Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
HP 255 G9 Amd Ryzen 5 5625U 8GB/256GB SSD Notebook 723Q2EA HP 255 G9 Amd Ryzen 5 5625U 8GB/256GB SSD Notebook 723Q2EA
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Hp

HP 255 G9 Amd Ryzen 5 5625U 8GB/256GB SSD Notebook 723Q2EA

12.349 TL
HP 250 G9 Intel Core i5-1235U 8/512GB SSD Notebook 723Q0EA HP 250 G9 Intel Core i5-1235U 8/512GB SSD Notebook 723Q0EA
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Hp

HP 250 G9 Intel Core i5-1235U 8/512GB SSD Notebook 723Q0EA

HP 250 G9 Intel Core i5-1235U 8GB/256GB SSD Notebook 723P9EA HP 250 G9 Intel Core i5-1235U 8GB/256GB SSD Notebook 723P9EA
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Hp

HP 250 G9 Intel Core i5-1235U 8GB/256GB SSD Notebook 723P9EA

HP 250 G9 Intel Core i7-1255U 8GB/512GB SSD Notebook 723Q1EA HP 250 G9 Intel Core i7-1255U 8GB/512GB SSD Notebook 723Q1EA
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Hp

HP 250 G9 Intel Core i7-1255U 8GB/512GB SSD Notebook 723Q1EA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HP laptop modelleri güncel teknolojik gelişmelere ve gerekli donanımlara sahip olarak sunulur. Pek çok kişi HP notebook modellerinin hafifliği ve farklı yerlere kolaylıkla götürülebilmesi nedeniyle bu ürünleri tercih eder. HP markası hız ve güç bakımından çok geniş bir kitlenin bilgisayar ihtiyaçlarını karşılar. Sıklıkla tercih edilen markalardan olan HP, geniş model seçeneklerine ve fiyat aralıklarına sahiptir. Kullanıcılar kolaylıkla ihtiyaçlarını karşılayabilen bir HP modeli bulabilir.

HP laptop seçenekleri AMD Ryzen 5, i3 ve i5 tabanlı işlemcileri ile güçlü bir donanım sunar. Bunlar ile uzun vadeli olarak kullanım elde edilebilir. HP bilgisayarlar en çok tercih edilen modelleriyle üstün donanım ve teknik özellikleriyle kullanıcı memnuniyeti yaratır. İşlemcisiyle, ekran kartıyla geniş bir yelpazede sunulan HP laptop serileri oyunlardan profesyonel kullanıma kadar pek çok ihtiyacı karşılar. Görsellik açısından da kullanıcı beklentilerini karşılayan modeller geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.

İçerik üreticilerinin ve tasarımcıların da ihtiyaçlarını karşılayabilecek güçte HP laptop modelleri mevcuttur. HP laptop modelleri arasında yer alan 2’si 1 arada bilgisayarlar, katlanabilen ve kolay taşınan yapılarıyla kullanıcılara konfor sağlar. Bazı modeller kullanıcı isteğine göre hem tablet hem de laptop olarak kullanılabilir. HP Pavillion, HP Omen ve HP Victus seçenekleri uzun süreli kullanımlarda bile üstün performans sağlar. Kullanım alışkanlığınıza, iş yükünüze ve bütçenize en uygun Hp laptop modelleri arasından tercihte bulunarak cazip fiyatlarla ürünlere sahip olabilirsiniz.

Hp Ryzen5 Laptop

Ryzen 5 HP Laptop modelleri yüksek performansıyla, aynı anda farklı işlemleri yerine getirebilme özelliğiyle ve enerji verimliliği sunmasıyla öne çıkar. Ryzen 5 HP Laptop Precision Boost ve Precision Boost 2 teknolojileriyle hızını otomatik bir şekilde artırarak kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Ryzen 5 teknolojisiyle HP ürünleri en gelişmiş ve en son özellikleri sunarak güçlü performansıyla ve çok yönlülüğüyle bilinir. Ryzen 5 tabanlı HP Laptop modellerinin işlemcisi AMD’nin en son Ryzen mimarisiyle tasarlanır.

Ryzen mimarisi yüksek performansa sahip çok çekirdekli özelliğiyle kullanıcılara verimlilik, güç ve hız sunar. Böylelikle Ryzen 5 mimarisiyle geliştirilen HP laptop günlük bilgisayar kullanımından profesyonel amaçlı kullanımlara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. HP laptop ürünleri Ryzen 5 işlemciyle yoğun iş yüklerinde üstün bir performans gösterir.Ryzen 5 ile donatılmış HP laptop çok çekirdekli yapıları sayesinde video düzenlemeden grafik tasarımına ve oyun gibi yoğun güç gerektiren uygulamalarda kullanıcılarına bazı avantajlar sağlar.

Ryzen 5 ile güçlendirilmiş HP gaming laptop modelleri hızlı ve kesintisiz bir oyun performansı elde edebilmenize yardımcı olur. Ryzen 5 işlemci ile tasarlanan HP laptop Simultaneous Multithreading özelliğiyle her çekirdekteki birden fazla parçacığı işleyip çoklu görev performansını artırır. Ryzen 5 işlemciler ayrıca entegre grafik birimiyle dikkat çeker. AMD Vega grafik işleme çekirdekleri pek çok oyunda ve temel grafik işlemlerinde yeterli bir performans sunar.

Ryzen 5 mimarisindeki yüksek saat hızları kullanıcıların hızlı bir performans elde etmesini sağlar. 3.0 GHz’den başlayıp 4.0 GHz ve üzerine kadar çıkan saat hızları sayesinde işlemciler kesintisiz ve hızlı bir performans elde eder. Bu özellik, bilgisayarı yoğun olarak kullananlar, oyun severler ve içerik üreticileri için son derece önemlidir. Ryzen 5 işlemci gelişmiş termal yapısıyla da kullanıcılara avantajlar sunar.

AMD’nin 7nm üretim teknolojisi ile işlemci daha az güç tüketimiyle ve daha düşük sıcaklıklarda çalışır. Bu sayede hem işlemci uzun ömürlü olur hem de enerji verimliliği elde edilir. Siz de Ryzen 5 ile donatılmış laptop seçenekleri ile gücün ve hızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Hp i3 Laptop

i3 işlemci tabanlı HP laptop performansı ve gücü  mükemmel bir denge ile birleştirip kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılar. i3 tabanlı HP laptop öğrencilerin eğitim materyallerini yönetmesi, günlük bilgi işlem gereksinimlerinin karşılanması, profesyonellere taşınabilir bir ofis sunması ve pek çok oyunu çalıştırması ile geniş bir alanda kullanım sunar. HP i3 laptop modelleri enerji verimli ve güçlü Intel Core i3 işlemcilerle donatılmıştır. Bu işlemci, hızıyla bilgisayarın performansını artırıp görevleri daha verimli olarak yerine getirmenize yardımcı olur.

Intel’in Hyper-Threading teknolojisiyle çekirdeklerin üzerindeki birden çok iş parçacığı işlenip çoklu görevler optimize edilir. i3 Turbo Boost teknolojisiyle işlemciler ihtiyaca göre hızını artırıp verimli bir kullanım sunar. Termal tasarım gücü bu işlemcilerin belirli bir sürede harcadığı güç miktarını ifade eder. i3 işlemci ile donatılmış laptoplar düşük termal tasarım gücüyle bilinir. Böylece düşük güç tüketimi ve daha az ısı üretimi elde edilir.

HP laptop modelleri arasında i3 işlemcili 8 GB Ram ile donatılmış bilgisayarlar akıcı ve hızlı olarak çalışır. Hızıyla öne çıkan bu tip ürünler çok sayıda uygulamayı problem yaşanmadan çalıştırır ve çoklu görevlerin etkili bir şekilde yönetilmesini sağlar. Depolama bakımından i3 HP laptoplar 256 GB ya da 512 GB SSD seçenekleri ile çalışabilir. Bunlar sayesinde Hp laptop daha hızlı yazma ve okuma yapabilir. HP i3 laptop fiyatları da uygun olmasıyla bilinir. Daha fazla güç gerektiren görevler ve uygulamalar için i3 işlemciler işinizi hafifletir.

Hp i5 Laptop

Dayanıklılığıyla , taşınabilirliğiyle ve yüksek performansıyla i5 tabanlı HP laptop pek çok özelliği bir arada barındırır. Bu serideki seçeneklerin özelliklerinin temelini enerji verimli ve güçlü Intel Core i5 işlemci oluşturur. Çok çekirdekli yapısıyla ve Turbo Boost teknolojisiyle işlemleri hızlandıran günlük bir bilgisayar arayanların ihtiyaçları bu seriyle karşılanabilir. İşlemleri hızlandıran özelliğiyle i5 HP laptop modelleri profesyonellerden oyunculara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.

8 GB ya da 16 GB ile güçlendirilen HP i5 laptoplar çoklu görevlerde ve yoğun güç gerektiren uygulamalarda son derece akıcı ve hızlı bir deneyim sunar. Verimliliği artıran büyük RAM kapasitesiyle bu modeller aynı anda farklı uygulamaları kullanabilmenize imkân tanır. Güçlü SSD seçenekleri ile donatılan HP modelleri uygulamaların ve işletim sisteminin daha hızlı başlamasını sağlarken büyük veri erişimi ve daha büyük dosya transferi gerektiren görevler için optimize edilir.

i5 tabanlı HP modelleri şık ve hafif tasarımıyla öne çıkar. Taşınabilir ve ince yapısıyla her an yanınızda bulundurabileceğiniz HP laptop uzun pil ömrüyle dikkat çeker. Kullanıcı dostu özellikleri ile bilinen i5 Hp laptop geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ederek hem eğlence hem de iş için ideal bir denge sunar. Intel Core i5 ile güçlendirilen HP laptoplar ile farklı oyunların çalıştırılması ve güç gerektiren uygulamaların kullanımı mümkündür. Uygun HP i5 laptop fiyatları ile sunulan seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.

Hp Laptop Fiyatları

HP laptop fiyatları benzer ürünlere göre her türlü ihtiyacı karşılayabilecek etiketlerle karşınıza çıkar. Kullanıcılara sunduğu fiyat politikaları ile HP markasının modelleri, ulaşılması kolay dizüstü bilgisayar seçeneklerindendir. HP modellerinin sahip olduğu RAM, işlemci, seri gibi farklı seçenekler fiyatlandırmada etkilidir. Serinin en yüksek etiketli ürünleri genellikle iş ve gamer modelleridir. Ekran kartı ve RAM özellikleri daha düşük olup günlük kullanıma uygun seriler de vardır. Bunlar daha  düşük fiyatlandırma politikasına sahiptir. Genel olarak dizüstü bilgisayar modelleri arasında HP laptop fiyatları daha cazip fırsatlarla karşınıza çıkar.

Bütçenize uygun HP laptop fiyatlarıyla güvenli alışveriş için Jebinde’yi tercih edebilirsiniz. Jebinde indirim ve kampanyalarından yararlanıp en uygun laptop seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Ekran Kartı
Aydınlatmalı Klavye
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN