Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Casper Nirvana C600.1115-8E00T-G-F i3-1115G4 Freedos 8 GB 500 GB SSD Casper Nirvana C600.1115-8E00T-G-F i3-1115G4 Freedos 8 GB 500 GB SSD
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Casper

Casper Nirvana C600.1115-8E00T-G-F i3-1115G4 Freedos 8 GB 500 GB SSD

13.747 TL
Casper Nirvana C370 Intel Celeron N4020 4C00B 4 GB 120 GB SSD Casper Nirvana C370 Intel Celeron N4020 4C00B 4 GB 120 GB SSD
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Casper

Casper Nirvana C370 Intel Celeron N4020 4C00B 4 GB 120 GB SSD

8.499 TL
Casper Nirvana C650.1235-8V00X-G-F i5-1235U Freedos 8 GB 500 GB SSD Casper Nirvana C650.1235-8V00X-G-F i5-1235U Freedos 8 GB 500 GB SSD
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Casper

Casper Nirvana C650.1235-8V00X-G-F i5-1235U Freedos 8 GB 500 GB SSD

19.099 TL
16.999 TL
2100
%11

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve ürünlerini bu yolda tasarlayıp üreten Casper, kullanıcılarının beklentilerini karşılayabilecek bilgisayar seçenekleriyle karşınıza çıkar. Özellikle iş veya gündelik kullanım ihtiyaçları için Casper dizüstü bilgisayarlar ideal özelliklere sahiptir.  Oyun severler için de farklı donanımlara sahip Casper ürün seçenekleri bulunur. Şık tasarımı ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken Casper laptopları arasından siz de seçim yapabilirsiniz.  

Casper Laptop Modelleri

Kullanım amaçlarına göre tasarlanıp kullanıcılarının beğenisine sunulan Casper dizüstü bilgisayarlar çeşitli modellere sahiptir. Laptop alanında başarılı adımlar atan Casper, güçlü tasarım ve güçlü performans özelliklerinin yanı sıra; ekran boyutu, çözünürlük, bellek, işlemci, depolama, taşınabilirlik, ağırlık, pil ömrü ve bağlantı seçenekleriyle de kullanıcılardan tam not almayı başarır. Casper notebook modelleri taşınabilirlik ve günlük kullanım kolaylığı açısından laptoplardan daha hafif ve ince yapılıdır. Eğitim, iş ya da ev alanında kullanımı oldukça yaygındır. Casper laptop çeşitleri teknik özelliklerin dışında ergonomik tasarımlarıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanır. Teknoloji tutkunlarına hitap eden Casper Nirvana C600 el ve bileklerde konforu sağlayan özel bir tasarıma sahiptir. Özellikle iş veya eğitim alanlarında daha verimli bir kullanım sağlar.

Casper dizüstü modelleri işlemci performansı bakımından sınıflara ayrılır. Bunlar i3, i5 ve i7 gibi modellerdir. Casper i3 daha düşük çalışma performansı sunarken Casper i7 daha yüksek performans gösterir. Kişisel ve gündelik kullanımlar için i3 uygun bir seçim olurken oyun ya da tasarım odaklı programların stabil olarak çalışabilmesi için i7 serisi tercih edilebilir. Casper, oyun tutkunlarını yakından ilgilendiren özel serileriyle de adından söz ettirir. Özel olarak tasarlanıp üretime sunulan Casper Excalibur, kullanıcılarına keyifli oyun deneyimi sağlar. Ürün, oyun programlarına yönelik geliştirildiği için ısınma ve donma problemlerinin önüne geçer.

Günlük kullanım veya ofis ihtiyaçlarına cevap veren daha basit yapılı laptop modeli arayanlar Casper Nirvana serilerini tercih edebilir. Her zaman her yerde kullanıma hazır olan Casper Nirvana notebook modelleri ofis işlemlerinin yan sıra müzik dinleme, film izleme, fotoğraf düzenleme, online toplantılara katılma, oyun oynama gibi pek çok işlem için uygundur.

Dizüstü bilgisayar seçimi yaparken göz önünde bulundurulan kriterlerden biri de ekran boyutudur. Özellikle taşınabilirlik kolaylığı bakımından Casper mini dizüstü modelleri tercih edilebilir. Mesleki ya da eğitim gibi daha profesyonel kullanımlar için geniş ekranlı Casper laptop modelleri uygun olabilir. Geniş ekranlı bir laptop ile oyun deneyimi yaşamak isteyenler 16 inçlik ekran boyutu ile öne çıkan CASPER Excalibur G911.1390-DX70A-C modeline şans verebilir.

Casper dizüstü bilgisayarları üstün performansı ve teknik özelliklerinin yanında görünümleriyle de adından söz ettirmeyi başaran ürün yelpazesine sahiptir. Markanın dizüstü modelleri arasında metalik, siyah, gri, uzay grisi ve gümüş gibi renk alternatifleri bulunur. Şık tasarımları ve renkleriyle öne çıkan ürün çeşitleri her zevke ve tarza hitap etmeyi başarır. Tercihini gümüş görünümlü bir laptoptan yana kullanacak olanlar CASPER Nirvana Core i5-1235U modelini değerlendirebilir.

Casper Laptop Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcılarına geniş ürün yelpazesi sunan Casper, özellikle dizüstü bilgisayar alanında oldukça geniş alternatif seçeneği sağlar. Pek çok seçenek arasından seçim yapmak ise kullanıcılar tarafından kafa karıştırıcı olabilir. Bu nedenle Casper laptop modelleri arasında seçim yaparken kullanım hedefi ve alışkanlıkları göz önünde bulundurulmalıdır. Aşağıda sıralanan yönergelere göre Casper laptop modelleri arasından amacınıza uygun bir model tercihi yapabilirsiniz;

Fiyat: Casper laptop modelleri, kaliteli malzeme yapısı ve yüksek performans özellikleriyle öne çıksa da sunduğu özelliklere göre fiyatlar değişebilir. Bu sebeple daha uygun laptop seçimi yaparken fiyat performans uyumu yüksek Casper ürünlerine yönelebilirsiniz.

Taşınabilirlik: Casper laptop modelleri farklı ekran boyutlarına ve ağırlıklara sahiptir. Ofis ortamında sabit olarak kullanılacak bir cihaz tercih edilecek ise 16”’lik ekran boyutuna sahip laptop modelleri seçilebilir. Ancak günlük kullanıma ve seyahat şartlarına uygun bir dizüstü bilgisayar seçimi yapmak istiyorsanız 14”’lik ekran ölçüsüne ve daha hafif tasarıma sahip cihazları değerlendirebilirsiniz. Casper notebook bilgisayarlar hafif yapılı olduğu için her kullanıma kolayca uyum sağlayabilir.

Performans: Casper marka laptoplar performans olarak sınıflara ayrılır. Kullanım alanına göre işlemci, depolama, RAM ve grafik özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda çekirdek sayısı de cihazın performansını belirleyen faktörlerden biridir. Yüksek performans gerektiren işlemler ve uygulamalar için çift çekirdekli Casper laptop çeşitleri tercih edilebilir. Oyun gibi daha yoğun kullanımlar için daha gelişmiş grafik kartı içeren cihazlara yönelebilirsiniz.  

Soğutma sistemi: Dizüstü bilgisayarları kullanım yoğunluğuna bağlı olarak ısınma problemleri doğurabilir. Bu nedenle iş, eğitim veya oyun odaklı bir kullanım düşünülüyorsa soğutma sistemi daha gelişmiş Casper laptop modelleri tercih edilmeldir. Aşırı ısınma problemi cihazın verimli çalışmasını engellediği gibi cihazın ömrünü de kısalmasına neden olabilir.

Ek özellikler: Tüm laptop modellerinde olduğu gibi Casper dizüstü bilgisayar modellerinde bağlantı seçenekleri gibi özellikler değişkenlik gösterebilir. Ethernet, USB, HDMI bağlantı noktaları bazı modellerde farklı türde ve farklı sayılarda olabilir. Cihazla birlikte kullanılacak akıllı telefon tablet ve benzeri gibi ürünler ile uyumlu olmaları gerekir. Özellikle USB giriş sayısı dikkate alınmalıdır. Bir diğer ek özellik ise pil ömrüdür. Sık seyahat eden kişiler güç kaynağı bulmakta zorlandıkları için daha uzun süre pil ömrüne sahip olan cihazları tercih edebilir.

Casper Celeron Laptop

Intel firması tarafından üretilen bir işlemci olan Celeron, bazı Casper marka dizüstü modellerinde yer alır. Celeron işlemci ailesi, fiyat performans odaklı bir kullanım sunar. Casper Celeron laptopların hedefinde yüksek performans yoktur. Oyun, grafik tasarımı, yazılım geliştirme ve benzeri gibi yüksek performans gerektiren uygulamalar Celeron işlemcileri için uygun değildir. Bu nedenle kullanıcılar sadece basit kullanım gerektiren işlemler için Celeron işlemcisi içeren Casper laptop modellerini tercih edebilir. Söz konusu işlemci ailesi fiyat bakımından da diğer işlemcilere göre daha düşüktür. Celeron işlemcisinin en temel özelliği tek mikroçip kullanmasıdır.  

Casper i3 Laptop

Casper dizüstü çeşitlerinde işlemci çeşidi önemli bir özelliktir. Her işlemci ailesi farklı kullanım alanlarına hitap eder. Günlük kullanım işlemleri için İntel Core i3 işlemcisi uygun bir tercihtir. Basit kullanım sağlayan i3 serisi aynı zamanda güç tüketimi seviyesi açısından da oldukça düşüktür. Daha düşük performans sunan i3 serisine sahip olan Casper laptop modelleri hız bakımından çeşitlere ayrılır. Casper i3 laptop modelleri 2.0 GHz ile 4.0 GHz arasında değişiklik gösteren işlemci hızına sahiptir. i3 işlemci ailesine sahip olan Casper dizüstü modelleri için ön bellek 3 MB veya 4 MB olarak iki farklı seçenek sunar. Ön bellek, cihazın gerçekleştirdiği işlemlerin hızını belirleyen bir özelliktir. Casper i3 laptop serisi fiziksel iki çekirdeğe sahiptir.

Casper i5 Laptop

i5, Intel Core i3 işlemcisine nazaran daha yüksek performans sunan işlemci serisidir. Dört fiziksel çekirdeğe sahip olan i5 işlemci ailesi genellikle 2.4 GHz ile 4.5 GHz arasında hız seçenekleri sunar. Hız özelliği Casper i5 dizüstü modelleri arasında değişkenlik gösterir. Söz konusu işlemci 6 MB veya 8 MB ön belleğe sahiptir. Böylece daha hızlı bir kullanım deneyimi sunar. Casper i5 laptop modelleri, i3 modellerine göre daha fazla güç tüketimi ile karşınıza çıkar.

i3 ve i5 serileri temel bilgisayar kullanımı gerektiren tüm işlemler için ideal bir seçimdir.

Casper Laptop Fiyatları Jebinde'de!

Geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Casper laptop çeşitleri sahip oldukları tasarım ve donanımsal özelliklere göre farklı aralıklarda fiyatlandırılır. Bütçenize ve kullanım amacınıza uygun Casper laptop modelleri için siz de Jebinde’yi ziyaret edebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
RAM Kapasitesi
SSD Kapasitesi
İşletim Sistemi
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN