Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Miele Scout RX3 SPQL Akıllı Robot Süpürge Miele Scout RX3 SPQL Akıllı Robot Süpürge
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Scout RX3 SPQL Akıllı Robot Süpürge

25.499 TL
AKILLI SAAT HEDİYELİ!
Özellik Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - SKCF5 Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - SKCF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Blizzard CX1 Cat&Dog Mango Kırmızı - SKCF5

24.290 TL
17.899 TL
6391
%26
Miele Complete C3 Parquet PowerLine Marine Mavi - SGSF5 Miele Complete C3 Parquet PowerLine Marine Mavi - SGSF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Complete C3 Parquet PowerLine Marine Mavi - SGSF5

16.490 TL
10.699 TL
5791
%35
Miele Complete C3 Powerline Mango Kırmızı - SGDF5 Miele Complete C3 Powerline Mango Kırmızı - SGDF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Complete C3 Powerline Mango Kırmızı - SGDF5

Özellik Miele Complete C3 Cat&Dog Bordeaux Süpürge - SGEF5 Miele Complete C3 Cat&Dog Bordeaux Süpürge - SGEF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Complete C3 Cat&Dog Bordeaux Süpürge - SGEF5

Miele Classic C1 Junior PowerLine Tech Mavi - SBAF5 Miele Classic C1 Junior PowerLine Tech Mavi - SBAF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Classic C1 Junior PowerLine Tech Mavi - SBAF5

Miele Blizzard CX1 PowerLine Graphit Gri - SKRF5 Miele Blizzard CX1 PowerLine Graphit Gri - SKRF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Blizzard CX1 PowerLine Graphit Gri - SKRF5

Miele Triflex HX1 Grafit Gri - SMUL1 Miele Triflex HX1 Grafit Gri - SMUL1
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Triflex HX1 Grafit Gri - SMUL1

Özellik Miele Triflex HX1 Beyaz - SMUL1 Miele Triflex HX1 Beyaz - SMUL1
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Triflex HX1 Beyaz - SMUL1

Miele Triflex HX1 Siyah Kırmızı - SMUL1 Miele Triflex HX1 Siyah Kırmızı - SMUL1
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Triflex HX1 Siyah Kırmızı - SMUL1

Miele Boost CX1 Powerline Siyah - SNRF0 Miele Boost CX1 Powerline Siyah - SNRF0
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Boost CX1 Powerline Siyah - SNRF0

Miele Complete C3 Parquet EcoLine Marin Mavisi - SGSP3 Miele Complete C3 Parquet EcoLine Marin Mavisi - SGSP3
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Complete C3 Parquet EcoLine Marin Mavisi - SGSP3

Miele Complete C3 Excellence Ecoline Kırmızı - SGSP3 Miele Complete C3 Excellence Ecoline Kırmızı - SGSP3
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Complete C3 Excellence Ecoline Kırmızı - SGSP3

Miele Complete C3 Allergy Lotos White - SGFF5 Miele Complete C3 Allergy Lotos White - SGFF5
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Miele

Miele Complete C3 Allergy Lotos White - SGFF5

Asırlık bir sanayi geçmişine sahip olan Miele, ev yaşamını daha keyifli hale getirmeye katkı sunan yüksek teknolojili ürünleri sayesinde kullanıcılarının beğenisini kazanır. Ürünlerini “daima daha iyiye” sloganıyla tasarlayan markanın birbirinden işlevsel ve şık cihazları, online satışta Jebinde güvencesi ve fırsatlarıyla satışa sunulur. Evinizin konforunu artıracak ve uzun süre keyifle kullanacağınız toz torbalı ve torbasız elektrikli süpürgeler, şarjlı süpürge modelleri ve robot süpürge çeşitleri, koleksiyonun en fonksiyonel parçalarından sadece birkaçıdır. Ev ve ofis temizliğini kısa sürede tamamlamanızı sağlayan süpürge modellerini tercih ederek kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartabilirsiniz.

Miele Ürünleri

Modern ve şık görünümleriyle evinizin havasını değiştirecek Miele, geniş bir ürün segmentine sahiptir. Evinizin ihtiyacı olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşya grubundaki ürünler, markanın ilk sıralarda tercih edilen modelleridir. Ev ve ofislerde sıklıkla kullanılan kahve makineleri, şık ve teknolojik tasarımlar olarak kategorideki yerini almıştır. Pişirme grubu olarak adlandırılan segmentte, ocaklar ve kombi setleri, davlumbaz ve fırınlar, vakumlama çekmeceleri ve ısıtma çekmeceleri gibi ayrıcalıklı ürünler de bulunur. Miele, eviniz için gerekli olan birçok elektrikli ev aletini bir arada sunmayı başarır. Çamaşır ve çamaşır kurutma makineleri, ütüler gibi elektrikli ev aletleri, evdeki en çok zaman alan işlerin büyük bir kısmını kolayca halleder. Miele’nin en favori ürün gruplarından biri olan elektrikli süpürgeler, birçok farklı modeli sayesinde, kullanım tercihlerinize göre farklı alternatifler sunar. Zamanınızın büyük bir kısmını kendinize ve sevdiklerinize ayırmak için, Jebinde fırsatları sayesinde kolayca sahip olabileceğiniz Miele ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Miele Süpürge

Pratik bir kullanım deneyimi sunan dikey süpürgeler, klasik toz torbalı ve modern toz torbasız yatay süpürgeler, şarjlı robot süpürgeler ve tüm bu süpürge çeşitlerinin aksesuarları, Miele’nin sunduğu avantajlardan birkaçıdır. Temizliği kolay ve daha keyifli hale getiren süpürge çeşitleriyle, tek seferde evinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Güçlü emiş gücüne sahip süpürge modellerinin akülü tasarımları, uzun süre tek şarjla geniş alanları temizlemenizi sağlar. Kolay kablo sarımı özelliğine sahip klasik elektrikli süpürge çeşitleri, uzun kablo tasarımları sayesinde evinizin her köşesine kolayca erişmenize yardımcı olur. Şarjlı dikey süpürgeler, köşelere, yatak ve kanepe altlarına pratik bir biçimde ulaşarak temizliği kolay ve detaylı biçimde yapmak isteyenler için tasarlanmıştır. Siz evde yokken de Wi-Fi ağı yardımıyla uzaktan kontrol ederek robot süpürgenizi çalıştırabilirsiniz. İşten ya da seyahatten evinize dönerken Miele robot süpürgenizi uygulama sayesinde telefondan çalıştırabilir, harita üzerinde evinizin dilediğiniz bölümünü temizlemesini sağlayabilirsiniz.

Miele Elektrikli Süpürge

Miele elektrikli süpürge seçkisinde yer alan toz torbalı elektrik süpürgeler, günümüzde hala en çok tercih edilen süpürge çeşitlerindendir. Yüksek emiş gücü ve uzun elektrik kordonu yardımıyla tüm odaları arkanızda rahatça dolaşan elektrikli süpürge çeşitleri, tozu içine hapseden ve dışarı kaçmasını engelleyen HEPA filtre tasarımına sahiptir. Miele süpürge aksesuarları olarak satışa sunulan ürün çeşitleri arasında, toz torbalı süpürgelerin içinde kullanılan değiştirilebilir torbalar da yer alır. Klasik elektrikli süpürge çeşitlerinin güncellenmiş teknolojiyle üretilen son hali toz torbasız süpürge modelleri de oldukça rağbet gören tasarımlar arasındadır. Toz torbasız süpürgelerde, temizlenen yerlerden emilen toz ve partiküller süpürgenin özel haznesinde hapsedilir ve yeniden ortama salınması engellenir. Toz torbasız modeller, herhangi bir değiştirilebilir torbaya ihtiyaç duymadan işlevsellik sağladığından bazı kullanıcılar tarafından daha pratik olarak nitelenebilir. Günümüzün internet teknolojisine uygun olarak tasarlanmış uzaktan kontrol edilebilme sistemine sahip robot süpürgeler de Miele’nin en beğenilen modellerindendir.

Miele Şarjlı Süpürge

Şarjlı süpürge modelleri, kablodan bağımsız olarak hareket edebilme özellikleri sayesinde konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Ürünün modeline göre tasarlanmış akü, elektrikli bir şarj istasyonuna bağlı olarak doldurulur. Akünün ihtiyacı olan enerji miktarına göre farklı şarj edilme süreleri vardır. Örneğin şarjlı dikey süpürge ve şarjlı robot süpürge kendi akülerinin hacmine göre farklı zaman diliminde kullanıma hazır hale gelmek üzere şarj istasyonunda kalabilir. Miele şarjlı süpürgeler, özellikle temizlik için yeterli zamanı olmayan ve çalışan kişiler için öncelikli ürün seçenekleri arasındadır. Uzaktan komut verilerek kolaylıkla tüm evin tertemiz yapılması, robot süpürge modellerini kullanım olarak bir adım öne çıkarır. Evinizde bulunan internet Wi-Fi ağına akıllı cep telefonunuzdaki uygulama üzerinden bağlanarak şarjlı robot süpürgenizin istediğiniz alanları süpürmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik temizlik henüz tamamlanmadan şarjı bittiğinde, robot süpürgeniz kendiliğinden şarj istasyonuna dönerek kendini şarj edecektir. Yeniden şarj işlemi tamamlandığında robot süpürge haritada kaldığı yerden temizliğe devam eder ve belirlenen alanlar tamamen süpürüldükten sonra yeniden şarj istasyonuna döner. Miele kablosuz süpürge çeşitleri, evdeki ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilebilir özellik taşır. Örneğin evinize evcil hayvan aldığınızda, temizlik ihtiyaçlarınız da ona göre farklılık gösterebilir. Miele süpürge aksesuarları arasından, ihtiyacınız olan özel temizlik başlıklarını ve aksesuarlarını edinebilirsiniz.

Miele Toz Torbalı Süpürge

Miele tesislerinde binlerce defa testten geçirilerek satışa sunulan elektrikli süpürge çeşitleri, yüksek teknoloji tasarımı ürünlerdir. Çarpma testleri, tutamaç bükme testleri, süpürge ayağı ve hortum testleri, ürünün dayanıklılığını artırmayı başarır. Toz torbalı Miele süpürge modelleri, ergonomik tutamaç tasarımı sayesinde elinizi yormadan daha uzun süre temizlik yapmanızı kolaylaştırır. Güçlü ve dayanıklı süpürge hortumu, yırtılma, delinme ve kopma gibi olabilecek deformasyonlara karşı son derece dayanıklıdır. İdeal ve ergonomik ebatlarda tasarlanan süpürge hortumu, tutamaç ile uyumlu hareketi sayesinde pratik bir kullanım deneyimi sunar. Yüksek emiş gücüne sahip motor, ideal ve kabul edilebilir gürültü seviyesinde çalışır. Çarpma testlerinden başarıyla geçen Miele toz torbalı elektrik süpürgesi, yatak altlarına, dolap ve baza altlarına kolayca girer ve sağlamlığı sayesinde performansını sürdürür. Kolayca ve hızlı bir biçimde süpürge içine alınan uzun elektrik kablosu, odalar arası geçişte işinizi kolaylaştırmak için uzun formda tasarlanmıştır. Uzun kabloyu hızlı kablo sarımı özelliğiyle kısa sürede makine içine toplayabilir ve bu sayede zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Miele Toz Torbasız Süpürge

Küçük evlerde ve dar alanlarda da rahatlıkla kullanım sağlayan ve kompakt bir tasarıma sahip Miele toz torbasız süpürge modelleri, Vortex emiş teknolojisi ile tasarlanmıştır. Temizlenen alandaki tüm toz ve partiküller, ne kadar küçük boyutta olursa olsun Miele süpürge hepsini kolaylıkla haznesine hapseder. Tozların yeniden dışarı kaçmasını engelleyen hijyenik Airclean filtre sistemi, havadaki partikülleri de etkisiz hale getirir ve ortamın havasının hafiflemesini sağlar. Sürdürülebilirlik uygulamaları dahilinde, filtrenin plastik çerçevesi geri dönüştürülmüş materyalden üretilerek doğanın korunmasına katkı sağlanmıştır. Kokuyu içine hapseden ayrıcalıklı tasarımı, evinizin temizlik sonrasında her zaman güzel ve hafif kokmasını sağlar. Ürünün ergonomik ebatları ve hafif ağırlığı sayesinde evinizin farklı köşelerine taşınması kolaydır. Dar alanlara rahatça sığan ebatları, süpürgenin merdiven gibi dar bölgelerde kullanılmasını da kolaylaştırır. Daima rotada kalmayı sağlayan özel sistem döner ayaklar, süpürgenin kullanım esnasında kendi başına hareket etmesinin önüne geçer. Miele toz torbasız süpürge, bu özelliği sayesinde sadece sizin yönlendirdiğiniz tarafa  kolayca hareket eder.

Miele Marka Ürün Çeşitleri Jebinde'de!

Evinizin konforunu artıran Miele imzalı elektrikli ev aletlerine, Jebinde’ye özel avantajlı fiyat fırsatlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz. Modern şehir insanının hareketli yaşamına pratik özellikleri sayesinde dinamik bir katkı sunan elektrikli süpürge modelleri, beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi diğer ürün gruplarıyla birlikte Jebinde’de avantajlı fiyatlarla satılır. Tek tıkla kolaylıkla Miele markalı ürünlere Jebinde üzerinden ulaşabilir, size özel fırsatlarla kendinize ya da sevdiklerinize şık bir hediye sunabilirsiniz. Miele elektrik süpürgeleri toz torbalı, toz torbasız, şarjlı ve dikey modelleriyle Jebinde ürün kategorisindeki yerini alır. Sevdiklerinize unutulmayacak bir ev hediyesi olarak kaliteli ve sağlam bir Miele ürünü hediye edebilirsiniz. Ankastre davlumbaz seti, ocak, kahve makinesi, ütü gibi ürünler arasından en beğendiğiniz modelleri Jebinde üzerinden sepetinize ekleyebilir ve avantajlı alışverişin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Toz Torbalı Elektrik Süpürgelerin Öne Çıkan Özellikleri

Jebinde tarafından satışa sunulan Miele toz torbalı elektrik süpürgeleri, birçok işlevsel özelliği sayesinde dikkat çekicidir. Dünyanın farklı yerlerindeki Miele kullanıcı yorumları, performans olarak öne çıkan özellikleri doğrular nitelik taşır. Bu özellikler, hem kullanımda hem de enerji sarfiyatının yönetiminde çeşitli faydalar sağlar. Kullanımda fark yaratan özellikleri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Miele toz torbalı elektrik süpürgeler için özel olarak üretilmiş olan orijinal HyClean torbalar, üzerinde bulunan renkli işaretler sayesinde kolaylıkla diğer ürünlerden ayırt edilebilir. Bu sayede her zaman orijinal ve makinenize uygun ürünü aldığınızdan emin olabilirsiniz.
  • Toz torbası dolu olsa da HyClean torba, katmanlı geçiş özelliği sayesinde ortamı süpürmeye devam etmenize imkan tanır. Torba dolduğunda cihaz size bildirimde bulunarak değişim zamanının geldiğini hatırlatır. Torbayı yenisiyle değiştirdiğinizde yüksek emiş gücü ve tam temizleme performansıyla temizliğe kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  • Ev tozu ve akarlarına karşı alerjisi olanlar için tavsiye edilen bazı Miele elektrik süpürgesi modelleri, TÜV Nord tarafından da önerilmiştir. Süpürülen ortamdaki tüm toz, partikül ve akarları Hepa filtre sistemi sayesinde hapseden Miele süpürgelerde dışarı atılan havanın, ortamdaki mevcut havadan daha temiz olduğu gözlemlenmiştir. Süpürgenin içine tozlarla birlikte alınan akar ve bakterilerin, dışarı atılan havadan ayrışarak makine içinde hapsolduğu da belirlenmiştir.
  • Güçlü ve etkin bir temizlik deneyimi vadeden Miele elektrikli toz torbalı süpürgeler, düşük ayarlarda bile etkileyici bir verimlilik sunmaya devam eder. Bu yönüyle az enerji tüketerek gerçek bir temizlik deneyimi elde etmenize katkı sağlar. Göz dolduran bir temizlik için çok fazla enerji harcamak gerekmediği, Miele süpürgelerin bu özelliği sayesinde bir kez daha kanıtlanmıştır.

Miele Ürün Fiyatları

Dünyanın önde gelen elektrikli ev aletleri üreticilerinden Miele, kalitesini uzun süren kalite kontrol testlerinden ve yenilikçi vizyonundan alır. Kalitede klişeleşmiş bir marka olan Miele hangi ülkenin markasıdır? Sorusu sıklıkla akıllara gelir. Yüksek Alman teknolojisine sahip Miele, iki Ailenin ortak girişimi olarak 1899 yılında kurulmuştur. Marka, ürünlerinin yüksek kalitesinden son derece emin bir biçimde 20 yıla kadar satış sonrası garanti vererek son tüketicinin yüzünü güldüren bir karara da imzasını atmıştır. Ürünlerin fiyatları, piyasa ortalamasına göre A ve A Plus segmentte tüketiciyi hedefleyen bir biçimde karşılık bulur. Miele fiyatları, kalitesi ve kullanım ömrü olarak verilen garanti göz önüne alındığında makul ve mantıklı bir seviyede bulunabilir. Miele, tüketicilere gerçek bir temizlik için yüksek enerji tüketimlerine ihtiyaç olmadığını ve düşük Watt harcamasıyla da etkin bir temizlik yapılabileceğini göstermiştir. Çevreye ve enerji tüketimine duyarlı Eco ürünleri maksimum verimlilik ve performans ortaya çıkaracak biçimde tasarlayan marka, ürün fiyatlarındaki kabul edilebilirliği bu yönüyle sağlamıştır. Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri ve teknoloji satıcılarından olan Jebinde, dünyanın 60’tan fazla yerinde yer temizleme alanında birinciliği bulunan Miele’yi en uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunar.

Miele markalı ürün çeşitlerine, Jebinde avantajlarıyla hemen sahip olmak için şimdi alışverişe başlayabilirsiniz. En sevdiğiniz Miele ürünlerini sepetinize ekleyin ve oturduğunuz yerden dünyanın en kaliteli teknoloji ürünlerini satın almanın tadını çıkarın.

Hesabım
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN