Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Beko ActiPress Expert BEU 8030 D Buharlı Ütü Beko ActiPress Expert BEU 8030 D Buharlı Ütü
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Expert BEU 8030 D Buharlı Ütü

2.408 TL
Beko ActiPress Expert BEU 8030 M Buharlı Ütü Beko ActiPress Expert BEU 8030 M Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Expert BEU 8030 M Buharlı Ütü

2.174 TL
Beko ActiPress Expert BEU 5024 M Buharlı Ütü Beko ActiPress Expert BEU 5024 M Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Expert BEU 5024 M Buharlı Ütü

1.929 TL
Beko BKK 2356 Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKK 2356 Buharlı Ütü

Beko ActiPress BEU 2922 Buharlı Ütü Beko ActiPress BEU 2922 Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress BEU 2922 Buharlı Ütü

Beko BKG 5916 Buharlı Ütü Beko BKG 5916 Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKG 5916 Buharlı Ütü

Beko ActiPress BEU 2926 Buharlı Ütü Beko ActiPress BEU 2926 Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress BEU 2926 Buharlı Ütü

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ev teknolojilerinde yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan Beko, buharlı ütü seçenekleriyle de fark yaratır. Güçlü buhar teknolojisine sahip ütü modelleri, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak çeşitli özelliklere sahiptir. Hafif ve ergonomik tasarımlarıyla öne çıkan ütü modelleri, değişik özelliklere sahip kumaşların güvenle ütülenmesini kolaylaştırmayı başarır. Modern ve şık tasarımları sayesinde evinizdeki diğer küçük ev aletleriyle uyum sağlayan Beko buharlı ütü modelleri, birçok renk ve modele sahiptir. Fiyat performans dengesinde yüz güldüren ürün çeşitlerini hem kendi evinize hem de sevdiklerinize etkileyici bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.

Beko Buharlı Ütü Modelleri

Jebinde koleksiyonlarında satışa sunulan Beko buharlı ütü modelleri, performans özelliklerine göre sınıflandırılabilir. Kullanıcıların beklentilerini belirleyerek kolaylıkla seçim yapmasını sağlayan buharlı ütü çeşitleri, geniş bir ürün skalasına sahiptir. Klasik buharlı ütü modellerinin yanında daha profesyonel bir ütüleme deneyimi sunan buhar kazanlı ütü çeşitleri, Beko’nun tasarımları arasındadır. Evinizdeki ütülenecek çamaşır yükünü hafifleten Beko buharlı ütü modelleri, farklı serilerde çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Farklı serilere ait özellikler kısaca şu şekilde sıralanabilir.

  • Beko Steam Xpress: Beko’nun güçlü buhar teknolojileriyle tasarlanmış Beko Steam Xpress serisi buharlı ütü modelleri, derinlemesine kırışıklıkları kolayca düzleştiren özel bir sisteme sahiptir. Farklı kumaş dokularının kırışıklıklarını en kısa zaman diliminde düzleştirmek için tasarlanmış buharlı ütü modeli, ayarlanabilir farklı ısı ve buhar seviyeleri ile işlev sağlar.
  • Beko Smart Sense: Akıllı kumaş tanıma teknolojisine sahip Beko buharlı ütü çeşitleri, kumaşın türüne göre otomatik buharlama ayarı yapabilir. İpek, yün, saten gibi hassas kumaşlar da dahil olmak üzere birçok farklı kumaşın güvenle düzleştirilmesini sağlayan Smart Sense özelliği, Beko buharlı ütülerin öne çıkan özellikleri arasındadır.
  • Beko EcoMode: Yüksek enerji tasarrufu sunan ve yüksek buhar çıkışıyla en zorlu kırışıklıkları bile başarılı bir şekilde düzleştiren Beko ütü modelleri, çevre dostu ve ekonomik ütüleme deneyimi sunan modellerden biridir.

Beko Buharlı Ütü Özellikleri

Beko, kullanıcıların memnuniyetini sağlamak adına buharlı ütü modellerinde birtakım yenilikler sunmuştur. Bu özellikleri ürünlerin tasarımında ve performansında görmek mümkündür. Yüksek buhar basıncı, Beko imzalı tüm ütü modellerinin ortak özellikleri arasındadır. Kumaş dokularının en derinlerine kadar nüfuz eden yüksek buhar basıncı, inatçı kırışıklıklar başta olmak üzere her türlü kumaşın kolayca ütülenmesini kolaylaştırır.

Beko, tasarladığı ütü modellerinde farklı özelliklere sahip taban sistemleri kullanmıştır. Jebinde koleksiyonlarında bulabileceğiniz özel taban tasarımlarına sahip ütüler, kumaşların dokusuna zarar vermeden güvenli bir ütüleme deneyimi elde etmenizi sağlar. Teflon, paslanmaz çelik, titanyum ve seramik tabanlı ütüler, ısıyı içine hapseden ve daha uzun süre sıcak kalan yapıya sahiptir. Kumaşların ütülenmesinde etkin bir rol oynayan taban tasarımı, aynı zamanda ürünün kullanım ömrü üzerinde de etkilidir.

Kireç önleyici sistemlere sahip Beko buharlı ütülerin bazı modellerinde, kendi kendini temizleme özelliği bulunur. Tek bir tuşla ürünün kendi içindeki kireç kalıntılarından kolayca temizlenmesini sağlayan bu özellik, kullanım performansı üzerinde büyük fark yaratır. Ütülerin şık ve zarif dış tasarımları, genel temizliğin kolaylaştırılmasına katkı sağlar. Ütüler, hafif nemli bir bez yardımıyla her kullanım sonrası temizlenerek bir sonraki kullanıma kadar kaldırılabilir.

Beko Buharlı Ütü Fiyatları

Jebinde ürünleri arasında en çok rağbet gören modellerden biri olan Beko buharlı ütü çeşitleri, ürünlerin model, teknolojik özellikleri ve performansına göre fiyatlandırılır. Beko ütü modelleri, Jebinde üyelerine özel sunulan indirimler ve dönemsel kampanyalarla, daha hesaplı fiyatlarla satın alınabilir. Beko ütü seçeneklerini, ihtiyaçlarınızı ve kullanım sıklığınızı belirleyerek değerlendirebilir ve beklentilerinizi karşılayacak en doğru ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Temel ütüleme ihtiyacı için Beko tasarımı başlangıç seviyesi ekonomik seçeneklere yönelebilirsiniz. Ergonomik tasarımlara sahip ve temel özelliklerle donatılmış Beko buharlı ütü modelleri, ekonomik fiyat alternatifleri ve yüksek performanslı ürünlerdir. Kumaşların ve kırışıklıkların türüne göre tercih edilen ısı ve buhar ayarı, başlangıç seviyesi buharlı ütü modellerinin ortak özellikleri arasındadır.

İleri seviyede bir ütüleme deneyimi için, Beko’nun orta ve yüksek teknolojili ütü tasarımları uygun alternatifler olabilir. Sadece ütüleme deneyimi değil daha fazlasını sunan gelişmiş buharlı ütü modelleri, inovatif teknolojileri sayesinde otomatik ve akıllı ayarlamalar yaparak ütüleme işlemini sizin adınıza kolaylaştırır. Beko tasarımı orta ve üst seviye ütü modelleri, fiyat performans dengesinde kullanıcılardan tam not almayı başarır.

Beko Buharlı Ütü Kullanıcı Yorumları

Elektrikli ev aletleri konusunda titiz davranan tüketiciler için, gerçek kullanıcıların yorumları adeta birer rehber niteliği taşır. Beko buharlı ütü kullananlar, ürünlerin yüksek buhar basıncı ve kırışıklık çözme özelliklerinden memnuniyetle bahsederler. Beko buharlı ütülerin pratik bir biçimde kullanılmasına imkan veren özellikleri, kullanıcılar tarafından onaylanmıştır. Ürünlerin dayanıklılığı ve sağlamlığı, Beko buharlı ütü kullanıcılarının memnuniyetini kazanan özellikleri arasındadır. Kullanıcılar, uzun süreli kullanımlar sonrasında da ürünün ilk günkü performansını kaybetmediğini belirtmiştir. Beko’nun akıllı teknolojileriyle donatılmış buharlı ütülerin, farklı kumaşlarda sergilediği güvenli ütüleme sistemi, kullanıcılar tarafından doğrulanmış ve onaylanmıştır. Kullanıcıların beklentilerini karşılamaya yönelik tasarlanmış Beko ütüler, farklı ürün modellerinden oluşan geniş ürün skalası sayesinde beğeni kazanır. Her bir tüketicinin tamamen kendi ihtiyaçları ve beklentilerine göre ürün bulabileceği zengin buharlı ütü seçkisi, çoktan seçim yapmaya imkan veren yapısıyla da memnuniyet kazanmıştır.

Jebinde farkıyla evinizin ihtiyaçlarına kolayca sahip olabilir ve size özel fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Özel fiyat fırsatlarından anında haberdar olmak ve size özel fiyatlardan yararlanmak için hemen şimdi üye olun ve Jebinde güvencesiyle alışverişe başlayın.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN