Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Sensica Sensilight PRO RPL (Reactive IPL) Kablosuz Epilasyon Cihazı Sensica Sensilight PRO RPL (Reactive IPL) Kablosuz Epilasyon Cihazı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Sensica

Sensica Sensilight PRO RPL (Reactive IPL) Kablosuz Epilasyon Cihazı

Özellik Sensica Sensilight Mini RPL (Reactive IPL) Epilasyon Cihazı Sensica Sensilight Mini RPL (Reactive IPL) Epilasyon Cihazı
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Sensica

Sensica Sensilight Mini RPL (Reactive IPL) Epilasyon Cihazı

Epilasyon cihazı, özellikle kadınların olmazsa olmazlarından biridir. Hem kışın hem de yazın kullanılabilen epilasyon cihazları, vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur. Epilasyon cihazı alırken performansı yüksek, cildinize iyi davranacak ve onun ihtiyaçlarını anlayacak bir cihaz seçmeniz, uzun süreli kullanım için size avantaj sağlar.

Sensica Ürünleri

Sensica markası; size hem kablolu hem de kablosuz epilasyon cihazı modelleri sunar. Kablosuz kullanımıyla size büyük kullanım avantajı sunan Sensica Sensilight PRO RPL epilasyon cihazının, profesyonel ve gelişmiş bir tüy alma sistemi vardır. IPL’nin geliştirilmiş yeni nesli RPL Teknolojisi ile çalışan bu cihazda, güzellik merkezlerinde kullanılan teknolojiyi evde deneyimleyebilirsiniz.

Her cildin ihtiyacı farklıdır. Sensica Epilasyon Cihazı, cildin ihtiyacını anlayarak buna göre çalışır. Yüksek teknolojisi ile cilt tonunuza ve cildinizin rengine göre işlem yapan cihaz, hem etkili hem de rahat bir tüy alma deneyimi yaşamanızı sağlar.

Cilt tonunun çok koyu olduğu durumlarda, atışı otomatik bir şekilde devre dışı bırakarak güvenliğinizi sağlayan Sensica Sensilight PRO RPL, aynı zamanda cilt teması olmadığında da atışı devre dışı bırakır. Tek bir şarj ile 6000 atım yapabileceğiniz bu ürün, böylece size özgür bir kullanım avantajı sunar.

Kablosuz epilasyon cihazının 2 kullanım modu ve 2 işlem başlığı vardır. Bastırma modu ile bir atış veya kaydırma modu ile sürekli atış yapabilirsiniz. Bastırma modu sırt, bacak gibi geniş alanlarda; kaydırma modu ise üst dudak, çene gibi dar alanlarda daha etkilidir.

2 işlem başlığı ise size konforlu bir deneyim sağlar. 4.5 cm² olan başlığı geniş alanlarda rahat işlem yapmanızı sağlarken; 2 cm²’lik başlığı üst dudak, çene gibi dar alanlarda kullanabilirsiniz. Toplamda 6 enerji ayarı bulunan Sensica marka bu epilasyon cihazı, farklı cilt tonları için etkili ve nazik bir enerji seviyesi sağlar.

Epilasyon işleminin sonucunun kalıcı olması için, tüylerin büyümesini engellemeniz gerekir. Sensica Sensilight Pro’nun sistemi, bunu gerçekleştirmeniz için geliştirilmiştir. Cihazdaki sistem, kıl kökündeki hedef alan bir ışık yayar. Işık folikül içine emildikten sonra tüy büyümesinde uzun süreli bir azalma sağlar. Cihazı düzenli olarak kullandığınız takdirde uzun süreli ve kalıcı tüy azalması gerçekleşecektir.

Sensica Marka Ürünler Alınır mı?

Sensica markası, tüketiciye farklı ürün çeşitlerini 2 yıl garanti fırsatıyla sunar. Sensica epilatör ürünleri aynı zamanda güzellik salonunda yaptıracağınız işlem kalitesinde bir epilasyon deneyimi yaşamanızı sağlar. Kaliteli ve konforlu bir epilasyon deneyimi için Sensica ürünleri doğru tercih olacaktır.

Sensica’da, kablosuz epilasyon cihazının yanında, kablolu Sensica Sensilight Mini RPL cihazı da mevcuttur. Reaktif atımlı ışık alım teknolojisi (RPL) ile çalışan bu cihazda geniş kısımlar için uygun başlık ve güvenli bir epilasyon için çift emniyet mekanizması vardır. 220 gram ağırlığıyla oldukça kompakt ve hafif bir kullanım sağlayan cihaz, hem kolay hem de rahat kullanım avantajı sağlar.

Bu cihazın hafifliği sayesinde onu seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabilirsiniz. Küçük ebatı ile bavulunuzda oldukça küçük bir yer kaplayacaktır. Bir seferde atış ve sürekli atış modları bulunan Sensica Sensilight Mini RPL’de farklı modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Ergonomik yapısıyla göz dolduran bu cihaz, özellikle epilasyona yeni başlayanlar için etkili ve rahat bir kullanım sağlar.

Sensica Markası Hangi Ülkeye Ait?

Tüketicilerine yüksek teknolojiye sahip, kendi evinizin rahatlığında estetik cihazlar sunan Sensica markası, 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne bağlı Atlanta’da kurulmuştur. Kısa sürede güvenilir bir marka haline gelen ve kadınların hayatını kolaylaştıracak ürünleri portföyüne dahil eden Sensica’nın hem yüz hem de vücutta kullanılabilecek cihazlar vardır.

Sensica Ürün Fiyatları Jebinde’de!

Epilasyon cihazlarının fiyatının belirlenmesinde; kullandıkları teknoloji, konforlu ve rahat bir deneyim, alınan sonuç ve bu sonucun kalıcılığı gibi faktörler etkilidir. Bu faktörlerin her birini kullanıcısına sunan epilasyon cihazlarının fiyatları biraz daha yüksek seyretse de avantajları takip etmek sizin elinizde!

Hem evinizde kullanabileceğiniz hem de seyahatlerinizde yanınızda götürebileceğiniz, epilasyon deneyimini sayesinde konforlu hale getirebileceğiniz cihazların fiyatlarına Jebinde üzerinden ulaşabilirsiniz. Size en uygun olan epilasyon cihazını bulmak ve rutininize dahil etmek istiyorsanız hemen Jebinde web sitesini ziyaret edebilir, avantajlardan faydalanarak tek tıkla satın alabilirsiniz!

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Alt Kategori
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN