Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Gümüş

29.999 TL
25.399 TL
4600
%15
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Mavi

26.999 TL
19.999 TL
7000
%26
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Pembe

26.999 TL
19.999 TL
7000
%26
LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Xtra Buhar Kazanlı Ütü Koyu Gri

29.999 TL
25.999 TL
4000
%13
LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Plus Buhar Kazanlı Ütü Siyah

26.999 TL
22.399 TL
4600
%17
LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR Lift Buhar Kazanlı Ütü Kırmızı

22.899 TL
LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

LAURASTAR System Smart M Buhar Kazanlı Ütü Sistemi

74.999 TL
61.499 TL
13500
%18
Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
LAURASTAR

Laurastar System S Pure Buhar Kazanlı Ütü Sistemi

54.999 TL
49.899 TL
5100
%9

İsviçre’nin alanında uzman üreticisi tarafından geliştirilen Laurastar ütü, yeni nesil teknolojisi ve üstün performans özellikleriyle öne çıkar. Ütü tasarımı konusundaki profesyonelliği ile dünya çapında kabul gören marka, giysilerin ve farklı dokuma özelliklerine sahip kumaşların hassas bir dokunuşla ütülenmesi için etkili sistemler sunar. İlklere imza atan özel kazanlı mekanizmasını destekleyen birçok unsur, Laurastar ütü konseptinde bir araya gelir. Yenilikleri sektöre kazandırma sürecinde hız kesmeyen firma, kaliteden ödün vermeyen tasarımları sayesinde ütüleme işlemlerini keyifli hale getirir. İtalyan bir mühendis olan Châtel St. Denis tarafından 1980’li yıllarda İsviçre’de kurulan marka, kullanıcılar için hayatı güzelleştirmeyi hedefler. Yüksek teknolojili taban teknolojisi, kesintili buhar donanımı, otomatik termostat, bluetooth bağlantısı gibi özelliklerin hâkim olduğu ütüleme sistemleri, uygulamalarınızı pratikleştiren işlevsel aksesuarları ile dikkatleri üzerine çeker. Taban, buhar, termostat, bluetooth bağlantısı gibi üstün teknolojileriyle donatılan Laurastar ütü modellerinin sunduğu yüksek performans, ilave aksesuarlarla birlikte ütü yapma konforunu artırır. İhtiyacınıza, zevkinize ve bütçenize hitap eden

Laurastar ütü modellerini ve özelliklerini araştırmaya Jebinde kategorilerinden başlayabilirsiniz.

Laurastar Ütü Modelleri

Laurastar ütü sistemleri, farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitlilikte üretilir. Değişen kullanıcı beklentilerine cevap veren modeller, ilave özellikler ile geliştirilir. Buhar jeneratörlü mekanizmalar kullanılarak tasarlanan ürünler, üstün İsviçre teknolojisinin bir ürünüdür. Üstün teknolojileri sayesinde gereksinim duyulan performansı sağlayan Laurastar ütü tasarımları, konforlu bir ütüleme deneyimi yaşanmasına imkân sunar. Laurastar ütü modelleri; Lift, Lift Plus, Lift Xtra, System S Pure, System Smart M, Smart U gibi farklı seriler eşliğinde kullanıcılarla buluşuyor. Ayrıca markanın IGGI serisiyle öne çıkan hijyenik buharlı düzleştirici sistemleri de mevcuttur.

İtalyan tasarımının nüanslarını, İsviçre’nin yeni nesil teknoloji anlayışıyla birleştiren Laurastar ütü, üzerinde çizgiden ya da kırışıklıktan eser kalmayan kıyafetlere ve kumaşlara kavuşmanızı sağlar. Üstün performanslı buhar jeneratörlerinin desteğiyle ütüleme işlemi yaparken zorlanmanıza neden olan tüm sebepler ortadan kalkar. Ekstra özellikleri sayesinde kullanıcılarına vakit kazandıran gelişmiş sistemler, kendinize ayırmayı arzu ettiğiniz zamanın kalitesini artırır. Zamanın gereksinimlerine uygun hijyen sağlama potansiyeliyle de göz dolduran kaliteli ütüler, giysilerin ve ev tekstili ürünlerinin steril hale gelmesine yardımcı olur. Bu sayede çamaşırlara yapışan ya da kumaşların üzerinden arınmayan bakterilerin %99.9’unun, tozların ise %100’ünün yok edilmesini mümkün hale gelir.

Fonksiyonel unsurları ve yüksek etkili buhar gücüne sahip eşsiz tasarımlı Laurastar ütü modelleri, ütüye ayıracağınız süreyi ve zahmeti minimum düzeye indirir. Çamaşırlarınızın ütülenmesi sırasında performans, bakım ve hijyen unsurlarını aynı konseptte birleştiren ütü tasarımlarına, Jebinde’nin küçük ev aletleri yelpazesinden kolayca erişebilirsiniz. 

Laurastar Ütü Özellikleri

Laurastar ütü özellikleri, gelişmiş teknoloji unsurlarını da beraberinde getirir. Elektrikle çalışan ve buhar kazanlı jeneratörü ile yaşamınıza dahil olan ütüleme gereci, kendisini tamamlayan aktif ütü masası ile birlikte kullanılır. Bu masa hem vakum hem de fan mekanizmalarını birleştiren işlevsel yapılı bir sistemdir. Kırışıklık açma işlemlerini destekleyerek kolaylaştıran fan ile vakum özellikleri, uygulamalar esnasında kullanıcılarına maksimum konfor sunar. Laurastar ütü sistemlerinde öne çıkan başlıca teknolojiler ve özellikleri şu şekildedir:

 • Kuru Micro İnce Buhar: Laurastar ütü modelleri, DMS buharı olarak adlandırılan kuru micro ince buhar teknolojisi ile öne çıkar. Hijyen sağlama konusunda devrim niteliği taşıyan özellik, uygulama esnekliği ile dikkat çeker. Giysileri ve tekstil ürünleri arındırarak steril hale getiren kuru micro ince buhar sayesinde güvenli bir dezenfeksiyon gerçekleştirebilirsiniz.
 • 3D Aktif Taban: Zorlu kırışıklıkları zahmetsizce ortadan kaldıran özel taban sistemi, kıyafetlerin güzel kalmasına imkân sunar. Etkili buhar gücünü çamaşırın tüm yüzeyine homojen biçimde dağıtan materyali hem kumaşın kaymadan sabit kalmasını sağlar hem de tek harekette ayrıcalıklı bir ütüleme vadeder.
 • Bluetooth Uygulama: Mobil uygulama avantajı sunan Laurastar ütü sistemleri, kumaşların düzleştirme uygulamalarında kullanıcılara rehberlik eder. Ütüleme ile ilgili videolara, uzman tavsiyelerine ve teknik uygulama bilgilerine dijital ağlarla kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Dikey Ütüleme: Laurastar ütü Lİft serisinde öne çıkan dikey ütüleme teknolojisi, ütüleme zamanının ve zahmetinin azalması bakımından %50 oranında etkili bir konfor sunar. Özellik sayesinde askıdaki giysiler, kornişte asılı perdeler, yatak üzerindeki örtüler ya da çarşaf ve nevresim takımları gibi büyük ebatlı ürünler, yerinde rahatlıkla ütülenebilir. Ev işleri arasında özel bir çaba gerektiren ütüleme işlerini, günlük yaşamınızda keyifli hale getirir.
 • Kesintili Buhar Modu: Buhar uzmanı olarak kabul edilen Pulse Steam, kırışıklıkların düzeltilmesi sürecinde kumaşlara özenli bakım uygular. Kesintili ve ince buhar akışı sağlayan üstün performanslı sistem, kıyafetlerinizin ya da kumaşınızın özelliklerini muhafaza etmek için tasarlanır. Bu sayede giysi ya da kumaş türünüz her ne olursa olsun, son dokunuş uygulaması ile hassas şekilde ütülenebilir.
 • İdeal Sıcaklık Ayarı: Otomatik termostat, ütülemek istenen çamaşırın ihtiyacı olan ısıyı otomatik olarak ayarlar. Kumaşa özel ideal sıcaklığı kendisi bulan teknoloji sayesinde kırışıklığını gidermek istediğiniz tekstil ürünleri ya da kıyafetler için kullanıcıların uygun sıcaklığı bulma endişesini ortadan kaldırır.
 • Sensteam Teknolojisi: Ütü yaparken buharın otomatik olarak etkinleştirilmesine imkân sunan nitelikli teknoloji, yenilikçi bir performans unsuru olarak Laurastar ütü mekanizmalarını destekler. Ütü yaparken kullanıcıların hareketlerini, özel sensörler aracılığıyla algılayan özellik hem buhar çıkışının aktif ve pasif konuma alınması hem de dengeli bir buhar dağılım yapılması gerektiğini mekanik sistemiyle belirler.
 • Aktif Ütü Masası: Vakumlu ve fan sistemli aktif ütü masası, adeta bir hava yastığı vazifesi görerek her türlü kumaşın sabit tutulmasını sağlar. Ütüleme sırasında kaymaya bağlı yeni kırışıklıkların oluşmasına engel olur.

Laurastar ütü beraberinde sunulan ve sistemle tamamen uyumlu aksesuarlar ise yaşamınıza değer katar. Kırışıklıkları açma uygulamalarını pratikleştiren ürünler, farklı işlevsel özellikleriyle de önemli konfor sunar. Buhar kazanlı ütü teknolojisine dahil edilen aksesuarlar ütünün kullanımını, bakımını, temizliğini ve muhafaza edilmesini sağlayan aparatlardan meydana gelir.

Laurastar ütü ile sahip olabileceğiniz aksesuarları aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz:

 • Su boşaltma haznesi,
 • Kartuşlu su haznesi,
 • Kireç çözücü filtre,
 • Ütü kablo tutucu,
 • Hassas kumaşlar için ekstra koruyucu taban,
 • Yanmaz, yapışmaz ve uzun ömürlü özelliklerde üretilen Laurastar ütü masası kılıfı gibi aksesuarları mevcuttur.

Geleneksel ütü yapma faaliyetlerini modern boyuta taşıyan Laurastar markası tarafından geliştirilen hijyen sağlama etkili, kırışıklık açma teknolojileri sayesinde yaşamınıza ayrı bir güzellik katabilirsiniz. Jebinde’nin ayrıcalıklı dünyasında sunulan kampanya fırsatlarını değerlendirerek, hayatınızı kolaylaştıran Laurastar ütü modeline hızlıca ulaşabilirsiniz.

Laurastar Ütü Fiyatları

Nitelikli özellikleri sayesinde kırışık düzeltme işlemlerinde etkili performans sergileyen Laurastar ütü çeşitleri, birbirinden mükemmel sonuçların elde edilmesini garanti eder. Birbirinden özel teknolojilere sahip Laurastar ütü fiyatları, beklentilere cevap vermekle birlikte ulaşılabilir seviyede olmayı başarır. Ürünlerin maliyeti, tasarımda öne çıkan detayların yanı sıra üretim sürecinin gerektirdiği tekniklere göre şekillenir. Değişen bütçelere cevap veren Laurastar ütü fiyat aralıkları, ihtiyaca ve zevke uygun modelin belirlenmesi konusunda aktif rol oynar. İndirimli alışveriş deneyimiyle tanışmanız için sezona, markaya ve dönemsel zamanlara özel uygulamalar gerçekleştiren Jebinde, sunduğu avantajlı konseptiyle alışveriş imkanlarını kolaylaştırır.

Teknoloji tutkunlarının alışveriş tercihleri arasında öne çıkan Jebinde ile üyeliğinizi hemen aktif ederek beklentilerinize hitap eden Laurastar ütü tasarımını sepete ekleyebilirsiniz. Jebindenin cazip seçenekleriyle sunulan Laurastar ütü fiyat avantajları sayesinde favorinizde yer alan ürünlerin indirim ayrıcalıklarından hızlıca haberdar olabilirsiniz. Ütüleme faaliyetlerini gelişmiş seviyeye taşıyan Laurastar ütü yorumları sayesinde modellerin performans ve tasarım özelliklerini kıyaslama olanağınız artar. Böylece ihtiyacınıza ve zevkinize uygun keyifli bir seçim yapmanız mümkün hale gelir. Laurastar ütü tercihini, geniş yelpazeye sahip Jebinde’nin avantajlar dünyasından yaparak beklentilerinize ve bütçenize hitap eden ürün deneyimini hızlıca yaşamaya başlayabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN