Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Baseus Blade Power Dijital Ekranlı 100W 20.000 mAh Powerbank Baseus Blade Power Dijital Ekranlı 100W 20.000 mAh Powerbank
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Baseus

Baseus Blade Power Dijital Ekranlı 100W 20.000 mAh Powerbank

3.499 TL
Baseus Bowie H1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Gri Baseus Bowie H1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Gri
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Baseus

Baseus Bowie H1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Gri

2.699 TL
Baseus MgSafe Swan 3in1 20W Kablosuz Şarj Cihazı Baseus MgSafe Swan 3in1 20W Kablosuz Şarj Cihazı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Baseus

Baseus MgSafe Swan 3in1 20W Kablosuz Şarj Cihazı

1.899 TL
Baseus Bowie E9 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah Baseus Bowie E9 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Baseus

Baseus Bowie E9 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Siyah

Baseus Bowie E9 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz Baseus Bowie E9 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Baseus

Baseus Bowie E9 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz

Baseus Bowie H1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Krem Baseus Bowie H1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Krem
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Baseus

Baseus Bowie H1 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Krem

Birbirinden kullanışlı ve şık elektronik aksesuarları ile öne çıkan Baseus, 2011 yılında Çin merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduktan kısa bir süre sonra dünya çapında tanınır hale gelmiştir ve her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Son teknoloji ile geliştirdiği aksesuarlar, fonksiyonel ve kaliteli özellikleri sayesinde her kesimin ihtiyacını karşılayabilir. Telefon, tablet gibi cihazların üstün performanslı bir şekilde çalışabilmesi için en iyi aksesuarları üreten marka, ürünlerinde de uzun ömürlülük sunar. Baseus Türkiye satışlarında, markanın yelpazesinde bulunan çok sayıda ürünü görebilir ve aralarından ihtiyaçlarınıza hitap edenleri tercih edebilirsiniz.

Baseus Ürünleri

Baseus’un geniş ürün yelpazesi içinde pek çok aksesuar bulunur. Birbirinden işlevsel ve şık bu aksesuarlar, teknolojik aletlerinizi daha verimli kullanmanızı sağlar. Baseus kulaklık modelleri, kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerdendir. Bu kulaklıklar arasında bluetoothlu, kablolu, kablosuz, kulak içi, kulak üstü gibi farklı kullanım alışkanlığına hitap eden modeller vardır. Eğer kablosuz kullanım özgürlüğüne sahip olmak istiyorsanız, bluetooth kulaklıkları tercih edebilirsiniz. Sporda kullanım için ise kulak içi modeller ergonomik oldukları için öne çıkar. Oyunlarda kullanıma uygun olarak kulak üstü modeller, gürültü önleme özellikleri ile oyuna daha iyi odaklanmanızı sağlar.

Teknolojik cihazları şarj edebilmek için ihtiyacınız olan adaptör, kablo, şarj aleti gibi ürünleri de Baseus’ta bulabilirsiniz. Baseus şarj adaptörü modelleri, dayanıklı kasaları ile öne çıkar ve uzun ömürlüdür. Farklı cihazlar için uygun bu adaptörler, hızlı ve güvenli şarj etme özellikleri ile kullanım avantajı sunar. Telefonunuzun ya da tabletinizin şarj girişine uygun kabloyu da Baseus sayesinde bulabilirsiniz. Kaliteli materyallerle üretilen bu kablolar, cihazlarınızı pratik bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Dilerseniz dışarda kullanım için Baseus powerbankleri seçebilirsiniz. Kompakt tasarıma sahip bu powerbankler sayesinde cihazlarınızı dilediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Aradığınız teknolojik aksesuarlar için Baseus’un kaliteli ve işlevsel ürünlerine güvenebilirsiniz.

Baseus Powerbank

Baseus’un en çok tercih edilen aksesuarları arasında powerbankler yer alır. Bu aksesuarlar, kompakt tasarımları sayesinde taşınabilir. Özellikle seyahatte büyük bir kolaylık sağlayan Baseus powerbank modelleri, kısa süre içinde şarj etme özelliğine sahiptir. Farklı mAh değerlerine sahip powerbankler arasından ihtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bu aksesuarlar, tasarımları bakımından da birbirlerinden ayrılır. İhtiyacınıza göre tek ya da çift kablolu modelleri tercih edebilirsiniz.

Baseus powerbank çeşitleri arasında dijital göstergeli olanlar, fonksiyonel özellikleri ile öne çıkar. Powerbankin ne kadar gücü kaldığını takip ederek ne zaman şarja takmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Metal kasaya sahip Baseus powerbankler, darbelere dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Özellikle farklı kullanım koşullarında size avantaj sağlayan bu ürünler, uzun ömürlülük sağlayarak ihtiyacınızı verimli bir şekilde karşılayabilir.

Baseus Bluetooth Kulaklık

Baseus marka kulaklıklar, tasarımları bakımından çeşitlenir. Bu da kullanım şeklini ve teknolojileri etkileyen bir faktördür. Baseus bluetooth kulaklık, kullanıcıların severek kullandığı modeller arasında yer alır. Bluetooth ile bağlantı kurma imkanı sunan bu kulaklıklar, kablosuz kullanım özgürlüğü de sağlar. Hem yüksek ses teknolojisi hem de kullanım kolaylığı sayesinde bu modeller öne çıkar. Kulak içi bluetooth kulaklıklar, hafif tasarımları sayesinde özellikle uzun süreli kullanımlar ve spor için idealdir.

Kulak üstü Baseus kulaklık modelleri kablolu ve kablosuz modeller sunar. Kablolu modeller, kesintisiz kullanım imkanı sunmaları ile özellikle oyunculara hitap eder. Son teknoloji ses özelliğine sahip bu kulaklıklar, tüm odağınızın oyunda olmasını sağlar. Kablosuz kulak üstü kulaklıklar ise bluetooth bağlantısına sahip olduklarından kablo kısıtlaması olmadan kullanım konforu sunar. Baseus kablosuz kulaklık ve kablolu kulaklık modellerinin tümü, kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede darbelere dayanıklılık gösterebilirler ve farklı hava koşullarında kullanıma uygundurlar. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip Baseus kulaklıklar arasında kriterlerinize uygun modelleri bulabilirsiniz.

Baseus Şarj Aleti

Baseus şarj aleti çeşitleri, elektronik cihazlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde şarj etmenizi sağlar. Önemli bir aksesuar olan şarj aletinin kaliteli ve dayanıklı olması önemlidir. Baseus marka şarj aletleri, dayanıklı kasaları sayesinde darbeler karşısında direnç gösterir. Ayrıca hızlı ısınma gibi problemlere karşı da dayanıklı olan bu şarj aletleri, cihazlarınızı güvenle şarj etmenizi sağlar.

Farklı cihazların şarj noktasına uygun girişe sahip şarj aletlerini de Baseus’ta bulabilirsiniz. Type-C ya da lighting gibi girişlere uygun Baseus şarj aletleri arasından seçim yapabilirsiniz. Baseus hızlı şarj özelliği sunan şarj aletleri, yüksek watt ve mAh değerleri ile öne çıkar. Kullanım sıklığınıza ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yaparken bu özelliği de göz önünde bulundurmalısınız. Baseus kalitesine sahip işlevsel şarj aletleri ile cihazlarınızı hızlı ve güvenli şarj etme imkanı elde edebilirsiniz.

Baseus Ürünleri Jebinde'de

Baseus markalı birbirinden çeşitli ürünleri Jebinde’de bulabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bu aksesuarların özelliklerini inceleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Baseus bluetooth kulaklık yorum ve fiyatlarına ve diğer tüm ürünlerin bilgilerine ulaşmak için hemen Jebinde’ye girebilirsiniz. Hem bütçenize hem de kriterlerinize uygun aksesuarları geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyarak ürünler hakkında objektif fikirler edinebilir ve hangi ürünü alacağınıza daha net karar verebilirsiniz. Tek tıkla bu ürünleri satın alma kolaylığını edinebilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı, uygun fiyatlı Baseus kulaklıklar, şarj aletleri, powerbankler ve tüm aksesuarlar Jebinde’de sizleri bekliyor!

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN