Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş

29.999 TL
25.399 TL
4600
%15
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi

26.999 TL
19.999 TL
7000
%26
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe

26.999 TL
19.999 TL
7000
%26
LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri

29.999 TL
25.999 TL
4000
%13
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah

26.999 TL
22.399 TL
4600
%17
LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı

22.899 TL
LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi

74.999 TL
61.499 TL
13500
%18
Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi

54.999 TL
49.899 TL
5100
%9

Sektörün önde gelen markası tarafından geliştirilen Laurastar buhar kazanlı ütü, özenli görünmek ve dekorasyon stillerini muntazam hale getirmek isteyenlere özel tasarlanır. İtalyan tasarımının estetiğini İsviçre’nin son teknoloji unsurlarıyla bir araya getiren ürün, buhar jeneratörlü bir sistemle çalışır. İtalyan asıllı Châtel St. Denis tarafından kurulan ve1980’de İsviçre’de faaliyete başlayan marka, geliştirdiği Laurastar kazanlı ütü tasarımları ile kullanıcıların hayatını güzelleştirmeye odaklanır. Teknolojinin gücünü tasarımın yenilikçi unsurlarıyla birleştiren Laurastar buhar kazanlı ütü, kırışıkları düzeltme konusunda oldukça başarılıdır. İnce ve narin dokumalı kıyafetlerden, kalın yapılı ya da en zorlu kumaş seçeneklerine kadar eşsiz bir performans gösterir. Laurastar buhar kazanlı ütü hem ütüleme sürecini hızlandırmak ve pratikleştirmek hem de hijyenik ve konforlu uygulamaları bir araya getirmek isteyenler için ideal bir seçimdir. Siz de kırışıklıkları açan mükemmel bir teknolojiyle tanışmak isterseniz, Laurastar kazanlı ütü tercihine Jebinde’nin kategorilerinden inceleyebilirsiniz.

Laurastar Buhar Kazanlı Ütü Modelleri

Laurastar kazanlı ütü sistemleri hem estetik görünümlü hem de işlevsel özellikli modelleriyle ütüleme sırasında gereksinim duyduğunuz tüm ihtiyaçlara cevap verir. Kırışıklıkları açma konusunda profesyonellikten ödün vermeyen ürün gök mavisi, pembe, beyaz, gümüş, kırmızı ve siyah gibi şık tasarımlı zengin yelpazesiyle de yaşam alanlarınızı renklendirir. Laurastar buhar kazanlı ütü, geniş ürün konseptinde sunduğu Lift, Lift Xtra, Lift Plus, Steamer Izzi Plus, Smart U, Smart M, Smart S Pure modelleri ile yaşamınızda fark yaratmaya adaydır.

Nitelikli yapısıyla öne çıkan Laurastar buhar kazanlı ütü modelleri; DMS kuru micro ince buhar, dikey ütüleme, kesintili ve şok buhar, 3D aktif taban özellikleriyle dikkat çeker. Aynı zamanda bluetooth uygulama, otomatik termostat, sensteam teknolojisi gibi fonksiyonları ile mükemmel performans ortaya koyar. Modellerin kalitesiyle bir araya gelen işlevselliği ise sunduğu performans ve ergonomik detayları tamamlar. Kompakt tasarımın sağladığı konfor, yaklaşık 1 kg ağırlığındaki ütünün hafifliği sayesinde kullanıcılara ihtiyacı olan rahatlıkla buluşturur.

Giysilerin tasarımına, rengine ve dokusuna özenli bir dokunuş getiren Laurastar buhar kazanlı ütü ile kırışıklıkları rahatça açabilir, tek bir çizgi bile bırakmayan uygulamaları hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Geniş hacimli kumaşların yanı sıra kırışıklıkların açılması konusunda oldukça inatçı görünen ev tekstili ürünleri dahi, Laurastar buhar kazanlı ütü sayesinde sorun olmaktan çıkar. Üstün teknolojili sistemlerin sunduğu avantajlardan biri de yalnızca ütüleme konforu sunmakla kalmayıp aynı zamanda hijyenik bir sonuç elde etmenize imkân sunmasıdır. Böylece yıkanma ya da gün ışığında havalandırma sonucunda çamaşırlardan uzaklaşmayan bakterilerin, %99.9’a varan oranlarda arındırılması mümkün hale gelir. Ayrıca giysi ve kumaşlarda toz veya hav olarak da adlandırılan toz oluşumlarının yine Laurastar kazanlı ütü sistemlerinin üstün hijyen teknolojisi ile yok etmek olanaklıdır.

Yenilikçi donanımı ve global standartları ile öne çıkan buhar jeneratörlü kazanlı ütü sistemleri, zamanın etkin biçimde kullanılmasına ve ütüleme işlerinde arzu edilen verimliliğin sağlanmasına imkân sunar. Ayrıca ürünlerin işlevselliğini artıran ve ütüleme performansına yüksek katkı sağlayan ek aksesuarlar da ayrı bir öneme sahiptir. Modeller yıkanıp kurutulan, askıya asılan ya da katlanmış halde kırışan her türlü giysi ya da kumaşın kırışıklığını zahmetsizce giderir. Ev hanımları başta olmak üzere pek çok kullanıcının korkulu rüyası haline gelen ütü yapma zahmeti, Laurastar buhar kazanlı ütü alternatiflerinin eşsiz konforu sayesinde son bulur. Geniş koleksiyonu ile dikkat çeken ve kırışıklık açmak için ütü arayışına son noktayı koyan Jebinde’nin küçük ev aletleri kategorisinde dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz.  

Laurastar Kazanlı Ütü Özellikleri

Kompakt tasarımlı Laurastar buhar kazanlı ütü, günlük ev işlerinden sayılan ve kimi zaman fazla zaman aldığı için yorucu hale gelebilen kırışıklık açma işlemlerini keyifli hale getirir. Zamanın gereksinimleri doğrultusunda optimize edilen gelişmiş özellikleri sayesinde beklentileri karşılayan ürünler, bir ütüden daha fazlasına sahip olmanıza imkân sunar. Vakum ve fan teknolojilerini üstün mekanizmasında optimize eden modeller ince, narin, yünlü, ipek, kot, kadife ya da keten fark etmeksizin her türlü kumaşa hassas bir dokunuş sunar.

Sistem ütülerinin dikkat çeken özelliklerinden biri de aktif ütü masası konseptiyle bir bütün haline gelmesidir. Kırışıklıkları düzeltme sırasında optimum performans sergileyen ünite, Laurastar buhar kazanlı ütü sisteminin idare merkezi konumunda yer alır. Portatif tasarım, ayarlanabilir boyutlu ve kolay katlanabilir yapısı sayesinde sistem ütüler, gereksinim duyulan ergonomik detayları bir araya toplar. Böylece kompakt tasarımlı Laurastar ütü teknolojilerinin taşınması, kullanımı ve saklanması oldukça pratik hale gelir.

Laurastar buhar kazanlı ütü modellerinin tercih edilme sıklığını artıran başlıca özelliklerini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz:

