Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Segway Ninebot Kickscooter C2 Pro Kid Elektrikli Scooter Segway Ninebot Kickscooter C2 Pro Kid Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot Kickscooter C2 Pro Kid Elektrikli Scooter

13.999 TL
500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot SuperScooter GT1 Elektrikli Scooter Segway Ninebot SuperScooter GT1 Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot SuperScooter GT1 Elektrikli Scooter

129.000 TL
500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot E2 Plus E-Scooter Elektrikli Scooter Segway Ninebot E2 Plus E-Scooter Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot E2 Plus E-Scooter Elektrikli Scooter

500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot Kickscooter C2 Kid Elektrikli Scooter Segway Ninebot Kickscooter C2 Kid Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot Kickscooter C2 Kid Elektrikli Scooter

500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot Kickscooter E2 Elektrikli Scooter Segway Ninebot Kickscooter E2 Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot Kickscooter E2 Elektrikli Scooter

500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot Kickscooter F2 Elektrikli Scooter Segway Ninebot Kickscooter F2 Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot Kickscooter F2 Elektrikli Scooter

500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro Elektrikli Scooter Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot Kickscooter F2 Pro Elektrikli Scooter

500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot Kickscooter F2 Plus Elektrikli Scooter Segway Ninebot Kickscooter F2 Plus Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot Kickscooter F2 Plus Elektrikli Scooter

500 TL İNDİRİM FIRSATI!
Segway Ninebot KickScooter Max G2 Elektrikli Scooter Segway Ninebot KickScooter Max G2 Elektrikli Scooter
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Segway

Segway Ninebot KickScooter Max G2 Elektrikli Scooter

500 TL İNDİRİM FIRSATI!

Şehirlerin hızla gelişen kalabalık dünyasında kişisel ulaşım da bir dönüşüm geçiriyor. Bu sebeple yoğun trafik sorunları ve çevresel endişeler, yeni düşünme şekillerini zorunlu kılıyor. Bu dönüşümün öncülerinden biri olan Segway, insanların hareketlilik anlayışını baştan tanımlıyor. Yenilikçi teknolojileri ile birlikte gelen profesyonel çözümler, kişisel mobiliteyi yeni bir boyuta taşıyor. Segway scooter modelleri, kusursuz denge ve ileri dönüşüm duyarlılığını bir araya getiriyor.

“Segway elektrikli scooter modelleri zamansız şıklıkları ile göz dolduruyor.”

Segway Ürünleri

Segway ürünleri içinde bireysel ulaşımı kolaylaştıracak modeller yer alıyor. Bunun için tüm ürünlerde kullanıcıların farklı konumlarına ve tercihlerine özel inovasyonlar geliştiriliyor. Bu amaçla da şehir içinde konforlu bir şekilde hareket etmenin kapılarını açan scooterlar ve oturulabilir hoverboardlardan, arazilerde kullanılabilecek ATV modellerine kadar pek çok seçenek barındırıyor. Bu ürünler, kullanıcıların gezilerini daha eğlenceli hale getirirken çevre dostu bir ulaşım alternatifi de sunuyor.

Segway Scooter

Segway scooter modelleri, modern şehirlerdeki ulaşım zorluklarını çözmek için tasarlanıyor. Otomobillere kıyasla daha küçük hacimlerle bireysel ulaşım imkanı sunuyor. Hız, konfor ve çeviklik sunarak kullanıcılarının günlük kısa mesafe seyahatlerini yeniden tanımlıyor. Şehir sokaklarında gezinirken, hızlı teslimatlar yaparken veya turistik bölgeleri keşfederken Segway scooterları size kullanışlı bir yol arkadaşı oluyor.

“Üst düzey stabilizasyonu ile her yolda konfor sağlıyor.”

İki teker üzerinde ilerleme imkanı sağlayan Segway, ayakta dururken ya da hareket ederken üstünden düşmeyi neredeyse imkansız hale getiren özel sensörler kullanıyor. Sensörlerden gelen veriyi işleyerek otomatik olarak pozisyonu yeniden sağlıyor, dengenizi sağlamaya yardımcı oluyor. Denge sistemi hızlı hareketlerde dahi güvenliği en üst düzeyde tutacak şekilde özel olarak geliştiriliyor. Saatte 20 km hıza kadar çıkabilen bu cihazlar, acil durumlarda hızlı tepki verme özelliği barındırıyorlar.

Elektrikli scooterlar, sürdürülebilirlik konusunda öncü rol üstleniyor. Segway’in geliştirdiği scooter modelleri elektrikli motor ile herhangi bir yanma işlemi olmaksızın hareket ediyor. Temiz enerji kaynağı olan elektrik ardında emisyon artığı oluşturmuyor, hava kalitesinin iyileşmesine katkıda bulunuyor. Benzinli araçlarla karşılaştırıldığında hem Segway scooter çevre dostu bir alternatif sunuyor hem de daha verimli çalışıyor. Siz de Segway kalitesini seçerek çevreyi korumaya yönelik bir adım atabilirsiniz.

SuperScooter GT Serisi Özellikleri

Küçük bir scooter modeline sıkıştırılmış tam tekmilli bir araba gücünü sunan SuperScooter GT, şehir içi hareketliliği daha zevkli hale getiriyor. Saatte 70 km hıza çıkabilen bu model, 6000 wattlık güç kapasitesi ile scooter meraklılarının gözdesi oluyor. Uçaklarda kullanılan hafif alaşımlı alüminyum çerçeve kullanılarak oluşturuluyor. Bu malzeme güçlü bir gövde sunarken ağırlığını da hafifletiyor. Kullandıktan sonra katlayıp yanınızda taşıyabilmenizi sağlayan hızlı katlanır gövde, çift emniyetli kilidi sayesinde sürüş esnasında olası kazaların önüne geçiyor.

Superscooter GT, kaygan yollarda çekişi artıran özel Scooter Dynamic Traction Control sistemi ile ıslak zeminde dahi özgürce hareket etmenize olanak tanıyor. SDTC sistemi en yüksek hızda dahi savrulmaları minimize ediyor, tekerler daha iyi bir yol tutuşu sağlıyor. Yol tutuşunu optimize eden bir diğer ek özellik ise hidrolik amortisörler oluyor. Ön ve arka tekerlerde bulunan ve 15 farklı seviyeye ayarlanabilen amortisörler, asfalttan araziye geçişte dahi hassas bir ayar sunuyor.

Segway Ninebot Özellikleri

Klasik scooter görünümü ile modern teknolojiyi birleştiren Segway Ninebot, farklı seriler ve tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Çevik manevra kapasiteleri, şehir içinde kolayca dönüşler yapmanıza alan açıyor. Temel tasarım çizgilerine sahip estetik görünümü ise şehir içinde stil sahibi bir ulaşım aracı olarak ön plana çıkmasını sağlıyor. Kompakt ve katlanabilir tasarımı, en dar yaşam alanlarında dahi depolanabilmesine yardımcı oluyor. Zarif duruşu ve net hatları unisex bir kullanım imkanı veriyor.

Segway Ninebot, her yaş ve deneyim seviyesinden kullanıcının ilgisini çekiyor. Şarj edilebilir bataryalar kullanan Segway elektrikli scooterlar, akıllı batarya sistemi sayesinde elektriği olabilecek en verimli şekilde kullanıyor. Ev elektriği ile kısa sürede hızlı dolum yapılabilen bataryalar, serisine göre 25 km’den 70 km’ye kadar farklı mesafelerde kullanılabiliyorlar. Ninebot serisi içinden kendinize uygun modeli seçerek şehir içi ulaşımı eğlenceli bir yolculuğa dönüştürebilirsiniz.

Ninebot KickScooter C Serisi

Segway’in çocuklar için tasarladığı daha düşük mesafe ve hız seçenekleri sunan C serisi, güvenli ve eğlenceli bir ulaşım aracı  olarak kullanıcılarına sunuluyor. Gidon yüksekliği çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabiliyor. 18 km'ye kadar menzil sunarak günlük ulaşımı ve eğlenceli sürüş deneyimini bir araya getiriyor. Uzaktan akıllı cihazınıza bağlanarak hız sınırı getirebilir, çocuğunuzun konumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Sürüş sırasında ses ya da müzik eklemek isteyen gençler için de ek Bluetooth bağlantısı bulunuyor. Şık tasarımı ve alt kısma yerleştirilmiş RGB ışık efektleri ile dikkat çekiyorlar. 256 renkli RGB ortam ışığı, sürüş hızıyla senkronize oluyor ve yolculuğu renklendiriyor.

Segway Ninebot F Serisi

Kickscooter F serisi, işe giderken toplu taşıma kullanmak ya da sabah trafiğine takılmak istemeyenlerin gözde seçimi oluyor. 900 Watt gücü ile yokuşlarda dahi kesintisiz bir deneyim sunuyor. Buna ek olarak getirilen yokuş tırmanma özelliği ile şehirde istediğiniz bölgede sürüşünüze devam edebiliyorsunuz. 40’tan fazla testten geçirilen ve titizlikle üretilen elektrikli scooter, farklı ihtiyaçlara özel sürüş modunuzu seçme fırsatı veriyor. Sports modu ile daha hızlı bir sürüş moduna geçebilir ya da eco modu ile daha yavaş ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Segway KickScooter E Serisi

Şehirdeki hareketliliğinizi artırmak için özel olarak dizayn edilen E serisi, kaşiflere sınırsız seçenekler sunuyor. Keşfetmenin timsali haline gelen sörf tahtalarından ilham alan tarzı, sportif duruşuyla herkesin içinde öne çıkmanızı sağlıyor. Denge hassasiyeti yakalamak adına özel olarak inceltilmiş yumuşak basamak, sürüş deneyiminizi iyileştiriyor. 13.5 metreye kadar önünüzü aydınlatan güçlü LED ışığı, gece yolculuklarınızı daha güvenli hale getiriyor. Geniş ekran alanıyla hızınızı ve diğer sayaçları kolayca kontrol edebiliyorsunuz.

Segway Ninebot KickScooter Max Serisi

Segway Ninebot KickScooter Max, uzun menzil özelliğiyle dikkat çekiyor. Normal hızla kullanıldığında 70 kilometreye kadar menzil fırsatı sunan bu elektrikli scooter, performansıyla göz dolduruyor. Akıllı cihazlarınızla Bluetooth bağlantısıyla eşleştirebilir, dilediğiniz gibi uzaktan kilidini kontrol edebilir, yer bulma özelliği sayesinde konumunu anlık olarak görebilirsiniz. Yüksek mukavemetli IPX çelik teknolojisi sayesinde her hava koşulunda konforla kullanma imkanı tanıyan model; darbelere karşı özel kaplama ile kaplanmış lastikleri sayesinde yoldaki çukur ve birikintileri daha az hissetmenizi sağlıyor. Çift fren sistemi reflektörlü bölgeleri ve güçlü aydınlatma sistemi ile güvenlik hissiyatını en üst seviyede sunan sürüşünüzü bir sonraki seviyeye taşıyor.

Segway Ninebot S PRO

Ninebot S PRO serisi, oturulabilir hoverboard konseptine sade ve zarif hatlarla modern bir yaklaşım sunuyor. Tasarımı, kullanıcılara hem şıklığı hem de işlevselliği bir arada sunarak öne çıkıyor. Tasarımın odak noktasında kontrolünüzü ve konforunuzu maksimize etmek yer alıyor. Ayak kontrol pedleri ergonomik olarak doğru bir şekilde yerleştiriliyor, böylece ayakta dururken ya da otururken rahatça sürüş yapabiliyorsunuz.
“S PRO ayak pedalları ile kolayca yönlendirilebiliyor.”

Görünüşü itibariyle kullanımı zor gibi görünse de, sadece birkaç dakika içinde herkes temel sürüş becerilerini öğrenip S PRO'nun hız, menzil ve sağlam özelliklerinin tadını çıkarabiliyor. Bedeninizin yaptığı en küçük hareketlere kadar algılayabilen sensörleri sayesinde S PRO, sürüş deneyimini kişiselleştirmenize olanak tanıyor. Çoklu hassas reseptörleri sayesinde vücudunuzun her hareketini tanıyor ve saniyede 200 kez dengenizi, hızınızı ve yönünüzü ayarlıyor.

Segway Scooter Modellerini Muadillerinden Ayıran Yönler

Segway kullandığı kaliteli malzemelerle tanınan markaların başında geliyor. Dayanıklı çerçeveler, iklimlere özel kaplamalarla güçlendirilen gövde kısmı uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Bakım gerektirmeyen, kendi kendine tamir edebilen lastik sistemleri ile zahmetsiz bir kullanım sunuyor; bu sayede uzun vadeli bir yatırımı mümkün kılıyor. Farklı ihtiyaç ve yaş gruplarına özel olarak geliştirilen teknolojilerle birleştirilen sağlam yapı, neredeyse kişiselleştirilmiş bir deneyim vadediyor.

Segway scooterlara yerleştirilen özel denge sistemi, eğim ve mesafe alıcılarıyla çalışarak sürücünün düşme riskini en aza indiriyor; böylelikle güvenli bir sürüş deneyimi imkanı veriyor. Kullanılan elektrikli motor yapısı, fosil yakıt kaynaklarına oranla çevreye daha az zarar vererek geleceğinizi de koruma altına alıyor. Detayları dikkatle hazırlanmış, tutuşu ve duruşu kolaylaştıran ergonomik tasarımları, zamansız bir şıklıkla bütünleşerek Segway scooterlarına ayrıcalıklı bir hava katıyor. Tüm bu özellikler, Segwaylerin sadece bir ulaşım aracı olmanın ötesinde, birinci sınıf bir cihaz olarak muadillerinin önüne geçmesini sağlıyor.

Segway Scooter Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son teknolojiyi ve inovasyonu bir araya getiren Segway, farklı ihtiyaçlara hitap eden geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Segway scooter satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken soruların başında “Scooter kim tarafından kullanılacak?” sorusu geliyor. Kullanıcı yaş grubu değiştikçe, tercih edilecek model de değişiyor. Daha genç yaşta kullanıcılar için ebeveyn kontrolünün sağlanabileceği C serisi tavsiye edilirken, daha yetişkin sürücüler için F serisi veya Max serisi gibi daha güçlü modeller düşünülebiliyor. Çocuklar için scooter seçerken en önemli faktörlerin başında güvenlik maddesi yer alıyor. İyi bir fren sistemi, basitleştirilmiş kontrol sistemi gibi detaylar çocuğunuzun eğlenirken güvenli olmasını sağlıyor.

Kullanım amacını belirlemek seçim esnasında aradığınız özellikleri daha net bir şekilde tanımlamanıza yardımcı oluyor. Günlük kullanım içinde ne kadar mesafe gidebileceğini hesaplamanız gerekebiliyor. Eğer scooterı işe gitmek veya alışveriş yapmak gibi kısa mesafelerde kullanacaksanız, düşük menzil yeterli olabiliyor. Uzun yolculuklar ya da daha geniş bir kullanım alanı düşünüyorsanız, daha yüksek menzil sunan bir model seçmek daha uygun olabiliyor. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir model seçerek şehirde hızla hareket edebilirsiniz.

Segway Ürün Fiyatları

Kullanıcılara kompakt bir şekilde daha fazla teknolojik fonksiyon sunmaları sebebiyle Segway ürünleri sıklıkla tercih ediliyor. Birbirinden farklı birçok modele sahip olan Segway Ninebot, fiyat açısından da çok geniş bir yelpazeye yerleşiyor. Motor gücünden pil ömrüne kadar pek çok farklı etken fiyatı etkiliyor. Tasarımlar içinden her bütçeye uygun bir model bulunabiliyor; daha gelişmiş özelliklere sahip olan modellerin fiyatı yüksek olurken, temel seviyelerde ihtiyaçları karşılayan cihazların fiyatı daha düşük oluyor.

Segway, sınırlı alanlarda bile yüksek performanslı bir ulaşım aracı olarak kullanıcıların taleplerini karşılayıp ulaşım anlayışını kökünden değiştiriyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik farklı modelleri ve özellik kombinasyonları ile dikkat çekiyor. Siz de bu dikkat çekici Segway modellerden birine en avantajlı fiyatlarla ulaşmak isterseniz Jebinde’yi inceleyebilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN