Hakkımızda

“Jebinde.com” Türkiye'nin En Büyük Beyazeşya Mağazası olan bir Bingöl Ticaret kuruluşudur.

1980 yılında ticaret hayatına başlanayan Kayserili “Bingöl Ailesi” perakendeciliğin birçok alanında faaliyet göstermiştir. 1989 yılına gelindiğinde Koç Ailesi ile iş ortaklığını Beko mağazası ile başlatmıştır.

2005 yılında mağaza metrekare artışı ve renovasyonlardan sonra Rahmetli Mustafa Vehbi Koç mağaza açışılını yapmıştır. Açılış sonrası Türkiye’nin en büyük Beyazeşya mağazası unvanı ve Bingöl “Farklı Bir Dünya” mottosu ile perakendeciliğe olan gönül bağını pekiştirerek çalışmalarına devam etmiştir.

2014 itibarıyla Dayanıklı Tüketim ve Küçük Ev Aletleri kategorisinin yanında mağazanın yeni nesilleri ağarlamasına olanak sağlayacak olan Elektronik ürünlerinin satışına başlanmıştır.

2020 yılı Pandemi döneminde ise Concept mağazaya geçiş sağlayan, Avrupa’nın en büyük ve modern mağazası Bingöl nesiller sürecek perakendecilik deneyimini sürdürelebilir kılmak amacındadır.

2021 senesinin ilk çeyreğinde Bingöl Ailesinin yeni jenerasyonu, aile büyüklerine destek olmak ve bayrağı devralmak adına işin başına geçmiştir.

Beko, Grundig, Apple, Samsung, Lenovo, Huawei, Oppo, Xiaomi, Philips, Sony… ve daha birçok markanın resmi satış noktası konumunda olan Bingöl Ticaret, 50 kişilik çalışma ekibiyle 2010 senesinden bu yana 2.600 münhasır Arçelik ve Beko mağazası arasında satış hacmi, çalışsan sayısı ve metrekare olarak Türkiye’nin en büyük mağazası konumundadır.

2022 senesinde online perakendeciğe yeni bir soluk getirmek ve ziyaretçilerine yerinde alışveriş hissiyatı vermek isteyen Bingöl Ailesi, yeni markası olan Jebinde.com’un önceliği sadece ve sadece müşteri memnuniyetidir.

Sizleri de Mutlu Misafirimizlerden olmaya davet ediyoruz!

Mağaza yorumlarımızı
 incele

Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}}
{{item.Name}}
{{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN