Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Özellik Braun Texstyle 3 SI 3055 BK 2400 W Buharlı Ütü Braun Texstyle 3 SI 3055 BK 2400 W Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Braun

Braun Texstyle 3 SI 3055 BK 2400 W Buharlı Ütü

2.849 TL
Özellik Braun Texstyle7 Buharlı Ütü SI7088GY Braun Texstyle7 Buharlı Ütü SI7088GY
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Braun

Braun Texstyle7 Buharlı Ütü SI7088GY

7.469 TL
4.729 TL
2740
%37

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Braun ütü teknolojileri, kırışan ya da iz yapan çamaşırların kusursuz bir görünüm sunması için özel olarak geliştirilir. Küçük elektrikli ev aletleri grubunda yer alan gereçler, ev işleriyle uğraşanların en büyük yardımcısıdır. Zengin renk seçenekleri sayesinde dekorasyon trendleri ile mükemmel uyum yakalayan elektrikli gereçler, şık ve estetik tasarımlarıyla da hoş bir görünüm sergiler. Hayatınızı kolaylaştıran Braun ütü stilleri kalite, fonksiyonellik ve ergonomi gibi pek çok özelliği bir araya getirir. Performans değerleri değişkenlik gösteren modeller, hafiflik bakımından da farklı seçenekler sunar. Yenilikçi teknolojilere göre geliştirilen dijital panelli teknolojiler, ütü işlemlerinin gerektirdiği ayarların görünür olmasını sağlarken rahat ve hızlı kontrol edilmesini mümkün hale getirir. Ayrıca nitelikli taban teknolojisi, otomatik kapanma, kumaş cinsine göre algılama ve adaptasyon sistemi, dayanıklı mekanizma ve materyal kalitesi gibi gelişmiş özellikler de Braun ütü modellerinde öne çıkan diğer özellikler arasındadır. Braun ütü modellerine avantajlı seçeneklerle Jebinde ile sahip olabilirsiniz.

Braun Ütüler

Braun ütü modelleri hem teknolojileri hem de tasarım detayları bakımından zengin çeşitliliğe sahiptir. Kullanıcıların ütüleme sırasındaki gereksinimlerini karşılayan nitelikte geliştirilen ütüler, işlevsel yapıları sayesinde çok yönlü kullanım performansı sunar. Braun ütüler arasında yer alan ev tipi buharlı ütü, mini ütü ve buhar kazanlı ütü çeşitleri sıklıkla tercih edilir. Her çeşit kumaşa düzgün bir şekil vermek üzere üretilen tasarımlar ile giysilerin ya da tekstil ürünlerinin muntazam görünmesini sağlayabilirsiniz.

Modellerin hızlı ısıtma fonksiyonu, maksimum sıcaklık değerine ulaşma süresini yaklaşık 35 saniyeye kadar kısaltır. Kablolu Braun ütü tasarımları, minimum 2100 W ve maksimum 3400 W aralığında ısınma gücüne sahip olabilir. Enerji kapasitesindeki yükseliş ise ütünün ısınma hızını artırır. Bu sayede ütü yapma işlemlerine hızlı bir başlangıç yapılması ve en zorlu kırışıklıkların açılması kolay hale gelir. Dakikadaki buhar püskürtme kapasitesi 150 - 180 - 230 gr/dk olarak değişkenlik gösteren modeller, ihtiyaca uygun alternatifin belirlenmesini kolaylaştırır. Enerji verimliliğinin sağlanması hususunda yüksek avantaj sağlayan otomatik kapanma fonksiyonu hem güvenli hem de verimli kullanım avantajı sunar.

Kireç önleme filtresi sayesinde musluk suyuyla bile kullanılabilen Braun ütü sistemleri, aynı zamanda uzun ömürlü bir ürün deneyiminin de keyfini çıkarmanıza olanak tanır. Özellikle saten ve ipek gibi ince ve narin dokumalı kumaşların ütülenmesi sırasında meydana gelen leke oluşumlarının üstesinden gelmek için damlama önleme özelliği bulunan tasarımlar tercih edilebilir. İşlevsel özellikleri sayesinde kullanıcıların uygulamalarını kolaylaştıran teknolojiler, ütüleme sırasında zamandan, emekten ve enerjiden kazandırır. Jebinde’nin küçük ev aletleri kategorisinde yer alan modeller arasından hem zevkinize hem de beklentilerinize hitap eden ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Modern kablo düzenleme sistemleri ise ütülerin hem kullanımı hem de depolanması sırasında pratiklik sunar. Braun ütü seçenekleri arasında, FreeGllde 3D teknolojisi ile optimize edilen modeller, ayrı bir öneme sahiptir. Ürünler, yukarıya doğru kıvrılan taban plakası tasarımı sayesinde 360 derece kayma performansı ile çıkar. Düğme, cep gibi giysilerdeki çeşitli kabartıların üzerinden geriye doğru kayan gereçler, böylece ütüleme sırasında karşılaştığınız engelleri sorun olmaktan çıkarır.

Braun Ütü Modelleri

Jebinde’yle yaşamınıza konfor getiren Braun ütü teknolojileri, kalitesiyle olduğu kadar şık ve estetik hatlarıyla da öne çıkar. Buharlı, buhar kazanlı, kablolu ya da kablosuz özellikleriyle dikkat çeken modeller, birçok açıdan konfor sunduğu gibi ütü yapmayı da keyifli hale getirir. Buharlı ütüler taşıma ve depolama bakımından pratik olmakla birlikte, buhar kazanlı tasarımlar hem sık hem de yoğun ütüleme gerektiren uygulamaların vazgeçilmezidir. Portatif ve minimalist yapısı sayesinde kolayca taşınabilen kablosuz mini ütüler, seyahatin yanı sıra elektriğin olmadığı alanlar ve zamanlar için de etkili bir seçimdir.

Yanmaz ve yapışmaz taban materyalleri kullanılarak modernize edilen Braun ütü seçenekleri, kullanıcıların hayatına değer katar. Ütüleme işlerine pratik bir hâl kazandıran gereçler, ısıya bağlı kumaşlarda oluşabilecek deformasyon risklerinin önüne geçer. Dünyanın ilk FreeGllde 3D teknolojisi kullanılarak geliştirilen Braun ütü koleksiyonu, beklentilerin ötesinde bir konforla tanışmanıza imkan sunar. Özellik sayesinde ütü yaparken, giysi ya da tekstil üzerindeki çıkıntılı bölümlere takılma sorunu ortadan kalkar.

Mükemmel ütüleme performansı için Braun ütü Watt gücünü dikkate alan kullanıcılar, hızlı ısınma süresi sayesinde vakit kaybetmeden uygulamalarını gerçekleştirebilir. Ancak hızlı ısınan elektrikli gereçlerin, yüksek enerji tüketme potansiyeline sahip olduklarını da belirtmek gerekir. Basınçlı buhar çıkarma gücüne sahip Braun ütü sistemlerinde, püskürtme kapasitesi artıkça, inatçı kırışıklıklarına açılması daha kolay hale gelir. Şok buhar gücü yüksek Braun ütü çeşitleri, keten ve kot gibi kumaşlardaki kırışıklığın giderilmesi konusunda oldukça başarılıdır.

Kullanılmadığında kendi kendini otomatik kapatan teknolojiler, ütülemeyi bıraktığınız birkaç saniye içerisinde pasif konuma geçer. Böylece yaşanma ihtimali olan kazaların da önüne geçilmiş olur. Hızlı ısıtma işlevi bulunan Braun ütü seçenekleri, ütüleme için gereken ısınma ve bekleme zamanı minimum düzeye indirir. Güçlü turbo fonksiyonu ile dikkat çeken Braun buharlı ütü sistemleri, tek bir düğme yardımıyla güçlü buhar çıkışı sağlar. Modeller hem inatçı kırışıklarla mücadele etmeyi kolaylaştırır hem de buharlı dikey ütüleme avantajı sunar.

Teknik özellikleri ve tasarım detayları bakımından farklılık gösteren elektrikli ütüleme gereçleri, küçük ya da büyük ebatlı parçaların yanı sıra girinti, çıkıntı, pili, düğme gibi detaylı kumaşların düzeltilmesine olanak sağlar. Bu nedenle modelin kalite ve performans unsurları, özellikle ütüleme ihtiyacı yoğun olan aileler açısından oldukça önemlidir. Braun ütü yorum bölümlerini göz önünde bulunduranlar, modellerin özelliklerini ve performanslarını rahatlıkla kıyaslayabilir. İhtiyaçlarınıza cevap veren tercihler yapmanızı kolaylaştıran öneriler ile karar verme sürecine hız kazandırabilirsiniz.

Braun Ütü Fiyatları Jebinde'de!

Jebinde avantajları ile sunulan Braun ütü fiyatları, markanın modellerine göre çeşitlilik gösterir. Ürünlerin performansını öne çıkaran detaylar hem teknoloji hem de tasarım unsurları eşliğinde değerlendirilir. Kaliteye öncülük eden özellikler, ürünlerin kullanışlı bir yapıya sahip olmasında etkilidir. Sağlamlığı ve dayanıklılığı ön plana çıkaran materyal kalitesi sayesinde Braun ütü ile uzun ömürlü bir deneyimle tanışabilirsiniz. Ütüleme faaliyetlerine pratiklik kazandıran işlevsel detaylar, kırışıklıkların düzeltilmesi sürecine önemli oranda destek verir. Kalın ya da farklı dokuma özelliklerine sahip kumaşlardaki en inatçı kırışıkları açan Braun ütü modellerine, Jebinde’nin ayrıcalıklarından yararlanarak sahip olmanız mümkündür. Jebinde fırsatlarını kaçırmak istemeyenler, marka genelinde ya da sezon başlarında ve sonlarında düzenlenen kampanya avantajlarından yararlanabilir.

Sisteme üye olan kullanıcılara özel uygulamaların yanı sıra sepette indirim imkanlarından da kolayca yararlanılabilir. Dilediğiniz ütü modelini favorilere ekleyerek bildirim fonksiyonunu aktif edebilirsiniz. Bu sayede Braun ütü kampanya ve indirim zamanlarından hızlıca haberdar olabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun tasarımı belirleme ve sahip olma aşamasında işinizi kolaylaştıran uygulama hem yeni ürünler keşfetmenize hem de keyifli bir alışveriş yapmanıza imkân sunar. Ayrıca Braun ütü tavsiye alabileceğiniz yorum kısımları, tüketicilerin kullandığı ürünle ilgili görüşleri hakkında detaylı bilgiler verir. Tercih yapmanızı kolaylaştıran ürün yorumları sayesinde, Braun ütü teknolojilerinin artı ve eksi yönlerini rahatlıkla karşılaştırmanız olanaklıdır. Jebinde’nin zengin seçkisiyle sunulan en uygun Braun ütü fiyatına sahip ve kaliteli ürünlerden yararlanarak eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN