Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Gri 4/64 GB 8.7" Tablet Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Gri 4/64 GB 8.7" Tablet
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Gri 4/64 GB 8.7" Tablet

3.589 TL
Samsung Galaxy Tab A8 3/32 Tablet SM-X200NZSATUR Samsung Galaxy Tab A8 3/32 Tablet SM-X200NZSATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A8 3/32 Tablet SM-X200NZSATUR

4.199 TL
Samsung Galaxy Tab S7 Fe 4/64GB SM-T733NZKATUR Samsung Galaxy Tab S7 Fe 4/64GB SM-T733NZKATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab S7 Fe 4/64GB SM-T733NZKATUR

10.999 TL
Samsung Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB SM-T220NZSATUR Samsung Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB SM-T220NZSATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB SM-T220NZSATUR

Samsung Galaxy Tab A7 Lite 1.8Ghz 32Gb 3GB 8.7'' Android Tablet SM-T220NZAATUR Samsung Galaxy Tab A7 Lite 1.8Ghz 32Gb 3GB 8.7'' Android Tablet SM-T220NZAATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A7 Lite 1.8Ghz 32Gb 3GB 8.7'' Android Tablet SM-T220NZAATUR

Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200 3/32 GB 10.5" Tablet Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200 3/32 GB 10.5" Tablet
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200 3/32 GB 10.5" Tablet

Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Uyumlu Gümüş 4/64 GB 8.7" Tablet Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Uyumlu Gümüş 4/64 GB 8.7" Tablet
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Uyumlu Gümüş 4/64 GB 8.7" Tablet

Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Mavi 4/64 GB 8.7" Tablet Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Mavi 4/64 GB 8.7" Tablet
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A9 SM-X110 Mavi 4/64 GB 8.7" Tablet

Samsung Galaxy Tab A8 3/32 Tablet SM-X200NIDATUR Samsung Galaxy Tab A8 3/32 Tablet SM-X200NIDATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab A8 3/32 Tablet SM-X200NIDATUR

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZBATUR Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZBATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZBATUR

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZIATUR Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZIATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZIATUR

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZAATUR Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZAATUR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Samsung

Samsung Galaxy Tab S6 Lite 4/64GB SM-P610NZAATUR

Çocukların ve yetişkinlerin günlük hayatta vazgeçilmezlerinden olan tabletler, Samsun kalitesi ile kullanıcı karşısına çıkar. Herkesin ihtiyacına uygun çözümler sunan marka, farklı serilere ve modellere sahiptir. Tablet Samsung denilince akla ilk gelen ürünlerden biridir. 2010 yılında Samsung Galaxy Tab serisinin ilk modelinin çıkmasıyla tablet üretimini başlatan marka, zaman içerisinde gelişen teknolojiyi ürünlerine entegre etmiştir. Tab S ve Tab A gibi farklı Samsung tablet seçenekleri üstün özellikleriyle farklı kullanım amaçlarına hitap eder.

Gelişen yazılım sistemleri, daha iyi kamera ve ses çıkışı sayesinde Samsung kusursuz bir deneyim sunar. Ürünlerin hem iç hem dış donanımında kaliteli bileşenler yer alır. Samsung tabletler iş ya da eğlence amaçlı kullanılabilir. Akıllı telefonlarda, PC’lerde yapılabilen pek çok işi markanın tabletini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan bazı modellerde profesyonel kullanıma yönelik teknolojik özellikler de vardır. Örneğin kalemli Samsung tablet modelleri, işi gereği ya da hobi olarak çizim yapan kişilere hitap eder.

Samsung Tablet Modelleri

Samsung en iyi tablet çeşitlerini kullanıcılara sunan markaların başında yer alır. S ve A serisi, markanın son serileri arasındadır. Gümüş rengi, lavanta, gri, açık yeşil ve lavanta eflatunu gibi farklı renk seçenekleri olan S serisi; göz alıcı bir tasarıma sahiptir. S serisinin en gözde seçenekleri arasında Galaxy Tab S9 FE+, Galaxy Tab S9 FE, Galaxy Tab S9 Ultra, Galaxy Tab S7 FE gibi farklı modeller bulunur. A serisinde Galaxy Tab A9+, Galaxy Tab A9, A8 ve A7 Lite gibi seçenekler yer alır. A serisinde; grafit rengi, mistik lacivert ve mistik gümüş gibi renkler bulunur.

Her bir modelin tasarımı, ebatları, renk seçenekleri birbirinden farklıdır. Bazı ürünlerde S PEN, sim kart desteği gibi ekstra özellikler bulunur. S ve A serisinde yer alan modeller, yüksek çözünürlüklü ekranıyla kullanıcı karşısına çıkar. 12,4 inç ya da 10,9 ekran seçenekler arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Etkileyici bir parlaklık sunan ekran Samsung tablet modelleri, oyun ve video deneyimini en üst seviyeye taşır.  

Ürünlerde açık hava algoritması bulunur. Bu sayede ortam parlaklığına göre ekran ışığı otomatik olarak ayarlanır. Vision Booster özelliği ise ekranı her zaman en net hâliyle görmenize yardımcı olur. Samsung, tablet tasarımlarımlarını yaparken göz sağlığınızı da düşünür. Göz sağlığınız için mavi ışık seviyesi düşük tutulur. Uzun ömürlü pil deneyimi sunan Samsung tabletler, tüm gün kullanım için yeterli olabilir. Pil ömrünün uzun olması sayesinde online toplantılarınızı yapabilir, oyunlarınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz gibi fotoğraf çekmeye, video izlemeye ya da uygulamaları kullanmaya devam etme şansınız vardır.

Samsung Sim Kartlı Tablet

Son model Samsung tablet çeşitleri arasında sim kart takılabilen seçenekler yer alır. Sim kart takarak tabletinizi telefon gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede iş ile ilgili acil çağrıları yanıtlamanız ve hızlı bir şekilde arama yapmanız mümkün olur. Samsung sim kartlı tablet ile Wi-Fi olmadan arama, mesajlaşma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Samsung Tab A7 ve A9 gibi farklı modellerde sim kart girişi vardır. Ancak bazı modellerde sim kart sadece mesajlaşma için kullanılır. Model seçiminizi yaparken bu tür detaylara dikkat etmenizde fayda vardır. Sim kartlı bir tablet kullanmak sizi, telefonunuzu her an yanınızda bulundurma zahmetinden kurtarır.

Samsung Kalemli Tablet

Kalemli Samsung tablet, özellikle çizim ve grafik tasarım işleriyle ilgilenenler için ideal bir yapıya sahiptir. S Pen olarak adlandırılan kalem, günlük not almak için de tercih edilebilir. S Pen ile dört ana renkte çizimler yapabilir, kalemi kaybetmemek ve kolay bir şekilde taşımak için tabletin arkasına takabilirsiniz. S Pen Creator Edition ile yaratıcı çalışmalar yapmanız mümkündür. Galaxy Tab S9 FE ve Tab S9 FE+ gibi farklı modellerde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Dijital çizimlerin daha kolay ve profesyonel biçimde yapılması için kalemli tablet modellerini tercih edebilirsiniz. Samsung, sunduğu uygulamalar ile çizim kabiliyetinizi sergilemenize yardımcı olur. Çizimler, yatay ya da farklı biçimlerde düzenlenebilir. Ayrıca Samsung Notes ve Goodnotes gibi farklı uygulamaları da kullanma şansınız vardır. S Pen, size deftere not alma hissiyatını birebir yaşatır. Bazı modellerde üç uygulamayı aynı ekranda görüntüleme özelliği vardır. Bu sayede bir taraftan online görüşme yaparken bir taraftan galerinizi inceleyebilirsiniz. Tüm bunları yaparken notlarınızı ya da çizimlerinizi de görme şansınız olur.

Samsung Tablet Özellikleri

Samsung tabletler sağlam ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. Su ve toza dayanıklılık özelliği, bazı ürünlerde IP68 seviyesindedir. Zorlu koşullarda markanın tabletini kullanmak istiyorsanız bu özelliğe sahip modellere yönelebilirsiniz. Ürünlerde 256 GB’a kadar çıkan depolama kapasitesi bulunur. Kullanım sıklığına göre depolama kapasitesi tercihinizi yapabilirsiniz. Video, fotoğraf, belge depolama için Samsung tabletlerde her zaman yeterli alan vardır. Depolama alanı ihtiyacının daha fazla olması hâlinde microSD kart kullanılabilir. Samsung tabletler, çocuklar tarafından güvenli bir şekilde kullanılır. Çocukların yükledikleri uygulamalar, yararlandıkları hizmetler, ebeveynler tarafından kontrol altında tutulabilir. Ayrıca bazı cihazlarda konum takibi de mevcuttur. Kablosuz bağlantı özelliği tabletinizi bilgisayar gibi kullanmayı mümkün kılar. Klavye, mouse gibi kablosuz cihazları tablete bağlayıp kullanabilirsiniz. Ayrıca Samsung akıllı telefonlarınızı cihazınıza bağlayarak belge aktarımı yapabilirsiniz. Samsung tabletlerin diğer özellikleri şöyle sıralanabilir;

  • LCD ekran, Amoled 2x ekran seçenekleriyle karşınıza çıkan Samsung, görüntü deneyimini iyileştiren özellikler sunar.
  • Markanın size sunduğu depolama kapasitesi en az 128 GB’dır. 512 GB depolama kapasitesi olan modeller de vardır.
  • 8000 mAh, 8400 mAh, 10,090 mAh güçlü batarya seçenekleri tabletin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.
  • Ortalama 18 saate kadar tabletinizi kullanmanız mümkündür. Müzik dinleme süresi yaklaşık 131 saat seviyesindedir. 20 saat video oynatma olanağını da belli modellerde elde edebilirsiniz.
  • Samsung tabletlerde yüksek çözünürlüklü ön ve arka kamera vardır. 8 MP arka, 12 MP ön kamera gibi farklı çözünürlük seçeneklerine otomatik odaklanma gibi üstün çekim özellikleri eşlik eder.
  • Samsung tablet modelleri farklı bağlantılar için uygun yapıdadır. USB type-C bağlantısı ile akıllı telefon bağlantısı yapılabilir. Bluetooth, GPS gibi farklı teknolojileri de kullanma olanağınız vardır.
  • İvme ölçer, ışık sensörü ve jeomanyetik sensör gibi farklı özellikler sayesinde cihazınız daha kullanışlı hâle gelir. Parmak izi sensörü de güvenliğinizi her an korumanızı sağlar.

Samsung Tablet Fiyatları

Samsung tablet fiyatları, her bütçeye hitap edecek seçeneklerle karşınıza çıkar. İhtiyacınıza uygun özelliklere göre cazip fiyatlı bir model seçimi yapabilirsiniz. Beğendiğiniz Samsung tabletlerin özellikleri ürün fiyatlarını etkileyebilir. Samsung Galaxy tablet fiyatları ile üst modeller arasında fiyat farkı olabilir. Geniş depolama alanı ve farklı özellikler vadeden cihazlar diğerlerinden farklı fiyattan satışa sunulabilir. Cihazın ekran çözünürlüğü yüksek ve şarj ömrü daha uzunsa fiyatta yukarı yönde bir değişim söz konusu olabilir. Ayrıca Samsung tablet serilerine göre de ürün fiyatları değişebilir.

Jebinde bünyesinde yer alan Samsung tablet modellerini inceleyebilir, size en uygun modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Ekran Çözünürlüğü
İşletim Sistemi
Bluetooth
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN