Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Lenovo Tab M10 FHD Plus 4/128GB 10.3" ZA5T0312TR Lenovo Tab M10 FHD Plus 4/128GB 10.3" ZA5T0312TR
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Lenovo

Lenovo Tab M10 FHD Plus 4/128GB 10.3" ZA5T0312TR

7.999 TL
7.499 TL
500
%6
Özellik Lenovo Tab M9 ZAC30155TR 4GB/64GB 9" Tablet Lenovo Tab M9 ZAC30155TR 4GB/64GB 9" Tablet
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Lenovo

Lenovo Tab M9 ZAC30155TR 4GB/64GB 9" Tablet

4.299 TL
YENİ ÜRÜN

Lenovo tablet modelleri, beraberlerinde getirdikleri teknolojik yenilikler ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özellikleriyle dikkat çekiyor. Çeşitli kullanım senaryolarına uygun modelleriyle iş süreçlerinden eğitime, dijital içerik üretiminden oyunlara kadar geniş bir yelpazede yer alan tablet Lenovo çeşitleri teknoloji meraklılarını memnun ediyor. Kalem destekli üyeleriyle sanatçılara ve profesyonellere yüksek hassasiyet sunarken SIM kart destekli seçenekleriyle dış mekânda bağlantı ihtiyaçlarına yanıt veren Lenovo tablet modelleri, Jebinde farkıyla kullanıcılarla buluşuyor. Bu noktada, gereksinimlerinize ve beklentilerinize uygun bir Lenovo tabletle tanışmadan önce ürün ailelerindeki modellerin özelliklerini bilmeniz önem kazanıyor.

Lenovo Tablet Modelleri

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından Lenovo tarafından geliştirilen Android işletim sistemli tablet modelleri, kullanım alanları doğrultusunda gruplandırılabiliyor. Bunlar:

  • Eğitime Yönelik Tabletler: Lenovo’nun eğitim odaklı tabletleri, öğrenciler ve öğretmenler için uygunluk gösteriyor. Genellikle dayanıklı fiziksel yapıları, uzun kapasiteli pilleri ve eğitim uygulamalarıyla uyumlu işletim sistemleriyle öne çıkan cihazlar; e-kitap okuma, ders notu alma ve çevrim içi derslere katılım gibi eğitim aktivitelerinde değerlendiriliyor.
  • Profesyonel Kullanıma Yönelik Tabletler: İş dünyası ve profesyoneller için tasarlanan Lenovo tablet çeşitleri; yüksek performanslı işlemcileri, geniş depolama alanları ve yüksek çözünürlüklü ekranlarıyla öne çıkıyor. Bu kategorideki modeller, iş toplantılarına katılım, belge yönetimi/üretimi ve sunum yapma gibi işlevlerde görev alabiliyor. Daha yaratıcı çalışma süreçlerine dâhil olan profesyoneller ise Lenovo kalemli tablet çeşitlerini tercih ediyor. Sanatçılar, tasarımcılar ve yaratıcı profesyoneller için Lenovo’nun kalem destekli tabletleri, hassas dokunmatik ekranları ve yüksek çözünürlüklü grafik kapasiteleriyle çizim, tasarım ve dijital sanat çalışmalarında kullanılıyor.
  • Eğlenceye ve İçerik Tüketimine Yönelik Tabletler: Ev kullanımı, eğlence ve dijital içerik tüketimi amaçlı Lenovo tabletler, geniş ekranları, yüksek çözünürlüklü ses ve görüntü sistemleriyle film izleme, oyun oynama ve sosyal medya kullanımı için mükemmel bir seçenek hâline geliyor. Aileler için çocuk modları ve ebeveyn kontrolü gibi özelliklerle güçlendirilen ürünler, Lenovo tablet fiyatları göz önüne alındığında ulaşılabilir aralıklarda bulunuyor.
  • Seyahat ve Açık Alanda Kullanıma Yönelik Tabletler: İşi veya hobisi gereği sıklıkla seyahat eden teknoloji tutkunları, Lenovo’nun hafif ve kompakt tabletlerini tercih edebiliyor. Bu tür tabletler; kolay taşınabilirlik, uzun pil ömrü ve mobil veri bağlantısı (SIM kart desteği, Lenovo SIM kartlı tablet) özellikleriyle seyahat sırasında internet erişimi ve eğlence sağlıyor.

Lenovo Kalemli Tablet

Lenovo’nun kalem destekli tabletleri, kullanıcıların, dijital dünyada yaratıcılığını ve verimliliğini artıran araçlar sunuyor. Sanatçılar, tasarımcılar, öğrenciler ve iş profesyonelleri tarafından tercih edilen Lenovo tablet kalemli, hassas dokunmatik ekranlarla geliyor. Bu sayede çizim yapma, not alma, tasarım gerçekleştirme ve sunum hazırlama gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

4.096 basınç seviyesine sahip kalemlerle donatılan tabletler, ekrana uygulanan basınç miktarına göre farklı kalınlıklarda çizgiler oluşturabiliyor. Çizim, tasarım ve not alma süreçlerinde kâğıt kullanımına benzer doğal bir deneyim yaşamak isteyenleri memnun ediyor. Kalem destekli Lenovo tabletlerin eğim algılama özellikleriyle de kalemin açısına göre değişkenlik gösteren çizgi efektleri yaratılabiliyor. Dijital sanat çalışmalarında ve hassas tasarımlarda büyük önem taşıyan bu özellik, tablet modellerine değer katıyor.

Lenovo’nun Smart Paper serisi tablet modelleri ise geleneksel tablet anlayışını baştan aşağı değiştiriyor. Bilhassa dijital not alma ve çizim yapma konusunda yenilikçi bir yaklaşım sunan seri, kâğıt benzeri bir dokunmatik yüzeyle geliyor. Böylece kullanıcılar, gerçek kâğıt üzerinde yazı yazıyor veya çizim yapıyormuş gibi hissedebiliyor. Smart Paper tabletler, özellikle eğitim alanında, öğrencilerin ders notlarını dijital ortamda kolayca alabilmelerine ve düzenleyebilmelerine imkân tanıyor. Teknik yeterlilikleri sayesinde profesyonel iş ortamında sunum hazırlama ve fikir haritaları oluşturma gibi işlemlerde de değerlendirilebiliyor.

Lenovo SIM Kartlı Tablet

Geliştirdiği laptop çeşitleri gibi tablet modelleriyle de adından söz ettiren Lenovo, SIM kartlı tablet üretimi noktasında da kullanıcılardan tam not alıyor. Lenovo imzası taşıyan SIM kartlı tabletler, kullanıcılara hareket hâlindeyken kesintisiz ve güvenilir bir internet bağlantısı sunuyor. Özellikle sık seyahat eden profesyoneller, dış mekân çalışanları için ideal yapıdaki SIM kartlı modeller, Wi-Fi erişiminin olmadığı yerlerde internet bağlantısına izin veriyor. Seyahatte iş akışını takip etmek isteyen, e-postalarının kontrolünü sağlamayı hedefleyen ve çevrim içi toplantılara katılım göstermeyi planlayanlar, alışveriş listelerine SIM kart destekli Lenovo tabletleri ekliyor. SIM kartlı tablet fiyatları Lenovo tarafından, genellikle erişilebilir aralıklarda olacak şekilde belirleniyor.

Son derece olumlu Lenovo tablet yorumları bulunan SIM kart destekli çözümler, 5G bağlantı hızlarına sahip olabiliyor ve kullanıcılara, yüksek hızda internet erişimi sunuyor. Video konferanslar, çevrim içi dersler ve büyük dosyaların hızlıca indirilmesi ya da yüklenmesi gibi yoğun veri aktarımının sürece dâhil olduğu işlemlerde kullanıcılara büyük bir kolaylık ve avantaj sağlıyor. Ayrıca, SIM kart destekli tabletler, uzun pil ömrüne sahip olduğundan teknoloji meraklıları gün boyunca şarj sorunu yaşamaksızın tabletlerini kullanabiliyor.

Daha farklı kullanım senaryolarında da görev alabilen SIM kartlı Lenovo tabletler, kullanıcıların mobil veri planlarına bağlı olarak telefon hattı gibi kullanılabiliyor ve acil durumlarda iletişim kurmak için de değerlendirilebiliyor. Özellikle uzak alanlarda çalışan veya sıklıkla seyahat eden kullanıcılar için önem arz eden bu olanak, tabletlerin işlevselliğini artırıyor. Lenovo’nun SIM kartlı tabletleri, kullanıcılara esneklik ve bağlantı konforu sağlayarak onların her zaman ve her yerde bağlantıda kalmalarına imkân tanıyor.

Lenovo Tablet Özellikleri

Güncel Android işletim sistemi sürümleriyle desteklenen, kullanıcı dostu arayüzleri ve güçlü donanım özellikleriyle dikkat çeken Lenovo tablet modelleri, kullanıcılara geniş bir uygulama yelpazesi ve yüksek düzeyde özelleştirme imkânı sunuyor. Tabletlerin arayüzleri, kullanım kolaylığı ve sezgisel gezinti için optimize edildiğinden Lenovo tabletlerle hem yeni tanışanlar hem de deneyimli kullanıcılara uygun bir deneyim sağlıyor.

Lenovo imzalı tabletlerin ekran boyutları genellikle 8 inçten 14,5 inçe kadar değişiyor ve çoğu model, Full HD (1080p) veya daha yüksek çözünürlüklü ekranlarla geliyor. Bu sayede medya tüketimi ve oyun gibi grafik ağırlıklı uygulamalarda net ve canlı görüntüler elde etmek mümkün oluyor. Lenovo tabletler, güçlü işlemcilerle elini güçlendiriyor. Kimi modellerde Qualcomm Snapdragon gibi yüksek performanslı işlemciler yer alırken daha ekonomik bazılarında ise MediaTek işlemcilere yer veriliyor.

Aynı anda birden fazla uygulamanın çalıştırılabilmesine imkân veren ve cihazların genel akıcılığını belirleyen RAM kapasitesi ise tercih edilen modele göre 2 ila 12 GB olabiliyor. Depolama alanı noktasında da kullanıcıları mutlu eden modeller 256 GB değerine varan oranlarda depolama kapasitesi sunabiliyor. Ayrıca birçok modelin hafıza kartı desteği sayesinde depolama alanı genişletilebiliyor.

Bağlantı olanakları bakımından, Lenovo tabletler güncel Wi-Fi, Bluetooth ve bazı modellerde 5G mobil bağlantı seçenekleriyle zenginlik kazanıyor. Hızlı şarj ve veri aktarımı için standart hâle gelen USB-C portları, OTG desteğiyle bilgisayar çevre birimlerinin takılabilmesine de izin veriyor. Bunların yanında Lenovo Dolby Atmos tablet arayışında olanların yüzünü güldürecek yazılımsal destekleri de cihazlarına kazandırıyor.

Lenovo Tablet Fiyatları Jebinde’de!

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve teknolojik ürünleri daima avantajlı fiyatlar üzerinden kullanıcılarla buluşturan Jebinde, Lenovo tablet modelleriyle de yeni bir tablet alma arifesindekilere harikulade seçenekler sunuyor. Eğer siz de güçlü donanım özelliklerine ve güncel yazılım olanaklarına sahip bir Lenovo tablet almayı planlıyorsanız, Jebinde kataloglarını incelemeden son kararınızı vermeyin.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Alt Kategori
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN