Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Beko TSZ 2282 Toz Torbasız Süpürge Beko TSZ 2282 Toz Torbasız Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko TSZ 2282 Toz Torbasız Süpürge

3.099 TL
Beko BKS 5564 Toz Torbasız Süpürge Beko BKS 5564 Toz Torbasız Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKS 5564 Toz Torbasız Süpürge

3.907 TL
Beko TSZ 5282 T Toz Torbasız Süpürge Beko TSZ 5282 T Toz Torbasız Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko TSZ 5282 T Toz Torbasız Süpürge

5.848 TL
Özellik Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Fakir

Fakir Freelander RCE 7078 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

8.019 TL
4.329 TL
3690
%46
Beko Performist TSZ 5083 Toz Torbasız Süpürge Beko Performist TSZ 5083 Toz Torbasız Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko Performist TSZ 5083 Toz Torbasız Süpürge

5.897 TL
Beko BKK 1194 Şarjlı Süpürge Beko BKK 1194 Şarjlı Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKK 1194 Şarjlı Süpürge

1.869 TL
Özellik Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - SKCF5 Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - SKCF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - SKCF5

24.290 TL
17.899 TL
6391
%26
Özellik Fakir Veyron Turbo XL Rose 750 W Toz Torbasız Süpürge Fakir Veyron Turbo XL Rose 750 W Toz Torbasız Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Fakir

Fakir Veyron Turbo XL Rose 750 W Toz Torbasız Süpürge

6.549 TL
Miele Blizzard CX1 PowerLine Graphit Gri - SKRF5 Miele Blizzard CX1 PowerLine Graphit Gri - SKRF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Blizzard CX1 PowerLine Graphit Gri - SKRF5

Miele Boost CX1 Powerline Siyah - SNRF0 Miele Boost CX1 Powerline Siyah - SNRF0
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Boost CX1 Powerline Siyah - SNRF0

Philips PowerCyclone 4 XB2142/09 850 W Toz Torbasız Süpürge Philips PowerCyclone 4 XB2142/09 850 W Toz Torbasız Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Philips

Philips PowerCyclone 4 XB2142/09 850 W Toz Torbasız Süpürge

Beko Performist TSZ 8953 Toz Torbasız Süpürge Beko Performist TSZ 8953 Toz Torbasız Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko Performist TSZ 8953 Toz Torbasız Süpürge

Temizliğin olmazsa olmaz elemanlarından süpürge çeşitleri, yüksek performansı sayesinde

temizlik işlerini kolaylaştıran elektrikli küçük ev aletleridir. Geleneksel toz torbalı süpürge modellerinden sonra tasarlanan yenilikçi torbasız süpürge çeşitleri, birçok yönden avantaj sunan ürünlerdir. Değiştirilebilir toz torbasına ihtiyaç duyulmadan süpürme işlemini gerçekleştiren tasarımlar, Jebinde’nin geniş ve avantajlı ürün seçkisinde yer alır. Dünyaca ünlü sayısız markanın tasarladığı ürünler, çeşitli fiyat seçeneklerine sahiptir. Evinizin ihtiyaçlarını karşılarken Jebinde ürünlerini inceleyebilir ve size en uygun süpürge modelini kolayca satın alabilirsiniz.

Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Yeni nesil toz torbasız elektrikli süpürge çeşitleri, öncelikle kablolu ve kablosuz modeller olarak iki ana gruba ayrılır. Jebinde’de satışa sunulan kablolu ve yatay tasarıma sahip toz torbasız modeller, farklı başlıkları sayesinde evinizin her köşesindeki toz ve partikülleri içine alır. Motor emiş gücü, filtrasyon kapasitesi, ses çıkış gücü gibi etkenler, ürünün kalitesini belirleyen niteliklerden birkaçıdır. Geleneksel yatay süpürge formunda tasarlanan toz torbasız modeller, uzun elektrik kabloları yardımıyla evin en uzak köşelerine bile kolayca ulaşabilir. Tozların toplandığı haznenin hacmi, her marka ve model için farklılık gösterebilir.

Toz torbasız süpürge çeşitlerinin en büyük avantajlarından biri de hazneye çekilen tozların, Hepa filtre ve Cyclon teknolojisine sahip filtre sistemleri sayesinde tamamen içeri hapsedilmesidir. Dışarıya toz kaçırılmaması, ortamda bulunan toz miktarının her süpürme işleminden sonra biraz daha azalmasına katkı sunar. Evinde evcil hayvanı bulunan ve sürekli tüy toplama ile uğraşan kişiler için de toz torbasız modeller avantajlıdır. Özel tüy toplama başlıklarına sahip ürün çeşitleriyle, yumuşak zeminlerdeki yapışmış tüy ve kılları kolaylıkla süpürgenin içine toplayabilirsiniz.

Dar alanlardaki temizliği kolaylaştırmak için tasarlanmış dar uçlu başlıklar, birçok modelde cihazın üzerindeki özel bir bölümde saklanır. Toz torbasız süpürge çeşitleri, ergonomik, pratik ve kullanışlı tasarımlardır. Ses çıkış düzeyi, her marka ve modelde farklı olabilir. Düşük ses seviyesine sahip Philips süpürge modellerini tercih ederek evde uyuyanları ya da komşuları rahatsız etmeden dilediğiniz saatte temizlik yapabilirsiniz. Çalışanlar ve kısıtlı vakte sahip kullanıcılar için, düşük ses çıkış seviyesine sahip olan süpürge modelleri en iyi seçim olabilir.

Beko Toz Torbasız Süpürge

Beko tasarımı süpürge modelleri, kullanım özellikleri bakımından fiyat performans dengesinde kullanıcıların beğenisi kazanır. Bu özellikler kısaca şu şekilde sıralanabilir:

 • Ürünün tutma kolu üzerinde yer alan kontrol düğmesi sayesinde süpürgeyi dilediğiniz emiş gücü ayarına getirebilirsiniz.
 • Tek dokunuşla kabloyu kolayca süpürgenin içine toplayabilir ve etrafın her zaman düzenli kalmasını sağlayabilirsiniz.
 • Hepa filtre özelliğine sahip Beko toz torbasız süpürge çeşitleri, tozu tamamen hapseder ve yeniden dışarıya çıkmasını önler.
 • Kabul edilebilir ses seviyesinde çalışan Beko süpürgeyi kullanarak iş dönüşü geç saatlerde de komşuları rahatsız etmeden temizlik yapabilirsiniz.
 • Yatay ve dikey park etme özelliği sayesinde, kullanmadığınız zamanlarda süpürgenizi kapı arkası, yatak altı ya da dolap için görünmeyen yerlere kolaylıkla saklayabilirsiniz.
 • Hafif tasarımı, süpürgeyi kolaylıkla hareket ettirmeye ve bir yerden başka yere taşımanıza imkan tanır.
 • Geniş hacimli toz haznesi, uzun süre boşaltım yapmadan ürünü kullanmanıza olanak sağlar.
 • Toz haznesi dolduğunda boşaltmak için sadece tek tuşla açılıp temizlenebilir.
 • Teleskopik boru ve farklı emiş başlıkları, ürünü değişik alanlarda kullanmak ve konforlu bir biçimde kullanmak için tasarlanmıştır.

Miele Toz Torbasız Süpürge

Alman teknoloji devi Miele’nin tasarladığı toz torbasız süpürge modelleri, birçok yönden yenilikçi bir ürün olma özelliği taşır. Kendi kendini temizleyen Comfort Clean fonksiyonu, ince toz filtresini periyodik aralıklarla kontrol eder ve gerekli olduğunda otomatik olarak temizler. Comfort Clean özelliği manuel olarak da kullanılabilir.

Uzun ömürlü ve dayanıklı Hepa filtre sistemi, tozların tamamen hazne içine hapsedilmesini ve temizliğin maksimum düzeyde yapılmasını sağlar. Cihaz üzerindeki ayarlanabilir emiş gücü, halı, seramik, parke gibi farklı yüzlerde ihtiyaç duyulan vakumlama özelliğini sunar. Turbo fırça başlıkları, evcil hayvan tüyleri, halılarda oluşan hav ve tüyleri derinlemesine çeker ve süpürge içine gönderir.

Aşırı yüksek çekiş gücü sunan Vortex teknolojisi, kaba kir, toz ve partikülleri ana toz haznesine, mikro partikül ve tozları da farklı ince toz filtresine yollar. Elden kumanda edilebilir Miele süpürgelerin, ayarlanabilir teleskopik boru, elden kumanda, tek tuşla kablo sarma ve toz haznesini boşaltma gibi özellikleri de mevcuttur.

Dört yönlendirme tekerleği tasarımı, ürünün 360 derece devrilmeden dönüşünü sağlar. Bu özellik ürünün hareket kabiliyetini artırarak temizliğin en kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur. Ürünün en çarpıcı özelliklerinden biri de teleskopik boru ve başlıkların, süpürge gövdesine takılabilmesi ve bu sayede yer tutmamasıdır. Toz torbasız Miele süpürgeler, çift taraflı park sistemine sahiptir.

Philips Toz Torbasız Süpürge

Teknolojinin üstünlüklerini ev konforuna yansıtan Philips toz torbasız süpürge, kusursuz emiş gücü, 9 metrelik uzun kablo tasarımı, parçacık ve tozların %99.9’unu hazneye toplayan Super Clean Air filtre sistemine sahiptir. Yatak, yastık, koltuk gibi yumuşak alanlarda bulunan evcil hayvan tüylerini toplamak için tasarlanmış özel başlık, derinlemesine temizlik sunar. Koltuk minderlerinin araları, sandalye ve yatak boşlukları gibi ana süpürge başlığının giremeyeceği alanlar için tasarlanan dar başlık için, cihazın üzerinde özel bir saklama alanı bulunur. Bu sayede ihtiyacınız olduğunda aralık başlığına kolayca erişim sağlayabilir ve temizliğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kolay tutuş ve hafif taşıma ağırlığına sahip ergonomik tasarım, ürüne ekstra işlevsellik kazandırır. Ergonomik tasarımı sayesinde süpürgeyi evinizin herhangi bir yerinde muhafaza edebilirsiniz. Tek elle kolayca boşaltılan toz haznesi, geniş bir iç hacme sahiptir. Büyük ve küçük tüm toz ve partiküller, bir dahaki boşaltım işlemine kadar hazneye rahatça sığabilir. Devrilmeyi önleyen dengeli tekerlek sistemi, süpürgeyi kullanırken ve dönüşlerde size büyük kolaylık sunar. Evinizin en uzak köşelerine bile ulaşırken süpürgeyi taşımanıza yer bırakmayan uzun kablo, tek tuşla hızlı bir şekilde süpürge içine çekilir. Renk, tasarım detayları ve ergonomisi bakımından Philips süpürgeler, şık ve etkileyici bir görünüme sahiptir.

Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Hayatınızı kolaylaştıran ve temizlik işini keyifli hale getiren toz torbasız süpürge modelleri, farklı parametrelere bağlı olarak fiyatlandırılır. Emiş gücü yüksekliği, toz haznesi kapasitesi, filtre özellikleri, ses çıkış düzeyi, aksesuar çeşitliliği gibi birçok etken, toz torbasız süpürge fiyatlarının belirlenmesinde rol oynar. Yerli ve yabancı markalar tarafından tasarlanan ürünler, toz torbası masrafını da ortadan kaldırarak ekonomik avantaj sunar.

Toz torbasız elektrikli süpürge çeşitleri, ürünlerin marka, model ve tasarım özelliklerine göre farklı fiyatlarla satışa sunulur. Miele, Philips gibi yurt dışı ürün modelleri yerli tasarımlara oranla biraz daha farklı fiyatlara sahip olabilir. Teknolojisiyle kendini kanıtlamış yerli markaların toz torbasız süpürge fiyatları, nispeten daha avantajlı fırsatlar sunabilir. En iyi toz torbasız elektrikli süpürge araştırması yapan birçok kullanıcı, Jebinde koleksiyonlarında sunulan avantajlı ürünleri tercih ederek bütçesine katkı sağlayabilir.

Jebinde’nin geniş toz torbasız elektrikli süpürge seçkisinden, evinizin ihtiyacı olan en donanımlı ürün modeline kolayca ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyerek ve Jebinde’nin özel fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Hesabım
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN