Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Beko BKU 5030 Buhar Kazanlı Ütü Beko BKU 5030 Buhar Kazanlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKU 5030 Buhar Kazanlı Ütü

7.728 TL
Beko ActiPress Master BKU 8928 Buhar Kazanlı Ütü Beko ActiPress Master BKU 8928 Buhar Kazanlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Master BKU 8928 Buhar Kazanlı Ütü

6.879 TL
Beko ActiPress Master BKU 8024 Buhar Kazanlı Ütü Beko ActiPress Master BKU 8024 Buhar Kazanlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Master BKU 8024 Buhar Kazanlı Ütü

Beko ActiPress Master BKU 8026 Buhar Kazanlı Ütü Beko ActiPress Master BKU 8026 Buhar Kazanlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Master BKU 8026 Buhar Kazanlı Ütü

Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress MasterPro BKU 8130 Buhar Kazanlı Ütü

Giysilerin ve ev tekstili ürünlerinin kumaşlarında meydana gelen kırışıklıkları düzeltmek için geliştirilen Beko buhar kazanlı ütü çeşitleri, üstün teknolojileri ile öne çıkar. Performans ve ergonomiyi bir araya getiren tasarımlar, kullanıcıların yaşamını değerli kılar. Ev işlerinin önemli bir bölümünü oluşturan ve zaman alan ütüleme işlemleri, Beko buhar kazanlı ütü sistemleri sayesinde keyif veren faaliyetlere dönüşür. Şıklığı ve konforu bir arada sunan kazanlı ütüler hem trend renkleriyle dekorasyon tarzlarına eşlik eder hem de uygulamalarda etkili rahatlık sunar. Profesyonel ütüleme deneyimi sunan Beko buhar kazanlı ütü modelleri, kırışıklık açma işlemlerini zevkli hale getirir. Zaman kaybına son veren yüksek teknolojili tasarımlar sayesinde, uzun süre ayakta durmaktan ya da kolunuzu ileri geri hareket etmekten kurtulmanız mümkün hale gelir. Kaliteli, yüksek performanslı, ergonomik tasarımlı ve konfor sunan Beko buhar kazanlı ütü araştırmasına, Jebinde’nin zengin ürün gamından başlayabilirsiniz.

Beko Kazanlı Ütü Modelleri

Beko buhar kazanlı ütü modelleri kompakt tasarım detayları ile ön plana çıkar. Yüksek buhar basınç değerleriyle dikkat çeken ürünler, yoğun buhar üreterek kırışıklıkların giderilmesinde etkili olurlar. Dakikada 110-120-130-165 gr sürekli buhar püskürtme gücüne sahip modeller, ihtiyaca uygun seçimlerin yapılmasına olanak tanır. Bu sayede çok kırışan ya da kalın ve zorlu kumaşları düzeltme işlemini hızlıca yapabilirsiniz.

Beko buhar kazanlı ütü enerji tüketimleri, 2400W / 2600W / 2800 W / 3000 W aralıklarında değişkenlik gösterir. Enerji sarfiyatı arttıkça, kazanlı ütü sistemlerinin istenilen sıcaklığa ulaşma süresi daha da kısalır. Hızlı ısınma sayesinde uzun süre ütünün ısınmasını beklemek zorunda kalmadan uygulamalara kolayca başlayabilirsiniz. İdeal ürün ağırlıkları 4.5 kg olup hemen hemen aynıdır.

Nitelikli ütü yapma konforu sağlayan SteamXtra taban teknolojisi, kazanlı modellerde tercih edilen ayrıcalıklı bir materyaldir. Hassas ütüleme yapmak isteyenlere özel geliştirilen taban yapısı, yüksek kayganlığa sahip olmakla birlikte çizilmeye karşı maksimum direnç gösterir. Otomatik kireç temizleme özelliği, sistemin ömrünü uzatmanın yanı sıra ütüyü alındığı günkü performansını korumaya yardımcı olur.

Kullanıcılara her koşulda önemli avantaj sunan dikey ütüleme, kırışıklık giderme ihtiyaçlarını daha hızlı karşılar. Kumaş yapıları hangi çeşitlilikte olursa olsun, narin formlu dokulara bile zarar vermeden ütüleme yapılmasına imkân sunar. Dikey ütüleme ayrıcalığı sunan kazanlı model sayesinde geniş ve büyük hacimli tüm tekstil çeşitlerini bulunduğu ya da asılı olduğu yerde ütüleyebilirsiniz.

Otomatik kablo sarma mekanizmasına sahip Beko buhar kazanlı ütü sistemleri; kablo dolama zahmetinin önüne geçer, kablonun muhafazalı şekilde saklanmasını sağlar ve ütünün depolanma işlemlerini kolaylaştırır. İhtiyacınıza ve zevkinize hitap eden Beko ütü tasarımını, Jebinde’nin size özel fırsatlarını değerlendirerek kolayca seçebilirsiniz.

Beko Kazanlı Ütü Nasıl Kullanılır?

Hem buharlı hem de kazanlı ütü teknolojilerini yeni kullanmaya başlayanlar, ilk kez deneyimleme şansına sahip olanlar ya da modeller hakkında araştırma yapanlar “Beko kazanlı ütü nasıl kullanılır?” sorusunun cevabını sıklıkla merak eder. Beko buhar kazanlı ütü kullanımı konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda belirtilen birtakım hususları göz önünde bulundurabilirsiniz:

  • Beko buhar kazanlı ütü gereci; haznesiyle birlikte, ütü masasının sağ tarafındaki bölmeye yerleştirilir.
  • Beko kazanlı ütü sistemi, çıkarılabilir su tankına sahiptir.
  • Tek bir tuş yardımıyla su haznesini yerinden kolayca çıkarabilir, içerisine işaretli bölüme kadar su doldurduktan sonra tekrar yerine takabilirsiniz.
  • Klik sesinin duyulması, su tankının yerine oturduğu ve güvenli şekilde sabitlendiği anlamına gelir.
  • Sarılı olduğu bölümden kablonun ucundaki anahtarı tutarak kabloyu işaretli kısmına kadar çıkarabilir, prize takabilirsiniz.
  • Ütünün bağlı olduğu ana birim üzerinde yer alan on/of düğmesine basarak aktif konuma getirdiğinizde, ütünüz çalışmaya ve ısınmaya başlar.
  • Modelin watt gücünün yüksekliğine bağlı olarak yaklaşık 15 ila 35 saniye arasında maksimum sıcaklığa ulaşması beklenir.
  • Termostatın ideal sıcaklığa geldiğini gösteren ışık söndüğünde ise gereciniz ütüleme işlemi için hazırdır.
  • Ütünün hemen önünde yer alan güvenlik mandalına basarak ütüyü serbest bırakabilir ve elinize alarak uygulamaya başlayabilirsiniz.

Zengin ürün yelpazesiyle öne çıkan Jebinde’nin küçük ev aletleri kategorisinde, Beko’nun buhar kazanlı ütü teknolojilerini inceleyebilir, tercihinize uygun modele kolaylıkla karar verebilirsiniz. 

Beko Buhar Kazanlı Ütü Fiyatları

Jebinde’yle avantaja dönüşen Beko kazanlı ütü fiyatları, kullanıcıların beklentilerine cevap veren niteliktedir. Modeller çerçevesinde şekillenmeye başlayan fiyatlar, teknolojik ve tasarımsal unsurlara bağlı olarak değişebilir. Ürünlerin sahip oldukları yüksek kalite unsurları ve benimsenen standartlar da Beko buhar kazanlı ütü maliyetleri üzerinde etkili olur. Fonksiyonel özellikleri sayesinde gelişmiş performans gösteren elektrikli teknolojiler, sundukları konforla birlikte kullanıcılardan tam not alır. Beko kazanlı ütü yorumları dikkate aldığınızda ihtiyacınıza uygun seçimlerde bulunmanız oldukça kolaylaşır. Ürünlerin öne çıkan özelliklerini, artı ya da eksi olarak görülen farklılıklarını, yorumlar sayesinde tespit etmeniz mümkündür.

Beko buhar kazanlı ütü fiyatları Jebinde’nin fırsatlar dünyasında, avantaja dönüşür. Markaya ve sezona özel kampanyalar sayesinde tercih ettiğiniz Beko buhar kazanlı ütü modeline, ekonomik koşullarda sahip olabilirsiniz. Jebinde’ye üye kullanıcılar beğendikleri ürünü favorileri arasına ekleyebilir, sepette indirim ayrıcalıklarından rahatlıkla yararlanabilir. Ayrıca bildirim uyaranlarını aktif ederek sepetinizdeki ürün indirime girdiğinde hızlıca haberdar olmanız mümkün hale gelir.

Siz de Jebinde fırsatlarından yararlanan teknoloji tutkunları kervanına katılarak arzu ettiğiniz Beko buhar kazanlı ütü modelini sepetinize ekleyin ve cazip avantajlar dünyasının keyfini çıkarmaya başlayın.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Tükenenleri Gizle
ÜRÜNLERİ SIRALAYIN
Fiyat Aralığı
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN