Tükenenleri Gizle
Filter IconFiltreler
Beko ActiPress Expert BEU 8030 D Buharlı Ütü Beko ActiPress Expert BEU 8030 D Buharlı Ütü
(5)
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Expert BEU 8030 D Buharlı Ütü

2.433 TL
Beko ActiPress Expert BEU 8030 M Buharlı Ütü Beko ActiPress Expert BEU 8030 M Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Expert BEU 8030 M Buharlı Ütü

2.596 TL
Özellik Beko ActiPress BEU 2924 Buharlı Ütü Beko ActiPress BEU 2924 Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress BEU 2924 Buharlı Ütü

1.699 TL
Beko BKU 5030 Buhar Kazanlı Ütü Beko BKU 5030 Buhar Kazanlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKU 5030 Buhar Kazanlı Ütü

6.998 TL
Beko BKG 5916 Buharlı Ütü Beko BKG 5916 Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BKG 5916 Buharlı Ütü

1.759 TL
Beko BEU 4124 Ütü Beko BEU 4124 Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko BEU 4124 Ütü

1.489 TL
Beko ActiPress Expert BEU 5024 M Buharlı Ütü Beko ActiPress Expert BEU 5024 M Buharlı Ütü
Favoriye Ekle Favoriye Eklendi Favoriye Ekle
Beko

Beko ActiPress Expert BEU 5024 M Buharlı Ütü

1.983 TL

Ev kullanımına yönelik ütü tasarımlarıyla dikkat çeken Beko, ileri teknolojik özelliklerle tasarlanmış ütü çeşitleriyle Jebinde koleksiyonlarındaki yerini alır. Ürünlerin yüksek performans sunan teknolojisi, ev işlerini kolaylaştırmaya yönelik avantajlar sağlar. Birçok kişi tarafından sevilmeyen ev işleri arasında adı geçen ütüleme işlemi, Beko tasarımı ürünler sayesinde keyifli bir aktiviteye dönüşebilir. Yüksek buhar çıkışlı, hafif tasarımlı ve akıllı kumaş tanıma teknolojilerine sahip ütü modelleriyle, siz de ütülenmesi en zor kumaşları kolayca kırışıklıklarından arındırabilirsiniz.

Beko Ütü Modelleri

Beko imzası taşıyan ütüler, ihtiyaçlara göre tercih yapmanızı kolaylaştıracak biçimde geniş bir skalada sunulur. Beko ütü modelleri, dikey ütülemeye uygun olanlar, buhar kazanlı ütü çeşitleri ve akıllı kontrol sistemine sahip modeller olarak gruplandırılabilir. Ütüleme işlemini daha konforlu ve keyifli hale getirmeyi başaran Beko ütü çeşitleriyle, pamuklu, yünlü ve hassas kumaşlar gibi farklı dokulara sahip ürünleri güvenle ütüleyebilirsiniz. Buhar kazanlı ütülerin yüksek buhar çıkışı, zorlu kırışıklıkların açılmasında oldukça etkili olabilir. Dikey ütüleme sağlayan ergonomik tasarımlar, perde, dış giyim ürünleri gibi hassas ütüleme gerektiren kumaşlar için pratik bir deneyim sunabilir. Beko ütü çeşitlerinin bakımı da kullanımı kadar kolaydır. Kendi kendini temizleyen ütüler, hem kireç temizleme ve hem de rutin bakımlarda pratiklik sunan özelliklerle tasarlanmıştır.

Buhar Kazanlı Ütüler

Beko’nun geniş su hacmine sahip buhar kazanlı ütü modelleri, yüksek buhar basıncı sayesinde kırışıklıkların kolaylıkla açılmasını sağlar. Hem yatay hem de dikey ütü olarak kullanılabilen başlık tasarımına sahip Beko buhar kazanlı ütü çeşitleri ile perde, nevresim, çarşaf gibi geniş alanlara sahip kumaşları da kolayca ütüleyebilirsiniz. Buhar kazanlı ütülerin kumaşın özelliklerine göre ayarlanabilen ısı ayarı, tüm kumaş çeşitlerini güvenle ütülemeniz için katkı sunar. Geniş hacimli su tankı sayesinde, hazneyi sürekli doldurmanıza gerek kalmadan birçok kırışık parçayı kısa sürede ütüleyebilirsiniz. Uzun kordonuyla tanka bağlı olan ütü başlığı, rahat hareket etmeyi sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. Yapışmaz taban yüzeyi sayesinde kumaşlarda parlama deformasyonu oluşturmayan Beko buharlı ütü çeşitleri, hem otomatik hem de manuel buhar çıkışı özelliğine sahiptir. Kazanlı buharlı ütüler, enerji verimliliği sunan ve zamandan tasarruf sağlayan yüksek performanslı tasarımlardır.

Dikey Ütüleme Özellikli Modeller

Ütüleme işlemini dikey olarak gerçekleştiren modeller, pratiklik ve konfor sağlayan ürün çeşitleridir. Perdeleri yerinde ütülemek birçok kişi için büyük bir kolaylık sağlar. Dikey ütüleme özelliği taşıyan Beko ütü çeşitleriyle, yıkanmış perdelerinizi yerinde ütüleyebilirsiniz. Askıdaki kıyafetleri ütülemek için dikey ütü çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Gömlek, elbise, bluz ya da palto gibi dış giyim ürünlerini, dikey özellikli Beko buharlı ütü modelleriyle kullanılmaya hazır hale getirebilirsiniz. Dikey ütüler, yüksek buhar çıkışı sayesinde zorlu kırışıklıklarla baş etmenizi sağlar. Seyahatte yanınızda bulundurabileceğiniz pratik ve ergonomik buharlı dikey ütü çeşitlerinin yanında ev tipi modellerin bazılarında da dikey ütüleme özelliği mevcuttur. Tek tuşla bas çek mantığına göre basitçe çalışan dikey ütülerle, kısa sürede zorlu kırışıklıkları giderebilirsiniz.

Akıllı Kontrol Sistemine Sahip Beko Ütü Modelleri

Ütünün sıcaklığını ve buhar çıkış gücünü kumaşın cinsine göre otomatik olarak belirleyen akıllı kontrol sistemine sahip Beko ütü modelleri, hayatı kolaylaştıran tasarımlardan biridir. Manuel olarak seçim yapmakta zorlandığınız ütüleme modu için, Beko buharlı ütüler sizin adınıza en doğru tercihi yapabilir. Teknolojinin ev işlerine sağladığı en büyük kolaylıklardan biri olan akıllı küçük ev aletleri, zamandan tasarruf etmenin en ideal yollarından biri olabilir. Şık tasarımlara sahip Beko ütü modellerini hayatınızı daha konforlu hale getirmek ve sevdiklerinize unutulmaz bir ev hediyesi vermek için satın alabilirsiniz.

Beko Ütü Fiyatları

Geniş bir fiyat skalasında satışa sunulan Beko ütü fiyatları, ürünlerin sahip olduğu teknolojik özelliklere, tasarımsal farklılıklara göre belirlenir. En ideal ürün seçeneğini en hesaplı fiyatlarla satın almak için, Jebinde’ye üye olabilir ve üyelere özel ayrıcalıklı fiyatları takip edebilirsiniz. Fiyatlarda yapılacak indirimlerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmak hesaplı fiyatlarla öncelikli olarak alışveriş yapmanızı sağlayabilir. Beko ütü fiyatları, Jebinde’nin dönemsel ürün kampanyaları sayesinde kredi kartlarına taksitlendirme, peşin fiyatına taksit ya da sepette indirim gibi avantajlarla sunulur. En uygun fiyat fırsatlarını elde etmek için, Jebinde ürünlerini takipte kalabilirsiniz.

Beko Ütü Çeşitleri Jebinde'de!

Beko, ütüleme işlemini daha etkili ve konforlu hale getirmek için tasarladığı ürünlerde inovatif teknolojiler kullanır. Beko ütü çeşitleri, yüksek performans elde etmeniz için birçok teknolojik özellik sunar. Bu özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Akıllı buhar kontrolü: Kumaş türüne göre otomatik olarak ayarlanan buhar miktarı, giysilerin güvenle ütülenmesini sağlar. İnce kumaşlar, kolayca parlayan sentetik kumaşlar ve hassas yünlü kumaşlar için akıllı buhar kontrolü önemli bir özellik niteliği taşır.
 • Çift taban teknolojisi: Bu özellik daha az efor sarf ederek en hızlı şekilde ütü işleminin tamamlanmasını sağlar. Isıyı daha fazla içinde tutan çift taban teknolojisi, zorlu kırışıklıklar için etkin bir ütüleme deneyimi sunar.
 • Eco modu: Eco modu özelliğine sahip ütü modelleri, enerji tasarrufu sunan, buhar ve sıcaklık miktarını kumaşa göre optimize eden tasarımlardır. Daha az enerjiyle çok daha fazla çamaşırın kırışıklıklarını açmak için, Eco moduna sahip ürünleri tercih edebilirsiniz.
 • Otomatik kapanma: Belirli bir süre kullanılmadığında, Beko ütüler kendi kendini otomatik olarak kapatır. Bu özellik sayesinde enerji tasarrufu ve güvenlik sağlanması beklenir.
 • Darbeli buhar özelliği: Darbeli buhar fonksiyonu, inatçı kırışıklıkların kısa zamanda açılması için tasarlanmış bir özelliktir. Özellikle kalın kumaşlar ve katlı giyim ürünlerinde, darbeli buhar özelliği oldukça işlevseldir.
 • Ergonomik tasarım: Beko ütülerin ele kolayca oturan, hafif ve ergonomik tasarımları vardır. Bu özellikler, ütü işleminin daha keyifli ve kolay hale getirilmesini kolaylaştırır.
 • Kablo uzunluğu: Hareket özgürlüğünü artıran kablo uzunlukları, ütü ile priz arasındaki mesafeyi artırarak konfor sunar. Bazı modellerde tasarlanan kablo saklama alanları, ürünün kullanılmadığı zamanlarda daha derli toplu görünmesini sağlayabilir.

Beko Ütü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İhtiyaçlarınızı karşılayacak ve en gerekli özellikleri bir arada bulunduran ütü modelini seçmek için şu özelliklere dikkat edebilirsiniz:

 • Hangi tip kumaşları sıklıkla ütülediğinizi belirleyerek, akıllı ya da manuel kontrol sunan modeller arasından size uygun ürünü bulabilirsiniz.
 • Beko ütü modellerinin farklı buhar çıkışlarına sahip çeşitleri mevcuttur. Güçlü buhar çıkışı sunan modeller, zorlayıcı kırışıklıkların açılmasını kolaylaştırır.
 • Aşırı ısınma ya da otomatik kapanma gibi güvenlik özellikleri sunan ütü modelleri, güvenli kullanımı destekleyen avantajlı ürünlerdir. Kendinizi sıklıkla “fişte ütü unuttum mu?” gibi bir soruyu kendinize sorarken buluyorsanız, yüksek güvenlikli modeller sizin için uygun olabilir.
 • Temizliği ve bakımı kolay, kullanım kolaylığı sunan Beko ütü modelleri arasından tasarım özelliklerini dikkate alarak ürün seçimi yapabilirsiniz.
 • Bütçenizi önceden belirleyerek maksimum performansa sahip ve ekonomik seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
 • Ürünlerin yorumlarını ve incelemelerini araştırın. Bu sayede gerçek kullanıcılar tarafından elde edilen bilgilere ulaşabilir ve seçeceğiniz ürünün ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Jebinde, sayısız üründe alışveriş fırsatları sunar. Siz de hemen şimdi online üyelik işlemlerinizi gerçekleştirin ve indirim avantajlarından yararlanmaya başlayın. En beğendiğiniz ürünleri tek dokunuşla sepetinize ekleyin ve alışverişin keyfini çıkarın.

Hesabım

Filtrele & Sırala

Kapat
FİLTRELE VE SIRALA
Kapat
SEPETİNİZ
{{item.Name}}
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 2108})[0].Name}}
% {{ ((item.OldPrice - item.Price) / item.OldPrice * 100) | number:'0' }} İNDİRİM
{{(item.ProductFeatures | filter: {Id : 118})[0].Name}} {{item.Amount}} Adet
{{item.TotalPrice | number:2}} TL
{{item.TotalOldPrice | number:2}} TL
Sil
Sepet Boş
SEPETİNİZDE ÜRÜN BULUNMUYOR

Alışverişe geri dönerek seçiminizi yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE DÖN
Aramayı Kapat
Kapat
Favori Listenizde Ürün Bulunmuyor

Karşılaştırma listenizde en az 2 ürün bulunmalıdır.

ALIŞVERİŞE DÖN