  • Laurastar kazanlı ütü, sensteam teknolojisi sayesinde ütünün hareketlerini senkronize olarak algılar. Bu sayede giysi ya da kumaş türünün ihtiyacına uygun buharı ideal oranda etkinleştirir.
  • DMS buhar özelliği ile donatılan mekanizma, kuru micro ince buhar akışını optimize eder. Çamaşırlardaki bakterilerin ve tozların dezenfekte edilmesini sağlayan güçlü teknoloji, giysileri nemli bırakmadığı gibi hijyen bakım ihtiyaçlarını aynı anda karşılar.
  • Yeni nesil teknolojiler ışığında optimize edilen modellerde kullanıcıların karşısına çıkan pulse steam fonksiyonu, kesintili buhar çıkışı sayesinde, optimum buhar uzmanı vazifesi görür. Kumaşın cinsi ya da rengi fark etmeksizin çamaşırların tamamında son dokunuş etkisi yaratır.
  • Kıyafet, aksesuar ve tekstil ürünlerinin de aralarında bulunduğu kumaş çeşitliliğine aldırış etmeyen 3D aktif taban formu, ütüleme konforunu eksiksiz hale getirir. Dokumaların yüzeyinde hem hassas hem de homojen ısı ve buhar dağılımına olanak tanır. Kumaşı yüzeye sabitleyerek kaymasını ya da kırışmasını önleyen özel taban sayesinde zahmetsiz bir ütü deneyimi yaşayabilirsiniz.
  • Yüksek hassasiyetli algılama özelliğine sahip otomatik termostat, kumaş türüne özel ideal sıcaklık ayarını kendisi belirler. Böylece narin, pahalı, özel önem sahip bütün giysi ve kumaş çeşitlerinin, yanma ya da yapışma risklerine bağlı deformasyona uğramasını önler.
  • Dikey ütüleme ayrıcalığı ile tanışmanızı sağlayan Laurastar buhar kazanlı ütü ile kıyafetleri ya da dekorasyon özellikli tekstil eşyalarınızı yerinde kolayca ütüleyebilirsiniz.
  • Bluetooth uygulaması ile kullanıcıların yaşamını kolaylaştıran Laurastar kazanlı ütü sistemleri, tam kapasite bir performans elde edebilmesi açısından kullanıcılarına rehberlik eder. Kumaşların kırışıklığını düzeltme konusunda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını, bluetooth ayrıcalığı ile bulmanız mümkündür. Böylece Laurastar buhar kazanlı ütü videoları, uzman tavsiyeleri, uygulama, bakım, temizlik ile ilgili teknik bilgilere mobil cihazınız üzerinden erişebilirsiniz.  

Laurastar Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Laurastar buhar kazanlı ütü fiyatları, serinin modellerine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Laurastar kazanlı ütü sistemlerinin fiyatı üzerinde, ürünlerin teknolojik performansında ve fonksiyonel detaylarında görülen farklılıkların da etkisi vardır. Jebinde avantajları ile sunulan Laurastar buhar kazanlı ütü fiyat ayrıcalıkları, ihtiyaçlarınıza cevap veren modelin belirlenmesine yardımcı olur. Ürünü satın alma sürecinde araştırma yaparak hem performans hem de konfor sunan gelişmiş unsurları dikkate alabilirsiniz. Laurastar buhar kazanlı ütü yorumları, tercihlerin şekillenmesi hususunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Ayrıca modeller hakkında detaylı bilgi almanıza olanak tanıyan soru cevap kısımları da yol gösterici olması bakımından önemlidir.

Jebinde’nin ayrıcalıklar dünyasında sunulan Laurastar kazanlı ütü teknolojileri için dönemsel olarak düzenlenen, indirim ve kampanya alternatiflerinin takip edilmesi olanaklıdır. Cazip fırsatlardan yararlanmak için Jebinde’ye üye olabilir, beklentilerinize hitap eden ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Sistem üzerinden bildirimler fonksiyonunu aktif eden kullanıcılar, sürpriz indirimlerden ve kendilerine özel kampanyalardan hızlıca haberdar olabilir. Bu sayede hayatınıza değer katan Laurastar buhar kazanlı ütü modeline, bütçenize uygun koşullarda sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

Jebinde’nin sunduğu ayrıcalıkları fırsata dönüştüren sayısız teknoloji tutkunu gibi siz de sahip olmak istediğiniz Laurastar buhar kazanlı ütü modelini sepete ekleyebilir, keyifli bir alışveriş deneyiminin ardından konforlu bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN