelliklerle üretiliyor. Elektrikli scooter markaları arasında öncü olan Segway firması Ninebot Kickscooter E2, Ninebot Kickscooter G2 ve Ninebot Kickscooter F2 serileri ile öne çıkıyor. E2 model elektrikli scooterlar saatte 25 km’ye çıkan hızları ve 25 km’lik menzili ile özellikle günlük işe gidiş gelişler için ideal bir seçenek sunuyor. Sörf stilinden ilham alan şık tasarımları ise kalabalıklar arasından bile hemen fark ediliyor.

Segway F2 serisi ise yüksek performans, güvenlik ve eğlence odaklı sürüş deneyimi ile çok çeşitli özellikler barındıran ürünlere sahip. Hemen her ihtiyacınıza yanıt veren akıllı fonksiyonlardan ön-arka entegre göstergeler ve tarz tasarımlara kadar aradığınız birçok niteliği F2 (F2, F2 Pro ve F2 Plus) serisindeki elektrikli scooterlerda bulmanız mümkün. Su geçirmez ve dayanıklı olmaları ise zorlu hava koşullarında dahi scooter kullanabilmenizi sağlıyor.

G2 serisine dahil olan elektrikli scooter modelleri ise üst düzey ve güçlü sürüş deneyimi arayanlar için ideal! Ultra güçlü motor, 70 km’ye ulaşan menzil, kaygan yollarda dengeyi koruma gibi çok kapsamlı özelliklerle üretilen scooterlar sürüş deneyimini daha ileri seviyeye taşıyor.

En İyi Elektrikli Scooter Çeşitleri

En iyi elektrikli scooter modellerini arayanların en çok yöneldikleri markalar arasında Segway başı çekiyor. Segway elektrikli scooter modellerine bakıldığında özellikle F2 ile G2 serisindeki ürünlerin yenilikçi teknolojilere sahip olduğu ve zorlu koşullara karşı oldukça dayanıklı özelliklerle tasarlandığı görülüyor.

Max G2 serisindeki Rideylong teknolojisi elektrikli scooter ile 70 km’ye kadar tam batarya ile ekstra uzun yol alabilmenize olanak sağlarken, %22’ye ulaşan tırmanma açısı, Kaymaz Çekiş Kontrol Sistemi, daha zorlu yollarda sürüş imkanı ise bu modellerin diğer artı özellikleri arasında bulunuyor. F2 serisindeki Pro ile Plus modeller ise tek seferde 55 km’ye kadar yol gidebiliyor ve zorlu yollara, olumsuz hava koşullarına dahi meydan okuyor.

Elektrikli Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli scooter güvenli, hızlı, masrafsız ve son derece özgür hissettiren eğlenceli bir ulaşım aracı. Üstelik ekosistem için çok faydalı olması ve çevreci çözümler sunması scooter elektrikli modelleri günümüzün en popüler ulaşım araçları arasına sokuyor. Siz de, tüm avantajlarından faydalanabileceğiniz bir scooter almaya karar verdiyseniz, seçim esnasında bazı kriterlere dikkat etmelisiniz. İşte elektrikli scooter alırken dikkat etmeniz gerekenler:

 • Malzeme kalitesi
 • Batarya ömrü ve kalitesi
 • Performans gücü/Motor gücü
 • Lastiklerin kalitesi
 • Güvenilir marka tarafından üretilmesi
 • Teknik özellikler
 • Bakım ve onarım koşulları

Segway marka elektrikli scooterlar üst düzey malzeme kalitesi, son geliştirilen teknolojilerle donatılma, ekstra performans ve yüksek motor gücü gibi birçok özellik ile her koşulda güven sağlıyor.

Elektrikli Scooter Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli scooter kullanımı ulaşım için cazip ve alternatif çözümler sunduğu için gittikçe daha fazla yaygınlaşıyor. Özellikle de büyük şehirlerde yaşayan çok sayıda insan yoğun trafik, zaman kaybı, gürültü kirliliği, çevre-park sorunları gibi nedenlerle elektrikli scooter kullanmayı yaşam stilleri haline getirmiş durumdalar. Elektrikli scooterlar genel itibarıyla popüler ve güvenli olsalar da kullanım esnasında zaman zaman bazı riskler ortaya çıkabiliyor. Belli noktalara dikkat ederek scooter deneyiminizde ortaya çıkabilecek olası riskleri minimum seviyeye çekebilirsiniz. Scooter kullanımında dikkat edilmesi gerekenler şunlardır:

 • Kalabalık yerlerde ve uygunsuz zeminde scooter kullanmaktan kaçının. Böyle durumlarda ağır kazalar ve yaralanmalar ortaya çıkabiliyor.
 • Deneyimli değilseniz yüksek hızda scooter kullanmayın ve kontrolsüz hız artışına dikkat edin.
 • Azami gücü 0,25 kw ve üzeri olan scooterlar için M sınıfı ehliyet almanız gerekiyor.
 • Kullanım esnasında mutlaka kask ve koruyucu ekipmanlar takmanız zarar görme riskinizi azaltıyor.
 • Bisiklet yolları ve şeritleri dışında özellikle yaya yolunda scooter kullanımından kaçınmanız gerekiyor.
 • Kaygan, engebeli ve ıslak zeminlerde hakimiyetinizi daha kolay kaybetme riski bulunuyor. Zorlu yollarda scooter kullanmayı tercih ediyorsanız özellikle güvenlik seviyesi yüksek, gelişmiş teknolojili scooter modellerini tercih edebilirsiniz.
 • Alkollüyken scooter kullanılmamalıdır.
 • Scooterlara tek kişi binmelidir.
 • Ürünün düzenli olarak bakımı yapılmalıdır.

Elektrikli Scooter Fiyatları

Elektrikli scooter fiyatları ürünün markasına, motor gücüne, malzeme kalitesine, teknolojik donanımına, tasarımına vb. göre farklı aralıklarda belirleniyor. Scooter modelinin uzun yol yapması, motor ve batarya gücünün yüksek olması fiyatları artıran başlıca etkenler arasında yer alıyor. Ayrıca teknik özellikler ve gelişmiş üretim teknolojileri de scooter fiyatlarında değişkenlik yaratabiliyor. Güvenilir bir marka seçilmesi ise sadece ürün kalitesini değil bakım, onarım ve servis işlemlerini de etkiliyor.

Siz de Jebinde avantajlarıyla satışa sunulan elektrikli scooter modelleri ile sürdürülebilir bir yaşama büyük katkı sağlayabilir, gitmek istediğiniz yere daha özgür, keyifli ve masrafsız şekilde ulaşmanın ayrıcalığını deneyimleyebilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN