Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
MacBook Air M1 8/256GB 13.3" Space Grey MGN63TU/A MacBook Air M1 8/256GB 13.3" Space Grey MGN63TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

MacBook Air M1 8/256GB 13.3" Space Grey MGN63TU/A

MacBook Pro Touch Bar M1 8/256GB Gümüş MYDA2TU/A MacBook Pro Touch Bar M1 8/256GB Gümüş MYDA2TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

MacBook Pro Touch Bar M1 8/256GB Gümüş MYDA2TU/A

MacBook Pro Touch Bar M1 8/256GB MYD82TU/A MacBook Pro Touch Bar M1 8/256GB MYD82TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

MacBook Pro Touch Bar M1 8/256GB MYD82TU/A

Macbook Air M2 8 GB 256 GB SSD 13.6" Gece Yarısı - MLY33TU/A Macbook Air M2 8 GB 256 GB SSD 13.6" Gece Yarısı - MLY33TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

Macbook Air M2 8 GB 256 GB SSD 13.6" Gece Yarısı - MLY33TU/A

Macbook Air M2 8 GB 512 GB SSD 13.6" Gece Yarısı MLY43TU/A Macbook Air M2 8 GB 512 GB SSD 13.6" Gece Yarısı MLY43TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

Macbook Air M2 8 GB 512 GB SSD 13.6" Gece Yarısı MLY43TU/A

Macbook Air M2 8 GB 512 GB SSD 13.6" Yıldız Işığı MLY23TU/A Macbook Air M2 8 GB 512 GB SSD 13.6" Yıldız Işığı MLY23TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

Macbook Air M2 8 GB 512 GB SSD 13.6" Yıldız Işığı MLY23TU/A

Macbook Pro M2 8 GB 512 GB SSD 13.3" Gümüş MNEQ3TU/A Macbook Pro M2 8 GB 512 GB SSD 13.3" Gümüş MNEQ3TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

Macbook Pro M2 8 GB 512 GB SSD 13.3" Gümüş MNEQ3TU/A

Macbook Pro M2 8 GB 512 GB SSD 13.3" Uzay Grisi MNEJ3TU/A Macbook Pro M2 8 GB 512 GB SSD 13.3" Uzay Grisi MNEJ3TU/A
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Apple

Macbook Pro M2 8 GB 512 GB SSD 13.3" Uzay Grisi MNEJ3TU/A

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MacBook, Apple tarafından tasarlanan ve insanların bir laptoptan beklentisini en üst seviyeye çıkaran bir seridir. Üstün özelliklerle donatılan farklı MacBook modelleri; iş, günlük kullanım, eğlence gibi farklı amaçlarla kullanılabilir. Farklı modeller geniş kullanım alanının yanı sıra kalitesiyle de dikkat çeker. Ayrıca ürünlerin ilgi çekici tasarımları ve ergonomik detayları da herkesin beğenisini kazanmasını sağlar.

Apple MacBook, 2006 yılından bu yana piyasada olan bir seridir. Tasarım ve donanım yönüyle Apple laptopların benzersiz bir yapıya sahip olduğunu kolayca anlarsınız. Apple tarafından yapılan çalışmalar neticesinde modellerin gelişmişlik düzeyi zaman içerisinde artmıştır. Üstün özelliklere sahip modeller, birçok kişinin günlük hayatında vazgeçilmez bir yer edinmeyi başarır.

Laptop satın almak isteyenlerin ilk tercihi olan MacBook çeşitleri, uzun süreli kullanım için gerekli özelliklere sahiptir. Farklı modellerde birçok özel ihtiyaca cevap veren bileşenler vardır. Yaptığınız işe, kullandığınız programlara, oynadığınız oyunlara ya da farklı spesifik detaylara göre model seçimini yapabilirsiniz.

MacBook, Apple tarafından geliştirilen özel bir donanıma sahiptir. İşlemci, depolama birimleri, ekran kartı, kamera ve mikrofon gibi bileşenler ile sorunsuz bir kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Tüm modeller; ev, ofis ortamında ya da dışarıda kullanıma uygundur.

Hafif yapıda olan laptopları, gittiğiniz her yere kolayca götürebilirsiniz. Şarjın uzun süre bitmemesi sayesinde uzun süre güç kaynağı aramanıza gerek kalmaz. Şarjınız bittiğinde ise Apple şarj aleti kullanarak hızlıca ihtiyacınız olan güç seviyesini elde edebilirsiniz.

Macbook Modelleri

Apple laptop modelleri arasında MacBook Air ve Pro seçenekleri vardır. Her iki seçenekte de yüksek enerji verimliliği ve uzun pil ömrü gibi özellikler bulunur. MacBook Pro seçeneklerinde Air ile kıyaslandığında daha fazla bileşen yer alır.

HDMI bağlantı özelliği, soğutucu fan gibi donanımlar yönünden farklılıklar söz konusudur. Ayrıca laptopun inceliği, ağırlığı gibi detaylar yönünden de farklılıklar vardır. Gece yarısı, gümüş, uzay grisi, uzay siyahı ve yıldız ışığı gibi farklı renk seçenekleri bulunan modellerde kullanımı kolaylaştıracak pek çok detay vardır. Ergonomik tasarıma sahip cihazları tek elle bile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Macbook Air

Apple MacBook Air günlük kullanım ve temel ofis işleri için tercih edebileceğiniz modellerin başında gelir. Apple, MacBook Air seçeneklerini M1 ve M2 çip seçenekleriyle sunar. M1, Apple tarafından MacBook’a özel olarak tasarlanan ilk çiptir. Bu çipte 16 milyar transistör vardır.

8 çekirdekli CPU, düşük enerji tüketimi ile yüksek verimlilik sergiler. En zorlu işlemler bile CPU verimliliği sayesinde kolayca tamamlanır. M1 çip, GPU özellikleri açısından da son derece verimlidir.

Yüksek grafik teknolojisi sunan GPU, 4K video akışında son derece başarılıdır. MacBook Air, 18 saate kadar pil ömrü vadeder. Böylece dış mekânlarda da cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sessiz çalışma özelliği, Macbook Air modellerinin önemli bir artısıdır. Fan bulunmayan modeller, sessiz bir şekilde çalışır. Aynı zamanda ısınma sorunu da ortaya çıkmaz. MacBook Air, yapay zeka araçlarını da en iyi şekilde kullanır.

Fotoğrafların otomatik bir biçimde rötuşlanması, ses filtresi gibi araçlar, uygulamalar üzerinden daha akıllı hale getirilir. Ayrıca cihazınızı farklı Apple aygıtları ile eşleştirerek kullanabilirsiniz. Eşleştirme ve farklı işlemler sırasında, MacOS işletim sisteminin sunduğu gizlilik sayesinde kendinizi her zaman güvende hissedersiniz.

Laptopunuzda en yüksek güç gerektiren işlemleri bile hızlı bir şekilde yapma şansınız vardır. Uyku modundan çalışma moduna hızlıca geçen cihaz, günlük işlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlar. İşlerinizi yaparken MacOS’un zengin uygulama koleksiyonundan yararlanabilirsiniz.

M1 çipte yer alan özelliklerden biri de 16 GB bellektir. Bu bellek sayesinde veri akışı sorunsuz şekilde sağlanır. Aynı zamanda SSD depolama kapasitesi 2 TB’a kadar ulaşır. Böylece geniş bir fotoğraf ve video arşivi oluşturabilir ya da dokümanlarınızı saklamak için uygun bir alana sahip olursunuz.

Modele göre değişmekle beraber retina ekranda çözünürlük 2560 x 1600’e kadar çıkar. Bu sayede her zaman canlı renklerle karşı karşıya olursunuz. Yüksek piksel yoğunluğu, True Tone teknolojisi, Magic Keyboard, FaceTime HD kamera gibi özellikler ile her zaman kaliteli bir laptop kullandığınızı hissedersiniz.

Cihazların kullanıcılara avantaj sağlayan bir yönü de Touch ID özelliğidir. Bu özellik ile ödeme gerektiren işlemlerde kişisel verileriniz her zaman güvende olur. Aynı zamanda önemli verilerinizin gizliliğini de koruma şansı elde edersiniz. MacBook Air M2 çip seçenekleri de vardır. Öte yandan Intel tabanlı bir model de tercih edebilirsiniz.

Macbook Pro

Apple MacBook Pro gelişmiş özellikleri ile kullanıcılara üstün bir performansı her anlamda hissettirir. Özellikle iş amaçlı profesyonel kullanımlarda siz de MacBook Pro ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Gelişmiş M3, M3 Pro ve M3 Max çip teknolojisine sahip cihazlarda 14 inç ve 16 inç seçenekleri vardır.

Apple, Pro serisinde yepyeni bir GPU teknolojisi kullanır. Gelişmiş çip teknolojisi sayesinde tüm işlerde maksimum performans elde edilir. 8 ve 10 çekirdekli CPU teknolojisinde 12 adetten 16 adede kadar değişen sayıda çekirdekle yapılandırılan GPU bulunur.

Birleşik bellek seçenekleri ise 24 GB, 36 GB ve 128 GB arasında değişir. Apple, Pro serisinde Dynamic Caching özelliğini kullanır. Bu sayede mevcut GPU kullanımında ciddi bir artış söz konusu olur. Aynı zamanda örgü gölgelendirme teknolojisi de bazı cihazlarda vardır. Böylece oyunlar sırasında ortaya çıkan görüntü son derece net olur.

Size sunulan üstün özelliklerden bir diğeri de donanım hızlandırmalı ışın izleme teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde profesyonel uygulamalarda daha kolay render yapılır. MacBook Pro, pil ömrü açısından da verimlidir. 22 saate kadar dayanıklı pil, her ortamda laptopunuzu çıkararak işlerinizi yürütmenizi sağlar.

Yazılım ile ilgili işler, fotoğraf düzenleme, grafik tasarım, müzik ve video yapma, render gibi işler için MacBook Pro kullanabilirsiniz. Üstün donanım yapısına sahip modellerde donma, kasma gibi farklı sorunlar meydana gelmez. Ayrıca aşırı ısınma da söz konusu olmaz. Farklı teknolojilerle donatılan ekran, 1080p kamera, altı hoparlörlü ses sistemi de kullanıcılara avantaj sağlar.

MacBook Pro bağlantı seçenekleri yönünden zengindir. Thunderbolt40, HDMI, SDXC, Kulaklık jakı, MagSafe bağlantılarını kullanabilirsiniz. Ayrıca Vluetooth 5.3 ve Wi-Fi 6E desteği sayesinde internet ve cihaz bağlantılarını kolayca yönetebilirsiniz.

Apple MacBook Laptop Fiyatları

MacBook fiyat performans açısından beklentiyi fazlasıyla karşılar. Beklentileri karşılayan modellerin sahip olduğu özelliklere göre fiyatlar değişiklik gösterir. MacBook fiyatları, zaman içerisinde de değişebilir.

En ucuz MacBook modelleri ve fiyatı yüksek olanlar arasından bir tercih yapabilirsiniz. MacBook satın almak isteyenlerin bütçesine uygun fiyat seçenekleri vardır. Apple laptop fiyatlarındaki avantajlı seçeneklerin yanı sıra ödeme sürecindeki taksit olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Böylece dilediğiniz modele sahip olmanız kolaylaşır.

Laptop fiyatları Apple tarafından belirlenir. Fiyatların her bütçeye uygun olması, günlük kullanım için de markanın ürünlerinin tercih edilmesini sağlar. Fiyat değerlendirmesi yaparken Apple kalitesini de göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca Apple laptop fiyat değerlendirmesi yaparken anlık değil uzun vadeli düşünmekte fayda vardır.

Alacağınız cihaz uzun vadede ekstra masraflar çıkarmayarak tasarruf etmenizi sağlar.  Kısa süre içerisinde arızalanarak size sorun çıkaracak bir laptop yerine dünya çapında kalitesini kanıtlamış bir markanın ürününü satın alma ayrıcalığı elde edebilirsiniz. Jebinde farkıyla Apple MacBook sahibi olmak için hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Ekran Boyutu
İşletim Sistemi
Full HD
Aydınlatmalı Klavye
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN